Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Lukarny - komentarze


Lukarna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 17,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Lukarna

    5212

  • agalind

    2245

  • Ardea

    1544

  • pumpaluna

    1322

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie słyszałaś jak mi kamień z serca spadł?:)

 

U Marcina wyszło fajnie, jednak ulegnę zdrowemu rozsądkowi i ciemne będą tylko dwie ściany. Resztę rozjaśnimy mocno ale to już po nowym roku chyba:)

Dzisiaj jeszcze mają zrobić na raz sypialnię i może Wiki pokój. Więc ogólny pogląd będę mieć na wygląd:)

 

Została mi do wybrania farba dla Weroniki, mam na jej pokój pomysł ale nie wiem czy mi to wszystko wypali.

Trzymajcie kciuki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za życzenia:hug:

I dobrze Cronin mówisz - oby ten był lepszy od poprzedniego...

 

A teraz:

 

Ogłoszenia parafialne:

 

Miało być długie i wyczerpujące podsumowanie 2013. Od rana dziś sobie o tym myślałam.

Ale chyba nie będzie.

Będzie krótko.

 

To co się działo w 2013 budowlanie przypomnę sobie dopiero chyba jak będę składać VZM;)

Ogólnie było dużo grzebania i mało konkretów - jak zwykle.

 

Całą budowę dążyłam do tego żeby pod koniec powstał dom idealny, ten który sobie wymarzyłam. Pod ogromnym wpływem FM miało być chłodno, minimalistycznie i elegancko (na tyle na ile mnie stać:).

Miały być jasne, rozbielone kolory. Miały być materiały ze średniej półki. Miały być dopracowane szczegóły.

(to w tych marzeniach, rozumiecie?? )

I to wszystko miałam ogarnąć ja - z ogromną pomocą mojej Grupy Wsparcia (Grupo :hug::hug::hug:)

 

Jednak marzenia sobie a zycie sobie.

 

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy: jak się nie znam na urządzaniu wnętrz, jak nie mam tego wewnętrznego głosu który podpowie mi w chwili wątpliwości, jak nie potrafię kierować się świetnym wyczuciem - żadne FM i nawet milion fantastycznych Grup Wsparcia nie zrobi ze mnie dizajnerki.

 

Dotarło to do mnie w ostatnich kilku dniach... i w sumie mnie nie zasmuciło:)

 

Będzie dom kolorowy.

Będzie pełen błędów (nawet w moim przekonaniu)

Będzie momentami chaotyczny.

Będzie dźgał w delikatne gusta co bardziej wyrafinowanych oglądaczy.

 

Ale będzie.

 

Kiedy będzie??

Nie wiadomo.

 

Bo to druga rzecz którą sobie wczoraj uświadomiłam. Nie wiem kiedy skończymy i oficjalnie ogłaszam że przestaję się tym przejmować:)

 

To po tym (prawie) noworocznym orędziu ide wieszać pranie:)

I bawimy się dalej moi drodzy:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, nie wiem czy wiesz, ale bardzo optymistyczne to Twoje orędzie:yes: Cieszę sie, że doszłaś do łądu z myślami:)

 

Będzie dom kolorowy.

Będzie pełen błędów (nawet w moim przekonaniu)

Będzie momentami chaotyczny.

Będzie dźgał w delikatne gusta co bardziej wyrafinowanych oglądaczy.

 

I będzie w całości tylko i wyłącznie WASZ!!!!!

 

:hug::hug::hug::hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia - fajne, radosne słowa napisałaś :) To będzie WASZ dom i niech się wszyscy dizajnerzy w nos pocałują ze swoimi trendami zmieniającymi się z prędkością światła. Przytulam i trzymam kciuki :hug: &&&&

 

A ja jestem, żyję i po przerwie szkolno-przedszkolnej wracam do rzeczywistości. Poza tym "rodziłam" wczoraj dziecko ;) więc się działo. Czynię przygotowania do przyjęcia urodzinowego . Będzie dwudniowy tour . Dobrze ze poniedziałek wolny

 

Dostałam pod choinkę maszynę do szycia i dziś wieczorem biorę się za pierwsze dzieło ;)

Poza tym walczę z alergią u L i łażę po skierowania do alergologów - ot takie przyziemne sprawy matki polki ;)

 

Za oknami wiosna pełna parą i tylko złośliwe słoneczko jarzące mocno po oknach przypomina , że na święta szyby nie zostały umyte :sick:

 

Ps. dzieki za eska :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo nas w ten weekend będzie się urodzinować :):)

 

czesc Wszystkim!

idę nadrabiać zaległości

 

Luka, jesteś nieoceniona we wszelkich podsumowaniach. Oby w Nowym Roku wykańczanie domu sprawiało Ci moc radości :)

Edytowane przez nita83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem i ja i przytulam noworocznie :hug: :hug:

 

cieszę się, że takim optymizmem tu zawiało.

i tak trzymaj przez cały rok.

a jakby jakieś głupie myśli chciały Cię sprowadzić w otchłań zwątpienia, czy zniechęcenia to daj znać - już ja się z nimi rozprawię.

w tym Nowym Roku mianuję się Strażniczką Uchachanej Ziapy. :D

 

no i dawaj te zdjęcia do dziennika. (nie zapomnij obfocić podłogi kuchennej)

 

buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukarna bardzo mi sie podoba Twoje podejscie :)

Dom ma spelniac Twoje oczekiwania i byc dla Was, nie dla ogladajacych

a bledow sie nie uniknie ....... Ja odkrylam w sobie smykalke do projektowania i urzadzania wnetrz, a i tak doskonale nie jest

tylko co to jest to "doskonale" ?? wazne , ze nam u nas dobrze, bo to my tu mieszkamy

i kiedys mi ktos powiedzial, ze z czasem tych bledow (nie moich, ale fachowcow) nie bede dostrzegac i mial racje ....... Jak juz tak bardzo chce sie mieszkac, jak juz tak bardzo chce sie byc na swoim, to na drobiazgi mozna machnac reka

najwazniejsze sa elementy stale ..... Inne da sie przezyc

 

dodam tylko, ze poki mozesz to kontroluj fachowcow i nie odpuszczaj, jak cos maja do poprawienia, bo pozniej sie nie doprosisz

 

i zobaczysz, ze niedlugo napiszesz nam, jak Wam sie cudownie mieszka, czego Ci zycze :)

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...