Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Lukarny - komentarze


Lukarna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 17,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Lukarna

    5212

  • agalind

    2245

  • Ardea

    1544

  • pumpaluna

    1322

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Najstarsza dopiero niedawno złapała bakcyla (chyba podczas wybierania koloru chyba:) ) i od tego czasu planuje ze mną, jeździ, sprząta i pomaga jak trzeba:)

 

Średnia zaangażowana była od zawsze - to moja najlepsza powiernica budowlana:)

 

A Marcin? On tak do końca chyba nie rozumie jeszcze co się dzieje. Dla niego ta budowa jest od zawsze, są panowie którzy tam pracują i tyle:) Ostatnio mi powiedział że myślał że ja na budowie pracuję:)

 

Mam pewne obawy jak to będzie po przeprowadzce. Młodsi zawsze spali w jednym pokoju a od awarii jednego łózka jakiś czas temu - śpiąrazem.

A tu nagle nowy, wielki dom, duże i niestety puste pokoje i każdy sam...

Oby było dobrze&&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam wiec na pokoik najbardziej zaangażowanej projektantki:)

 

Moja córka wydziela sobie kąciki, bo cały pusty środek pokoju jest bleee;) właśnie przestawiliśmy biurko bokiem do okna i jest lepiej, bo jest dostęp do okna i nie siedzi się tyłem do drzwi - należy słuchać dzieci:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocia internet to podstawa:):)

 

Ardea na razie w pokoju bedzie tylko łóżko i biurko więc nie ma co oczekiwać cudów;) Ale mamy jakiś pomysł na ten pokój więc myślę że z czasem będzie fajnie i przyjemnie...

 

Nita akurat o wędrówki ludów spokojna jestem - to jedyne co jest pewne:lol2:

 

Piękna sobota się zapowiada. Na razie jest 5 stopni na plusie i cudne, błękitne niebo...

Zaraz zbieram dzieciaki i jedziemy na wieś:)

A przy okazji tej miłej wycieczki mam zamiar zakupić drewno do kominka:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocia internet to podstawa:):)

 

Ardea na razie w pokoju bedzie tylko łóżko i biurko więc nie ma co oczekiwać cudów;) Ale mamy jakiś pomysł na ten pokój więc myślę że z czasem będzie fajnie i przyjemnie...

 

Nita akurat o wędrówki ludów spokojna jestem - to jedyne co jest pewne:lol2:

 

Piękna sobota się zapowiada. Na razie jest 5 stopni na plusie i cudne, błękitne niebo...

Zaraz zbieram dzieciaki i jedziemy na wieś:)

A przy okazji tej miłej wycieczki mam zamiar zakupić drewno do kominka:yes:

 

miłej wycieczki Asia:)

 

u nas w Nadmorzu tez pieknie +6 i słonko:lol2:

zaraz startuję nad morze na spacer:bye:

miłej soboty:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Lukarna...niby do kwietnia czas przed zamowieniem kuchni... ale ten czas leci... popatrz z sama plyta miesiac, bo reklamacje.. a ja chce juz gotowe zamowienie do tego czasu miec z plyta i zlewem... chodzi o blat.. bo piekarniki, lodowka to juz z wymiarow z netu sie zrobi... a tutaj mysle, ze powinnam wiedziec co i jak prawda. ?

 

upatrzylam druga siemens ale z pokretlami...tez 80cm.. ale nie wiem jak sie one spisuja...czekam na odp od Basi_krk , bo ona widzialam ze ma takowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocia :bye::)

 

Mimo mega lenia i kaca Ministra - udało nam się wyrwać trochę do domu:)

Ja się trochę poplątałam, ogarnęłam kuchnię, pomyłam parapety na parterze, zeskrobałam (skrobakiem do indukcji) starą naklejkę z okna i ogólnie sobie w domu "pobyłam"

A P dzielnie walczy z kabelkami, dziś na topie wiatrołap, oświetlenie przed domem i dolny korytarz. Zostawiłam go tam, ogarnę dzieciaki i podjadę po biedaka;)

Powoli zakładamy oprawki i będzie światło z sufitu jak panbuk przykazał a nie z podłogi:)

 

Mówiłam już że podoba mi się mój dom??

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...