Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Lukarny - komentarze


Lukarna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 17,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Lukarna

    5212

  • agalind

    2245

  • Ardea

    1544

  • pumpaluna

    1322

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A w międzyczasie bzykałam się z masztalerzem:lol2::lol2::lol2: lubię ten film chociaz jest tak głupkowaty:D

 

Ooo to nic nie pytam głosno tylko&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A pochwalisz się na priv co to?

To o czym kiedyś mówiłaś?

 

ps. kurde nie mogę znaleźć wanny 160 żeby miała odpływ na środku:bash:

 

ps.2. coś tam znalazłam ale hmm

 

ps3. jednak nie znalazłam. Czyli co, brać 160 i będzie mnie korek gniótł w odwłok czy wziąć 170... Będę się mogłą z Ministrem wykąpać raz do roku jak jeszcze będziemy mogli na siebie patrzeć:) ale co resztę roku?

 

 

 

 

to o czym kiedyś wspominałam :yes:

trzymaj &&&&&

 

Ja mam wannę chyba 160 z odpływem na środku. I wchodzę do niej z P (ale raz w roku :p )

 

resztę roku weźmiesz prysznic :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne :hug:

 

Kinia i ja trzymam kciuki za sukces i podziwiam za odwagę. Wszystkiego najlepszego na....nowej drodze życia??:D:D:D

buziaki i ściskam:hug::hug::hug:

p.s. ja niewtajemniczona w temat, ale gdybym była Tobą i miała Twoje zdolności rękodzielskie;), w tą branżę bym uderzyła:yes: bo robisz cudeńka:D

pozdro z Nadmo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wanny 160cm, odpływ na środku:

 

 

Dzięki Esiak ale ja nie doprecyzowałam.

Szukam wanny:

- 160

- z odpływem na środku

- prostokątnej

- w środku nie kanciastej tylko owalnej

- w cenie kilkuset złotych (600-700 max)

 

Znów???? :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

No z filmu cytowałam tylko :p

Klasyki gatunku nie znasz??:D

to o czym kiedyś wspominałam :yes:

trzymaj &&&&&

 

Ja mam wannę chyba 160 z odpływem na środku. I wchodzę do niej z P (ale raz w roku :p )

 

resztę roku weźmiesz prysznic :rotfl:

 

Tak przypuszczam:)

Ale fajnie jak się ma mozliwość nie?

 

Kinia i ja trzymam kciuki za sukces i podziwiam za odwagę. Wszystkiego najlepszego na....nowej drodze życia??:D:D:D

buziaki i ściskam:hug::hug::hug:

p.s. ja niewtajemniczona w temat, ale gdybym była Tobą i miała Twoje zdolności rękodzielskie;), w tą branżę bym uderzyła:yes: bo robisz cudeńka:D

pozdro z Nadmo:D

 

Ja się też bardzo cieszę z tego co Kinga napisała - nie może się jej talent marnować:wiggle::wiggle::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Esiak ale ja nie doprecyzowałam.

Szukam wanny:

- 160

- z odpływem na środku

- prostokątnej

- w środku nie kanciastej tylko owalnej

- w cenie kilkuset złotych (600-700 max)

 

a po co Ci w srodku okrągła? Moja jest "kanciasta" ale w plecy się nie wżyna :rotfl: I kosztowała (pamiętam dokładnie!!!) 444zł :sick: zaraz wyjdzie, jak "drogo" mam wyposażony dom ;)

 

 

 

Ja się też bardzo cieszę z tego co Kinga napisała - nie może się jej talent marnować:wiggle::wiggle::wiggle:

E tam, to akurat nie kwestia mojego talentu tylko pomysuł ;)

.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się w ta ponurą niedzielę... dlaczego dzieci nigdy nie dadzą mi się wyspać??

 

Tak mi było dobrze na wolnym a jutro znów do pracy. no cóż może wezmę się w karby w końcu:)

 

ps. pan gładziarz tak wziął sobie do serca prośbę o zaklejanie wszystkich dziur przed gładzeniem i zakleił nam rurki od prysznica na dole. Kompletnie zakleił tak, że nie mamy jak podłączyc baterii;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się w ta ponurą niedzielę... dlaczego dzieci nigdy nie dadzą mi się wyspać??

 

Tak mi było dobrze na wolnym a jutro znów do pracy. no cóż może wezmę się w karby w końcu:)

 

ps. pan gładziarz tak wziął sobie do serca prośbę o zaklejanie wszystkich dziur przed gładzeniem i zakleił nam rurki od prysznica na dole. Kompletnie zakleił tak, że nie mamy jak podłączyc baterii;)

 

 

witam się w mega słoneczną niedzielę.

L obudziła się o 10 wiec grzech narzekać ;)

Ty się ciesz, że Ci okien nie pozaklejał :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym on tak pozaklejał te otwory, że na amen? :D

 

Nasze też wstały k. 10, ale spać poszły o 23 :jawdrop:

Na szczęście tylko gipsem :D Jutro będzie odkuwał:D

może uznał, że nie potrzebujecie prysznica. ;)

 

widzę Luka, że mamy podobny niedzielny nastrój. u mnie dziś szaro, buro i mokro. brrr

pewnie pomyślał - coż za rozpusta - dwa prysznice:lol2: szkoda że niedziela się konczy buuu - jeszcze zagonić maluchy do kapania/kolacji potem przejmuje ich tatuś do spania a ja wracam tu się rozliczyć - chociaż nie ma z czego:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...