Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Lukarny - komentarze


Lukarna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 17,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Lukarna

    5212

  • agalind

    2245

  • Ardea

    1544

  • pumpaluna

    1322

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Kinga:) Dziś czeka mnie kolejny upojny wieczór spędzony na grzebaniu w prysznicach, bateriach i wannach:)

I jeszcze drzwi prysznicowe jedne muszę nabyć.

 

ps. napisałaś jak Lenka zniosła uroczystość ale nie napisałaś jak jej mama:p

ps2. fajny ten sklep co pokazałas bo ma podział na takie z termostatem i bez i nie musze szukac za dużo:)

Edytowane przez Lukarna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Luka i całe towarzystwo, :hug:

sporo decyzji podjętych, ale widzę, że w weekend nie wypoczywasz. wydawałoby się, że taka łazienka to sama przyjemność powinna być.

pewnie byłaby, gdyby budżet był nieograniczony.

niemniej życzę owocnych łowów.

 

ps. ja uwielbiam swoją deszczownicę. :) ze słuchawki korzystam tylko, jak myję wannę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie odwrotnie. Korzystałam przez 1,5 roku może 3-4 razy. Pod prysznicem zazwyczaj nie myję włosów - robię to nad wanną. Zatem jak biore prysznic to uważam żeby nie zmoczyć głowy.... Dla mnie mogłaby nie istnieć, dla Julki też. P za to lubi - ale on przetrze głowe ręcznikiem i ma suche włosy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ile mądrych głów tyle opinii:)

Ja nie lubię jak mi coś na głowę kapie ale Wika chce a i P przypuszczam będzie to lubił:)

Dlatego do górnej głównej łazienki ma być deszczownica a do dolnej zwykła słuchawka.

 

Robię sałatkę, kupiłam moje ulubione Carlo Rossi i mam nadzieję zapomnieć dziś wieczorem o budowie i całej reszcie;)

Sałatka moja ulubiona z mojej ulubionej małej restauracyjki. Mam nadzieję że uda mi się odtworzyć ten smak:):)

 

Ale dopóki P nie wróci z pracy to jestem Wasza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak piszesz toi brzmi zachęcająco...;)

 

Sałatka:

- mix sałat

- kawałki kurczaka zamarynowane w maślance dzień wcześniej i usmażone z przyprawą gyros;)

- małe ogórki w occie pokrojone w plasterki

- żółty ser w mosteczki albo paski cienkie

- kukurydza

- pomidor w kostkę

- sos (jogurt naturalny, smietana kwaśna - nie miałam więc dałam trochę majonezu i curry)

Jak na razie sos jakiś mdły wyszedł musze go czymś doprawić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie dodatkowo jest zimno pod deszczownicą. Załóżmy ze mam ustawioną temp na słuchawce (dość wysoka bo lubie "wrzątek" ) i w momencie jak przełącze na deszczownicę to ten deszczyk zanim do mnie doleci to się schładza i mi zimno. I muszę podkręcać temp ale musiałabym chyba nastawić na 80st żeby było ok. A tyle zaś piec nie wydala :p

Ale zgadzam się ze ze względu na innych użytkowników , przynajmniej jedna deszczownica powinna być :yes: Niech maja jak lubią :yes: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...