Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Lukarny - komentarze


Lukarna

Recommended Posts

Luka, czekałam wczoraj, czekałam i .......usnęłam :oops:

co mogę innego napisać, co nie byłoby już napisane?

może, że jest ....PIĘKNIE :yes::yes::yes:

cieszę się jak gupia, jakby to moje było. :p

inie mogę przestać podziwiać płytek podłogowych.

 

ściskam Cię mocno z tej radości. :hug::hug::hug:

 

ps. Aśka, Ty wiesz, że zaraz będziesz mieszkać?!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Lukarna

    5212

  • agalind

    2245

  • Ardea

    1544

  • pumpaluna

    1322

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zaglądałam o 22 i fotek jeszcze nie było;) A tu proszę, wystarczyło chwile jeszcze poczekac;)

 

Asia, ja juz Tobie to mówiłam, ale napiszę i tu: piękną masz kuchnię i cały dom*. Uchwyty pasują idealnie, blat świetnie zgrał sie z oknem. Cudo:) Cieszę się jak swoją kuchnią;)

 

Po przeprowadzce wpadam do Ciebie podziwiać na żywo, wiesz o tym?:D:D:D

 

* Bo już zauważyłaś, ze to DOM nie budowa;)

 

:hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cosgan.de/images/smilie/froehlich/k020.gif Jest piękna, a przede wszystkim dzięki blatowi nie nudna (co często zdarza się białym kuchniom). Zgranie blat- okna idealne http://cosgan.de/images/midi/froehlich/a040.gif

Co do lacobelu myślę jak Kinga, ale jak czytam już po fakcie...

 

Nie chciałam już Rocia więcej szarego w kuchni, płytki mi wystarczą:)

Mam nadzieje że wyjdzie to OK:)

 

Cześć dziewczyny, czołem Gospodyni:hug::hug::hug::hug:

 

Kochana nie mam uwag;) jest slicznie:wave::wave::wave::wave:

jest bombowo....az mi:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

dojda cokoły, laco - i bedzie cudeńko!!!!!!!!!

 

absolutnie nie jest nudna, jak Ci bedzie za biało, to se kupisz czerwonego KA;) :D:D:D

myslę, że dobrze - wg mnie, że laco jest biały - nie ma co mieszac kolorów:yes:

ciesze sie, gratuluje Maleńka i czekam na foty - cd

buziaki:hug::hug::hug:

 

jak mi będzie za nudno to wyciągne kultowego Zelmera ze spiżarni - od razu bedzie klimacik:lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Luka, czekałam wczoraj, czekałam i .......usnęłam :oops:

co mogę innego napisać, co nie byłoby już napisane?

może, że jest ....PIĘKNIE :yes::yes::yes:

cieszę się jak gupia, jakby to moje było. :p

inie mogę przestać podziwiać płytek podłogowych.

 

ściskam Cię mocno z tej radości. :hug::hug::hug:

 

ps. Aśka, Ty wiesz, że zaraz będziesz mieszkać?!!!!!

 

Będę :wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle:

Więc lepiej planujcie tą podróż do kosciana - pokój gościnny czeka:):)

 

Zaglądałam o 22 i fotek jeszcze nie było;) A tu proszę, wystarczyło chwile jeszcze poczekac;)

 

Asia, ja juz Tobie to mówiłam, ale napiszę i tu: piękną masz kuchnię i cały dom*. Uchwyty pasują idealnie, blat świetnie zgrał sie z oknem. Cudo:) Cieszę się jak swoją kuchnią;)

 

Po przeprowadzce wpadam do Ciebie podziwiać na żywo, wiesz o tym?:D:D:D

 

* Bo już zauważyłaś, ze to DOM nie budowa;)

 

:hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug:

 

Aga, Ty wiesz:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Słonko:)

a dziekuje :) dwa razy nie mow ;) :p

 

Aska kuchna wyglada pieknie :) ja nie mam nic do bialych kuchni :) to jest jeden z 3 kolorow, ktore wg mnie zawsze dobrze wygladaja i sa na lata :)

sama mialam przez 10 lat biala, ale nie taka piekna i nowoczesna jak Twoja :)

Twoja jest super, a blat dodaje jej charakteru :)

 

ciesze sie razem z Toba, bo doskonale pamietam to uczucie jak nasza konczylismy i mozna bylo sie w niej urzadzac :)

masz dreszcze ?? no przyznaj sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esiak jeszcze długo, bardzo dużo nam brakuje jeszcze.

Łazienki w proszku, o salonie nie wspomnę.

Ale powoli i do przodu:)

 

Słonko jak się tylko przeprowadzę to czekam z otwartymi ramionami, serio:)

Dreszcze?? Mam motyle w brzuchu i ogólny nastrój niedowierzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno, biały już kupiony:)

 

Błyskawica jesteś :) Ja lacobel zakładałam (zresztą tak jak i drzwi wew) po jakimś tam czasie od zamieszkania. A widzę , że Ty będziesz mieć wszystko na Tip top :jawdrop:

Co do kuchni to jak zamieszkają w niej już wszystkie przydasie to mdło i nudno na pewno nie będzie :no: Gwarantuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam od razu z kuchnią bo wiedzialam że będzie krucho z kasa potem;)

Nie będzie na tip-top, nie będzie mebli, lamp a ni nic poza lózkami, kuchnią bez stołu i łazienkami w stanie surowym:D

 

a myślisz, że jak było u nas przez rok prawie...?

meble w salonie pojawiły się dopiero w pod koniec listopada, zasłony zakładaliśmy dzień przed wigilią....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O MÓJ BOŻE!!!! ale poszłaś:jawdrop: Wchodzę sobie tak tylko luknąć, a tu od kwadransa nie mogę oczu oderewać:yes: Nieźle się wykończyłaś, bo to już końcówka ostatniej prostej. PIĘKNIE:yes

Od razu wpadły mi w oko panele, są super, napisz co to (kolor, firma) są cudowne. I jeszcze coś, na co być może stali Goście nie zwrócili uwagi... Mamy inną, nową Lukę, bardzo pewną siebie i swoich decyzji, wreszcie słusznie zadowoloną ze swoich wyborów:):):)

Wiesz co wg mnie masz najlepsze - przestrzeń, dużo schowków (to jest nie do zastąpienia), fajnie niewidoczne z przodu domu podpiwniczenie, garderoby przy wszystkich sypialniach (to czego ja nie mam;)) REWELACJA

Wiesz, ze masz fajnie...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko jak się tylko przeprowadzę to czekam z otwartymi ramionami, serio:)

Dreszcze?? Mam motyle w brzuchu i ogólny nastrój niedowierzenia...

mam nadzieje, ze uda nam sie spotkac, ale na spokojnie :) i w realu u mnie rowniez :)

 

poki co zapraszam do mnie na 1 strone, bo w koncu odwazylam sie zrobic mala galerie i wszystkie fotki umieszczam w 1 poscie ;)

 

chcialam sobie zmienic link i opis w stopce i kurcze znowu zapomnialam jak sie to tutaj robilo :( tzn wiem, jak sie wpisuje z uzyciem url, ale chyba na tym forum jest inaczej i nie wychodzi tak jak powinno ;/

 

edit:

udalo sie, zrobilam od nowa, ale tak samo i tym razem weszlo ........ dziwnie to dziala ........ raz zaskakuje, a raz nie ............ nie wazne ;)

 

pozdrawiam :)

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aga, Ty wiesz:hug::hug::hug:

 

No jasne:yes::hug::hug::hug:

 

I jeszcze coś, na co być może stali Goście nie zwrócili uwagi... Mamy inną, nową Lukę, bardzo pewną siebie i swoich decyzji, wreszcie słusznie zadowoloną ze swoich wyborów:):):)

 

Wiemy, wiemy. Nowa jakość w Nowym Roku;) Jak Ciebie nie było to taka "mała";) zmiana zaszła u gospodyni wątku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko skorzystałam z zaproszenia i zaglądnęłam do Ciebie... jaką Ty masz piękną kuchnię :jawdrop: co to za blat? Właśnie coś takiego by mi pasowało...

 

"O MÓJ BOŻE" dokładnie tak pomyślałam jak zobaczyłam, że jesteś :D Panele też mi od razu wpadły w oko i Asia mnie informowała, że to dąb verden śnieżny Classena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko skorzystałam z zaproszenia i zaglądnęłam do Ciebie... jaką Ty masz piękną kuchnię :jawdrop: co to za blat? Właśnie coś takiego by mi pasowało...

Rocia fajnie, ze zajrzalas :) bardzo mi milo :)

zapraszalam Aske, ale przeciez zaproszenie dotyczylo Was wszystkich, ktore tu zagladacie :) tym bardziej bedzie mi milo:)

 

Rocia dziekuje za te mile slowa o mojej kuchni :) blat jest jesionowy robiony na zamowienie przez stolarza, ktory nam wykonywal schody, tez jesionowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochani w ten śliczny sobotni WOLNY poranek;)

Esiak bardzo jestem ciekawa Waszych mebli "salonowych" - chociaż stanowisko zabaw Adasia też miało swój urok:hug:

My będziemy robić tak samo: powoli kupować kolejne elementy wyposażenia, na pierwszy strzał pójdą pokoje dzieciaków a później jak "się uzbiera";)

 

Ardea no wszelki duch...!!!!!!

Jak ja się cieszę że zajrzałas do mnie:hug::hug::hug:

Myślałam że nigdy nie doczekam się tego etapu ale jak widzisz - to się dzieje naprawdę:) Sama się szczypię codziennie żeby sie upewnic że to nie sen:)

Panele to Dąb Verden Śnieżny z Classena. Kolor bardzo mi odpowiada i strukturę mają fajną - nie świecą się jak czasami panele. Położone na podłodze wyglądają tak jak chciałam:)

 

Nowa Luka mówisz? To z potrzeby chwili. Dusiłam się już i zjadałam własny ogon kręcąc się w kółko i nie mogąc podjac różnych decyzji i musiałam coś z tym zrobić:hug:

Wiem, że to co powstaje bardzo mi sie podoba. Jak na razie zadowolona jestem z wszystkich decyzji które zostały podjęte:)

Zaglądaj częsciej, niedługo powinny pojawić się łazienki:)

 

Słonko, zaraz biegnę zobaczyć do Ciebie:) na razie tylko wirtualnie:)

 

Aga ciekawe kto w tej zmianie maczał palce:lol2:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Budowlanie nie mam czym się pochwalić.

 

Fotki kuchni ze sprzętem zrobię jak wszytsko już będzie na swoim miejscu. A brakuje jednych drzwiczek, baterii i dużej bocznej blendy. No i lacobelu - ma być to wszytsko w tym tygodniu - zobaczymy:)

 

Łazienka górna się grzebie. Pan Stasiu rzeźbi wannę i powinien w poniedziałek skończyć - ale została jeszcze cala kabina prysznicowa do obłożenia ale najpierw trzeba ja przerobić. A Boski utknął u jakiejś innej pani i nie chce do mnie wrócić:sick: czuję się zdradzona i opuszczona:D

 

Panowie pomalowali górny korytarz. farbą która miała mieć kolor hmm smietankowy. Wyszedł tak zajebisty żółty jak kogel-mogel:mad:

Do przemalowania w poniedziałek.

 

O, pralnia się cała położyła. Płytki znaczy się podłogowe. Jeszcze TYLKO cokoły, fugi, kilka płytek wokół zlewu, malowanie i będzie koniec;)

 

Parter nie ruszony jest zupełnie. Panowie przemalują górę, zrobią klatkę schodową i dopiero zejdą na dół. W międzyczasie jak Stanisław skończy wyklajanki płytkowe na górze to położą panele na górnym korytarzu i zalozymy ostatnie 2 pary drzwi.

 

I tak wyglądają plany na ten tydzień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukarna ja sie martwie tym aby dotarla cala..wiesz, w jednym kawalku...

juz powoli tez zakupy internetowe robimy... teraz tego tak mocno sie nie odczuwa..pozniej bedzie gorzej, albo nie, inaczej..nie bedzie nas na to stac ;)

 

Taka

 

To ja zachwalac moge dalej Twoja kuchnie :D:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...