Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Lukarny - komentarze


Lukarna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 17,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Lukarna

    5212

  • agalind

    2245

  • Ardea

    1544

  • pumpaluna

    1322

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Melisa aż zadzwoniłam do kolegi który współpracuje z firmami kurierskimi. Te które obsługują mój region wszystkie żądają najpierw podpisania doręczenia zamówienia a potem mają czekać aż odbiorca paczkę otworzy i dopiero gdy coś jest nie tak to spisują protokół szkody. Kurierowi podpisujesz DORĘCZENIE przesyłki, a nawet jeśli jest jakaś 'szkoda' to on i tak ją doręczył. Najważniejsze jest żeby otworzyć przy nim bo inaczej mogą nie uznać reklamacji.

 

My swego czasu zamówiliśmy porcelanę, duuuży zestaw. Ponieważ przyjechał kurier który często nam coś przywoził to umówiliśmy się że wszystko przejrzę i oddzwonię czy ma przyjeżdżać coś spisywać. No i faktycznie jeden talerz był pobity. Przyjechał gostek po kilku godzinach, podpisaliśmy to co trzeba i ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melisa a gdzie zamawiałąś tą płytę?

I jaki to kurier?

 

Pytam żeby sie wystrzegać jakby co;)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

Historia z cyklu: mam przeczucie, że...

 

I tak własnie było dzisiaj. Biedronka zahibernowana - Luka udupiona. Siedziałąm w tej pracy i pracowałam bo co miała robić. Ale myślami byłam wiecie gdzie;) I kombinowałam co by tu zrobić żeby chociaż na chwilke wyskoczyć... Co tam się dzieje... czy coś panowie nie wykombinowali... (to żółtko nieszczęsne w pamięci miałam)

W końcu wpadłam na genialny pomysł!!! Poszłam na budowę po prostu na własnych nogach;)

 

Wchodzę, pierwszy rzut oka: OK, ludzie Boskiego dzielnie malują saloon na białe żółtko, zagadując do inwestorki wesoło z wyżyn drabiny, Pan Stasinek dziarsko klei dolną łazienkę, pomiędzy nimi złowieszczo przemyka Szpieg z Krainy Deszczowców... (znacie inny czarny charakter bardziej złośliwy i slizgły??). Ogólnie sielanka.

Nagle patrzę i oczom nie wierzę: w łazience płytki miały być połozone do wysokości stelaża. No i są do stelaża plus jeden rządek gratis:sick:

Pytam grzecznie Stasinka:

- O co chodzi????

- A bo Szefowa, myśmy z mężem (Ministrem) tak wczoraj gadali że dołożymy jeden rządek - bedzie lepiej, włącznik bedzie na płytce a nie na farbie. Dobrze szefowa my wymyślili, nie??- pyta dumny i blady Stasinek

- No ale panie Stasiu, nie może być tak bo tam lusto ma iśc nad płytki, jak płytki będą do 140 to co ja mam do tego lustra podskakiwać??

- aaa lustro... no tak - ze zwieszoną głową mruczy Stasinek...

- No lustro musi być, taki plan był. Świetny miał Pan pomysl Panie Stasiu, no ale niestety...

- To co, zrywamy???

 

I tym sposobem kobieca intuicja po raz kolejny uratowała mnie przed fantastycznymi pomysłami Panów:)

 

Zrobiłam fotkę ale zupełnie jest w proszku ta łazienka jeszcze. Dawać czy zaczekacie na gotową??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aga:)

Długo mnie nie musisz namawiać bo właśnie w momencie jak pisałas posta - ja odpalałam lapka żeby zdjęcia zgrać;)

To jest silniejsze ode mnie:D

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/822/wttj.jpg

 

W sumie widać jedynie mega brudną podłogę;)

Jednak na żywo podoba mi się. Dobrze zrobiłam nie kombinując i dając białe płytki na ścianę.

I dzięki Tobie uniknęłam tych kwadratowych, możesz być więc patronką tej łazienki:yes:

Uważaj bo miano patrona zobowiązuje - będziesz pomagała wybierać dodatki:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzałam to dzisiaj kilka razy więc mogę napisać i tutaj: bardzo mi się wszytsko podoba w moim domu. Niektóre rzeczy podobają mi się wybitnie ale nie będę mówić które, żeby tym wymienionym przykro nie było;) A te które zachwycają mniej - po prostu rzadziej patrzę w tamtym kierunku:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...