Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Lukarny - komentarze


Lukarna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 17,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Lukarna

    5212

  • agalind

    2245

  • Ardea

    1544

  • pumpaluna

    1322

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lukarna, dziekuje... no ciezko bylo z wyborem..to fakt...

ale wiekszosc sprzetow jest wydrukowana na kartce i sprawdzamy ceny :D

gdyby nie jeden incydent to juz bym miala i piekarniki zamowione ahhh....

 

ale niech jest.

Plyta duza... w sumie nawet i moj mnie namawial na jej wielkosc, mowil: meczysz sie na tej malej to chociaz u siebie bedziesz miala wiecej miejsca.

Ja ze wzgl na cene nie chcialam... nie oszukujmy sie... tania nie jest :sick: na szczescie moj wczoraj wynalazl o 2 stowki taniej stad decyzja kupna-ostatnia juz w tym sklepie byla....

moje zaskórniaki przeznaczone na kuchnie w koncu wybywaja z portfela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melisa fajnie jak można kasę na wyposażenie wydawać nie??;)

 

Witaj Kamila:) Dawno Cię nie było po prostu:)

------------------------------------------------------------------------------

 

Oczywiście sobota nie mogła mi upłynąć spokojnie:)

Najpierw pojechałam zapłacić za kuchnię. Potem za drzwi.

Później wstąpiłam do DOMU:) Pan Płytkowy Stasiu skończył prawie pralnię i na gwałt potrzebował fugi. No to podjechałam, kupiłam ale jest za ciemna. No cóż, będę mieć pralnię z za ciemną fugą i jakoś będę musiała z tym żyć;) Takie te płytki niby szare a jakieś niebieskawe jakby.

Ministrowi się bardzo spodobały - może dla nich nauczy się obsługiwać pralkę??

 

Zdjęcia pralni bezfugowej:)

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/89/wion.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/829/brnk.jpg

 

Pan Stasiu obudował wannę płytkami - powiem Wam jestem bardzo zadowolona

Myślę że kuchnia i górna łazienka to będą dwa moje ulubione pomieszczenia... No i pralnia z za ciemną fugą:lol2:

 

Żeby nie było tak miło zrobiłam zdjęcia białego który okazał się żółty:

Jest jak nic kolor kogla-mogla

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/59/6qho.jpg

 

Powiem tak, nie jest taki zły. Gdyby już się nic nie dało z nim zrobić to zostawiłabym go tak jak jest (wczoraj zapalone halogeny nadały mu jeszcze bardziej żółty kolor po prostu)

Ale jak się da przemalować to malujemy, a co:) I będzie biało.

 

I na koniec zrobił zdjęcia kuchni ze sprzętami i cokołem:):) Nie mogłam się oprzeć:)

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/838/2pce.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/690/mwxq.jpg

 

Tu miejsce na stół

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/13/2tp7.jpg

 

I różnica w kolorze na linii okna-blat.

Różnica moim skromnym zdaniem najpiękniejsza w świecie:D

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/197/ell6.jpg

 

Bardzo mi się to wszytsko podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka, Ty jesteś TurboLuka:p Chyba największe przyspieszenie na FM.

 

A kuchnia lepsza niż na wizkach, po prostu brak słów, ekstra pasuje blat z oknem i te wnęczki takie pod szafkami przy wysokiej zabudowie bardzo mi się podobają, idealne miejsce na czajnik itp. Tak czyściutko i spokojnie, bardzo mi się podoba... a i jeszcze to okno jakoś tak idealnie wkomponowane w całość:yes::yes:

 

Słodzenie:no: Naprawdę ładnie:wiggle: Ty wiesz, że ja zawsze szczerze, a jak mi się coś nie podoba to najwyżej nie piszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na moment, bo Nitka zaraz wpadnie:), ale nie moge sie powstrzymac i musze napisac, ze jest slicznie!!!!! Asia , ja bym juz do mieszkania nie wrocila, tylko ukladala naczynia i piekla pierwsze ciasto:D

 

 

No nie???? Sis święta racja:D

uściskaj ode mnie nitke i bawcie sie świetnie

buziaki:hug::hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wiecie że ten dom to również Wasza zasługa:hug::hug::hug:

 

Melduję że kuchnia pogłaskana, pomiziana i obejrzana z każdej strony:) mam nawet zdjęcia z pootwieranymi szafkami, szufladami i lodówką:lol2:

I wierzcie mi - już bym tam mogła zamieszkać ale brakuje jeszcze paru rzeczy jak chociażby kibelka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie powinnaś zacząć robić zapasy do nowej kuchni i przewozić zastawę :)

Z dalszej perspektywy jest jeszcze piękniejsza.

To chyba lepiej, że fuga będzie ciemna. Teraz bez fugi bardzo mi się podoba, jeśli z fugą będzie podobnie to OK. Super płytki :)

 

Jeszcze mam pytanie do kuchni. Ile masz blatu roboczego? Bo jakoś nie dużo mi się wydaje, ok. 1,5m? U mnie byłoby coś koło tego, myślisz, że wystarczy? (Ja na to liczę ;)

 

Ardea, mam podobne podejście, jak mi się podoba szczerze chwalę, jak nie... no koments...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocia, ja już od jakiegoś czasu kupuję sobie nowe rzeczy do kuchni:)

 

Mam już - schowane w szafie w pracy

- komplet garnków na indukcję

- komplet zwykłych białych talerzy na 12 osób

- białe kubki

- białe miseczki

- kubki dla dzieci + miseczki

- kieliszki do wina;)

- szklanki do napojów

- silikonową matę

- deski do krojenia

 

i to chyba wszytsko:)

Mam jeszcze kilka ręczników nowych do górnej łazienki i chyba jakieś do dolnej:)

 

Nie ma sensu na razie tego przewozić bo zbyt mocno jeszcze będzie się kurzyło w okolicach kuchni, będą szlifowane jeszcze ściany salonu i małego pokoju. zacznę jak panowie będą juz na wylocie;)

 

A co do blatu.

Patrząc od lewej jest: 50 - płyta- 90 zlew - i do ściany jakieś 100 cm, potem po "zakręcie" jeszcze jakieś 40.

Faktycznie wykorzystywać będę pewnie najbardziej ten kawałek pomiędzy płytą a zlewem:)

 

Pocieszam się że teraz funkcjonuję z blatem wielkości 40cm i daję radę to w domu też dam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do blatu.

Patrząc od lewej jest: 50 - płyta- 90 zlew - i do ściany jakieś 100 cm, potem po "zakręcie" jeszcze jakieś 40.

Faktycznie wykorzystywać będę pewnie najbardziej ten kawałek pomiędzy płytą a zlewem:)

 

Pocieszam się że teraz funkcjonuję z blatem wielkości 40cm i daję radę to w domu też dam:)

 

:o Aż tak mnie proporcje zmyliły?

 

A cóż to za mina przy kieliszkach do wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia - obudziałm się jakies 15min temu (drzemka z małą , a co? :p ) i pierwsze przyszłam do Ciebie. I siedzę tak od tego kwadransa i patrzę i patrzę i patrzę...... i napatrzeć się nie mogę. Podoba mi się absolutnie wszystko (no może oprócz różnicy na linii blat-okno ale tylko dlatego, że jej po prostu nie widzę :rotfl: bo jej najnormalniej nie ma :wave: ). Podoba mi się kogel mogel choć jak przeczytałam a jeszcze obraka nie ujrzałam to mnie zmroziło - teraz już wiem dlaczego. Ja po prostu jestem taki łasuch na słodkie, że NIGDY nie udaje mi się ukręcić do takiej "białości" . jem mocno żółty, lekko zamyrdany z cukrem :rotfl:. W pralni problemu nie będzie bo fuga i tak po jakimś czasie ciemnieje - ty będziesz mieć ciemniejszą od razu - nie problem :no:

Jest zajebiście :yes: Ja bym już myła szafki ale skoro jeszcze będzie gładzenie to rzeczywiście nie ma sensu .

Czytałam , że płacisz częściowo - BRAWO. Pamiętaj - całość płacisz dopiero jak ostatni zawias będzie wyregulowany na tip top

 

Ps. Bardzo pojemną masz szafę w pracy :jawdrop: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam z uściskami. Dobrze że mnie Luka trzymała w miarę na bieżąco bo bym z wrażenia padła na zawał i nic nie dała rady napisać.

Zrobiłam sobie dzisiaj wolne od pracowania i na spokojnie chociaż kilkanaście postów spróbuję nadrobić.

 

Nie wiem jak tam w waszych rejonach ale u nas leży kilkadziesiąt centymetrów śniegu :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocia ja nie mierzyłam blatu, podaję Ci ze zdjęć ale tak mniej więcej będzie jak napisałam:)

 

Mina przy kieliszkach z powodu tego że uznałam je za towar pierwszej potrzeby i kupiłam na początku razem z garnkami:D

 

Kinga:lol2::lol2::lol2:

Kogel mogel w dzień wygląda OK - traci na urodzie w sztucznym świetle;)

Nie wiem jak mam rozwiązać ten problem bo zostało tego koloru jakieś 3 litry. Wraz z Boskim ustaliliśmy że w poniedziałek przywiezie 10 l białej farby, wlejemy te pozostałe 3 i tym pomalują na drugi raz.

Ale teraz się zastanawiam że przecież te 13 litrów nie wystarczy na pomalowanie jeszcze salonu.

A potem do salonu już nie odtworzę tego samego koloru:sick:

 

No nic niech panowie myślą:)

 

A zapłątę częściową zaproponowali sami wykonawcy;) może nie są pewni swoich umiejętności??

:D

 

ps. szafa wypchana po brzegi, przypomniało mi się że mam jeszcze 2 turkusowe poszewki na poduszki do sypialni:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...