Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Lukarny - komentarze


Lukarna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 17,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Lukarna

    5212

  • agalind

    2245

  • Ardea

    1544

  • pumpaluna

    1322

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

NO śliczne te barierki. Znaczy ze coś się jednak dzieje :D

Ta bardziej krzywa trzeba chyba poprawić , nie? chociaż kto to zauważy....?

 

Pisz Asia co leci w następnej kolejności. Cos czuję, że płyteczki :D

 

Ps. Esiak jak typowy facet ma zastrzeżenia do wielkości dziury :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

 

;)

 

 

Aga - mam prośbę - przyślij mi proszę na maila ([email protected]) zdjęcia Twoich żaluzji drewnianych ...... Masz je w kuchni, prawda? 25mm czy 50mm? Przymierzam się do salonu, chciałam 50mm ale jest problem z montażem . Muszą być 25mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam dziury się zaklei, ważne że będę mogła okna otwierać bez strachu;)

 

Teraz kolej na płytki, masz Kinga rację. Ale to jeszcze chwileczkę, jeszcze momencik. Dzisiaj miał działać instalator - nie wiem co jeszcze będzie robił bo P przejął dowodzenie. I dopóki nie odpocznę - niech sprawuje rządy;)

 

ps. Kinga celna uwaga:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

 

 

Aga - mam prośbę - przyślij mi proszę na maila ([email protected]) zdjęcia Twoich żaluzji drewnianych ...... Masz je w kuchni, prawda? 25mm czy 50mm? Przymierzam się do salonu, chciałam 50mm ale jest problem z montażem . Muszą być 25mm.

 

Mam 25mm w kuchni, łazience i sypialni. Poszukam i Ci wyśle, ale powinnam mieć je gdzieś u siebie w komentach. Zaraz zobacze.

 

EDIT: Kinga zajrzyj do moich komentów: post 6411 i 6413.Tam są fotki ogółu i szczegółu:)

Edytowane przez agalind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 25mm w kuchni, łazience i sypialni. Poszukam i Ci wyśle, ale powinnam mieć je gdzieś u siebie w komentach. Zaraz zobacze.

 

EDIT: Kinga zajrzyj do moich komentów: post 6411 i 6413.Tam są fotki ogółu i szczegółu:)

 

 

Bóg zapłać dobra kobieto. Nawet listwy przyszybowe masz zaokrąglone jak ja więc już wiem , że się da :)

Teraz mi napisz, że nie klniesz bardzo jak przyjdzie Ci je czyścić :D I jak to robisz - odkurzaczem najwygodniej czy "piórkami" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

u mnie deszcze deszcze deszcze....

 

jestem jakis czas juz po odwiedzinach z PL... tylko tydzien byli ale zawsze to cos..

a teraz latam na najwyzszych obrotach.. juz grafik sobie zrobilam, co, kiedy, u kogo, o ktorej bo nie wyrabiam...jeszcze troche to zaczne nocowac w samochodzie bo wiecej czasu zaczynam w nim spedzac niz na siedzeniu w domku ;)

 

dziewczynki odpukac oki... wlasnie waryjuja ;) za pol godz ida spac.. wiec licze do 10 i cwicze glebokie wdechy i wydechy co by to moje czekanie wytrzymac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na rozne godziny i rozne miejsca...mlodsza przez durne centrum 6km wioze... starsza ma niedaleko domu...i ona szkole zaczyna na 8:30...wtedy dzwonek dzwoni i otwieraja dzieciom szkole.. nie ma takiego czegosc jak u nas, ze sie czeka na korytarzu w srodku :wtf:

 

koniec jest roznie... we wtorki np cala szkola konczy o 12:30..ale moja ma dodatkowe zajecia w innej szkole i tam konczy o 16:30...musze po nia wtedy jechac..

mlodsza musze dowiezc do 9:30... czasami jest na 8:00 a niekiedy na 9:00 ;) a zabieram ja wtedy kiedy mi sie podoba :D najpozniej o 14:30 jestem, chyba ze sa korki to po 15:00...

 

jak pracowalam to od 7:15 do 16:00-16:30... :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli faktycznie kierowca z Ciebie pełną gębą:D

 

To ja mam jednak w tym temacie pełen luz: zawożę obydwoje o 7 (świetlica szkolna czynna od 6:30, przedszkole od 6 chyba) i zabieram po 15 (przedszkole czynne do 17?? świetlica do 16). I wszystko w jednym budynku tylko wejścia z dwóch różnych stron... chyba że jesteśmy przed 8 dopiero wtedy możemy przemknąć cichaczem przez łącznik jak panie niosą śniadanie dla przedszkolaków ze szkolnej stołówki;)

 

Po przeprowadzce nic się nie zmieni bo szkołę dokładnie w połowie drogi mam pomiędzy mieszkaniem a budową;)

 

Ale mam lenia dziś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to ciut inaczej ujela... ;) Niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi dobra kobieto :D

 

za tyle ładnych zdjęć to by jej się z czwórka naraz należała (czwórka dzieci) a ja świnia nie jestem :p Poza tym nie ma jak "starania" - jedyny czas w małżeństwie gdzie od nadmiaru seksu głowa babę nie boli :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...