Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Lukarny - komentarze


Lukarna

Recommended Posts

a zmierzyłaś najdłuższe rzeczy czy zmieszczą się na 140 (minus wysokość wieszaka oczywiście) ? nie będą leżeć na komodzie?

sięgasz do tego drążka? czy ze stołeczka?

 

Nie mierzyłam oczywiście:)

Tak sobie na oko palnęłam, w Kingi ściądze tak było i rzuciłam okien na sukienki mojej Najstarszej - każda by się zmieściła na 140, nawet z wieszakiem;)

 

Kurtki i ewentualne płaszcze i tak będę gdzie indziej.

 

Kurcze fajnie tak sobie znowu coś poplanować:)

 

ps. na papierze tak wszytsko fajnie wygląda a w rzeczywistości ta garderoba jest bardzo mała - ciekawe jak to wyjdzie. To taka głębsza szafa po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Lukarna

    5212

  • agalind

    2245

  • Ardea

    1544

  • pumpaluna

    1322

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Luka, a u mnie sa mamuty ??

NIe chce mi sie stronka załadować

 

Na pewno sa błękitne, bo ostatnio się potknęłam o nie :mad::mad::mad: znaczy o karton z nimi taki 2x1,5 m :oops:

Jak są to Ci kupię i zrobimy wymianke :)

 

Tylko Ty przyjedziesz po krzesło, czy ja po toto na buty (dlaczego nazywają toto pudełkiem ?? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśmy z Dorką się odnalazły :D

Pochodzimy z tej samej miejscowości, ba.... długie lata mieszkałyśmy na tej samej ulicy !!!! i chodziłyśmy do tego samego LO :) ja nawet kilkakrotnie edukowałam się matematycznie u jej taty :D Boziu, jak świat mały :rolleyes:

Luka - Ty nas chyba musisz na dłużej przygarnąć bo jedna nocka nie wystarczy na pogaduchy, coś czuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nie całujcie, sio!!

Fajnie się czasem w swatkę pobawić;):)

 

Malka "Twoja" Ikea to katowice tak?

W Katowicach też nie ma, w Krakowie tylko są i we Wrocku;)

 

 

Nie chce mi się w taką pogodę do Krakowa jechać :( wybaczysz??? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się w taką pogodę do Krakowa jechać :( wybaczysz??? :oops:

 

No coś Ty az tak mi na tym krzesełku nie zależy, jak już to tylko przy okazji, może Kinga będzie.

Jest parę w Gdańsku i oczywiście milion sztuk we Wrocku. Może przerzucą do Poznania?

 

Będę w czwartek to zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka - Ty nas chyba musisz na dłużej przygarnąć bo jedna nocka nie wystarczy na pogaduchy, coś czuję

 

Luka, po prostu zrób parapetówkę inaczej :) Codziennie będziemy mieć przystanek przy innym parapecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka odnosnie garderoby to plan masz dobry, jednak zasugeruje pare zmian :)

jesli chodzi o drazek na sukienki - to fajny jest taki podwojny drazek z Ikei, widoczny na tej wizke, ktora wkleilam

mam w swojej garderobie i bardzo go sobie chwale - wrzuce na chwile zdjecie z etapu montazu

druga uwaga - polki na calej wysokosci - do tych najwyzszych wiadomo dostaniesz sie tylko na stolku (radze dopisac do listy taki z 2 stopniami, swietna sprawa :) ), ale i te nizej beda trudne do chowania i wyjmowania, bo sa glebokie ........ przemysl, czy nie lepiej na gorze zostawic tylko 2 polki, ponizej dac drazek, a jeszcze nizej kosze lub szuflady

jak dla mnie to kosze w zamykanej garderobie to swietny pomysl i uzytkujac taka moge Ci z cala pewnoscia polecic

 

pod koszem mam wysuwany wieszak na spodnie - tez super :)

 

moja garderoba tez jest mala - na jednej scianie zmiescil sie pax 200 cm, ale juz na drugiej i trzeciej musialam kombinowac z algotem, bo on jest plytszy, wezszy i na szynach (kombinowalam, bo mam tam komin i inych szaf nie dalo sie ustawic)

 

nie wiem, czy bedziesz robila na zamowienie, czy kupic gotowa, ale w przypadku paxa uczulam na etap montazu, gdyz wsuniecie gotowego zlozonego paxa (obudowy) o wysokosci 2,3 m jest nie lada wyzwaniem (u mnie tez na szczescie dosc wysoko), jest to bardzo istone, gdyz musisz obudowe pochylic przenoszac przez drzwi ............ i za chwile sie okazuje, ze jest sciana, ze nie masz jak tej obudowy obrocic itp.

 

u nas wszystko na szczescie na styk bylo (bo bez komina garderoba ma 2x2) i w ten fragment na lewo od komina sie wciskalismy .......... ale nie raz goraco nam sie robilo (montowalismy sami)

 

kopia_DSC_7530.jpg

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Słonko:)

Fajna garderoba a jaka pojemna!

 

U nas będzie wersja bardzo-mocno-economy, w związku z czym odpadają paxy i inne systemy gotowe:(

Plan jest taki, że półki zamówię u stolarza, zwykłe półki bez szuflad z najtańszej płyty meblowej, do tego sama dokupię zwykłe drążki - które drogie nie są plus mała komoda i koniec.

 

Dobrze że piszesz o koszach - spojrzę w Ikei jak to wyglada, może kupiłabym i stolarz by mi jedynie zamontował - muszę zobaczyć czy wymiarowo mi będa pasowały.

 

Co do półek. Już mi dziewczyny pisały żeby więcej wieszaków zrobić niż półek... Tylko że jakoś nie mogę się przekonać (mentalność blokowca;) ) żeby zrezygnowac z półek...;)

 

Chociaż może to jest słuszna droga....

 

Tylko na półkach może zmagazynowac jeszcze inne rzeczy a na wieszakach? Juz nie...

 

Druga sprawa w "wiszącej" garderobie chyba łatwiej utrzymac porządek, nie??

 

No nic, obym tylko takie problemy miała;) Szkoda że nie mam przy sobie notesu, wkleiłabym garderobę Marcina - tam jest dopiero wyzwanie:cool:

Wrzucę wieczorem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Luka - jeśli chodzi o te półki - to jeśli planujesz tam same ubrania to z jednej strony Ci współczuję (składanie) a z drugiej zazdroszczę (ilości ubran ;) ). Ja 99% (i moje dziewczyny też) mamy na wieszakach. Pewnie że są rzeczy, które trzeba złożyć np. wełniane sweterki ale tych mam niewiele. Natomiast jeżeli garderoba młodej ma być przy okazji miejscem do przechowywania zabawek (pudła z puzzlami, grami planszowymi itp.) t półki jak najbardziej się przydadzą. Wydaje mi się , że 3 drążki (w sumie ok 3m? ) młodej damie wystarczy w zupełności. Mojej Julce starcza :yes:

 

Pozdrawiam Panie :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...