Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Lukarny - komentarze


Lukarna

Recommended Posts

Nie z tym szarym paskiem jednak bez sensu. Tam było 106 cm ściany, 6 cm odeszło na zabudowę, został metr. Więc ten pasek 60 cm byłby ni przypiął ni wypiął...

 

Myślałam o szarym jasnym, w odcieniu płytek podłogowych... Nosz kurde nie chcę żeby mi się to wszystko tak zlewało... Chyba że ściany pomaluję na jasny szary?? Bo taka łazienka cała na biało jedynie z szarą podłogą nie będzie mi się chyba podobała:(

 

Mówisz że to takie drogie jest?? te blaty??

Ja tam mam 140 cm ( w górnej) więc odpada:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Lukarna

    5212

  • agalind

    2245

  • Ardea

    1544

  • pumpaluna

    1322

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Asia - ja w dolnej mam przecież blat z drewna i to wcale nie jakieś "tiki" tylko jesion lakierowany. Także drewno jak najbardziej ale jaki odcień to już nie wiem... skoro już 2 odcienie będą ,,,,,,, Hmmmm, raczej dobierałąbym pod płytki a nie pod drzwi wew.

 

jeśli chodzi o dolną łazienkę to jak najbardziej zrób szafkę w szarym lakierze. Paleta RAL ma kilka ładnych jasnych szarości wiec na pewno coś pod płytki podłogowe dobierzesz. Choć ja chyba poszłabym w białe. Dołożysz kolorowy ręcznik i będzie z klasą a nie przekombinowane

 

Ps. zasnęłam z L i teraz jestem nieteges :sick:

Ps2 Panele :wave:

Ps 3 - moja sofa do gabinetu jutro dotrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię tych "moich" kurierów:)

Przed 8 rano miałam tel: " Pani Asiu, jadę do Pani z panelami, będę za jakieś 50 min, pasuje pani?"

 

Prawie mi pasowało, przeciez miałam tylko umyć głowę, zawieźć hmm próbki do badań do ośrodka, zrobić i zawieźć młodej śniadanie do szkoły (bo rano zapomniałam), zawieźć starszą na drugi koniec miasta i już. Gotowe.

 

Prawie zdążyłam:)

 

Moi mili panowie mieli już połowę wniesione:D

 

Panele są takie jak sobie wyobrażałam, bardzo mi się podobają i kamień spadł mi z serca... Teraz będę tupać z niecierpliwością na położenie. Szkoda że te Święta tak blisko bo bym spędziła weekend na budowie, sprzątając, pucując i układając sobie wszystko...

 

Kinga pokażesz sofę, prawda??

 

Cronin kurier do płytkowo-panelowych przesyłek chyba zawsze z hds-em jeździ, przynajmniej u mnie tak był. Zwozi windą paletę na dół a potem Ci paleciakiem wiezie w miejsce gdzie wskażesz paluszkiem:) Chyba że masz wkoło gliniany piasek jak ja to za daleko tym paluszkiem pokazać nie możesz, pewnie jakieś 10 cm;)

Można położyć jakieś deski albo cos i wtedy pojedzie dalej ale u mnie i tak wjeżdżają prawie pod sam garaż więc luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia - cieszę się z paneli razem z Tobą. Bałaś się, że nie będą ładne? Przeciez wybierałaś na żywo, nie?

 

Ja z sofa dałam popalić bo zamawiałam przez net u nieznajomego (acz poleconego) człowieka. No i mnie dziś stres ogarnał, że jak przyjedzie syf to co ja biedna pocznę. Będę musiała robić dobrą minę do złej gry, żeby przed P i dziećmi nie było że wtope zaliczyłam . Jak kurier zadzwonił że dojeżdża to miałam migotanie przedsionków. Wnieśliśmy z chłopiną mebel do środka , podpisałam co trzeba i zabrałam się za przepychanie sofy do gabinetu. Musiałam pokonać dwa wiraże co nie było łatwe i kiedy stanęła w docelowym miejscu , odwinełam z folii i innych ochraniaczy i kamień spadł mi z serca. Jest taka jak miała być :yes: Mnie się baaardzo podoba, materiał super, wcale nie za jasny biorąc pod uwagę ze w tym pokoju będą same orzechowe meble. Przyozdobiłam je starymi wzorzystymi podusiami (nie wiem czy słusznie, może wymienie na jednokolorowe ale to już nie teraz {kasa, kasa, kasa} ) i stoi i cieszy me oko. Rozłożyłam do spania żeby zobaczyć co i jak więc mechanizm chodzi leciuteńko - ładnie wykonana, po prostu nie ma się do czego przyczepić.

Jakby któraś chciała mebel tapicerowany na zamówienie to szczerze polecam gościa. Poleciła mi go forumowa Venuska - ona kupiła od niego sofedo salonu (pewnie z rok temu) i była bardzo zadowolona - zresztą jest po dziś dzień. Ceny gośc ma rewelacyjne. Nawet u znajomego stolarza, który robi mi biurka do gabinetu dostałam cene sporo wyższą. Meble facet wysyła kurierem albo dowozi sam - zależy od odległości. Naprawdę klasa.

Potem Wam pokaże to pozgadujecie ile dałam ;)

 

Edit:

sofa dwuosobowa z funkcją spania (mechanizm wyciągany do przodu), szer 164cm

DSC_0363.jpgDSC_0367.jpg

 

Edit 2 - nie wiem czy dzisiaj jeszcze zaglądnę bo obiecałam młodej ciasteczka kruche a z jej pomocą to do północy mi może zejść ;) No i choinkę dziś ubieramy :wiggle:

Edytowane przez 1976pinacolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewoje. :)

 

ale się dzieje przed świętami. fajnie Luka, że panele się podobują.

a te płytki białe i te drugie białe to już pokazywałaś gdzieś?

 

co do blatu w łazience, to u mnie jest z dębu i nic się nie dzieje

prawie nic. tylko kotka lądując z górnej szafki źle wymierzyła odległość i pięknie przejechała po nim pazurami. ale woda mu nie szkodzi. także spoko. i fortuny jakiejś nie kosztował.

 

pina super ta kanapa. ale jeśli to ten sam kanapiarz, co u Malki to się wcale nie dziwię, bo jej rogówka tez świetna. tylko u Ciebie jakieś niskie się wydają te podłokietniki. tak chciałaś, czy tak po prostu robi?

 

Luka donoszę, że Boruta dał radę. dzieciaki się chichrały, więc przedstawienie wyszło nam chyba nieźle. niektórym dzioby się szeroko otworzyły, jak zobaczyli nauczycieli odstawiających na scenie taką "szopkę".

dzięki za kciuki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga panele wybierałam na żywo ale to już było tak dawno temu że zdążyłam zapomnieć jak dokładnie wyglądają:)

I denerwowałam się tak ogólnie, na zapas;)

 

Kanapa bardzo fajna, mogłabym mieć taką do swojego salonu. 164 to szerokość spania (znaczy się tego środka?) czy szerokość z podłokietnikami? A on ma gotowe wzory czy sama wymyślałas jak kanapa ma wyglądać?

 

Malka jak się śpi na nowym nabytku??

 

Kasia płytek nie ma co pokazywać bo na stronie producenta ich po prostu nie widać - za białe są;)

Jedne i drugie sa zwykłe, białe matowe tylko wymiarami się różnią: do mniejszej łazienki pójdą 20x40 a do większej 20x60. Pokażę jak będą na ścianie:)

A co do talentu aktorskiego Twojego to byłam spokojna:):)

 

Byłam dziś z Werą u alergologa.

Jestem baaaardzo zniesmaczona wizytą. Najpierw Pan Doktor spóźniła się pół godziny - ok, każdemu się może zdarzyć i się wcale tym nie denerwowałam ale później jak już miałyśmy wchodzić, wcisnęła się przed nami jakaś za przeproszeniem pinda (pielęgniarka) cyt "przepraszam tylko życzenia pani doktor złożę". I siedziały zamknięte w gabinecie kolejne pół godz:mad::mad::mad:

Po czym Pani doktor jak już nas łaskawie przyjęła to raczyła osłuchać Weronikę, kategorycznie oświadczyła że mam jej NIC nie opowiadać ona sama będzie pytać, zadała dwa pytania (czy zdarzają się problemy skórne i czy często smarka lub kaszle) i powiedziała że mamy przyjechać na testy w kwietniu.

Ewidentnie się Pani spieszyło bo za nami zaczęła kolejka rosnąć:sick:

 

To tyle jeżeli chodzi o wizytę z dzieckiem refundowaną przez Narodowy Fundusz Zdrowia czy jak to się tam zwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max - podłokietniki takie chciałam. Tzn inaczej : wysłałam mu wzór kanapy, która mi się podobała a tam właśnie takie niskie były. Nawet nie zwróciłam na to uwagi. Wg mnie przez to, że podłokietniki są niskie kanapa wydaje się szersza

 

Luka - 164 ma całość, szerokośc spania to 124 ale robi każdy wymiar , Ma swoje wzory ale można je do woli zmieniac wg własnych gustów bądź przysłać swoja autorską koncepcję

 

nita - http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=22377466

Nikt nie podjął się oszacowania ceny sofy? Zapłaciłam ....uwaga ......950zł :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny - znam tą radośc kiedy "napływają do domu" nowe zakupy. I cieszę się , że brakło kasy na wykończenie na tip-top bo co ja bym teraz robiła? Z czego się cieszyła? A tak to co chwila coś : to podusia, to sofka, obrazek, dywanik, komplet ręczników..... Ja nie wiem, czy jestem uzależniona od zakupów czy od Panów kurierów :sick: ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna cena :) już się napaliłam na kanapę

a wygodna?

 

dosyć twarda co w przypadku "spania" jest dobre i wygodne. Moje sofy salonowe sa mega miękkie , zapadamy się w nich jak w puchowe poduchy i teraz każdy inny mebel jest dla nas twardy. Myślę, że jakbym miała codziennie na niej odpoczywać , oglądac tv to byłaby chyba zbyt twarda....Za mało przytulna, czaisz o co mi chodzi...? Ale u niego można wybrać wypełnienie - albo na bonelach albo na piance..... I nie pytaj co mam bo w sumie to nie wiem :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...