Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Lukarny - komentarze


Lukarna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 17,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Lukarna

    5212

  • agalind

    2245

  • Ardea

    1544

  • pumpaluna

    1322

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przywieźli jedno łóżko czy dwa? Kolory się zgadzają ? :)

Wiesz co najbardziej mi się podoba? Zakamarki :) można się świetnie bawić w chowanego :)

Chciałam zapytać o panele, czy panowie dopasowywali wzory czy kładli jak leci, ale już widzę.

 

Ania łózka na razie nie przywieźli wcale:/

Muszę tam jutro zadzwonić bo przeginają.

Nie będę pisać głośno o swoich obawach bo juz raz sobie wykrakałam:bash:

 

Panele kładli jak leci. Przez króciutki moment nawet się zastanawiałam czy by ich jakoś nie spróbowac dopasowywać ale stwierdziłam że nie ma sensu. Podoba nam się tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafka pod kolor okien, no i płytki tez takie dwukolorowe drewniane. Ja bym zostawiła.

A dopasujesz biel do płytek? żeby żółta nie była? zrób białą-białą :)

Panele próbowałam dopasowywać, ale to więcej zachodu niż to warte. Pójdę twoją drogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam iść już spać ale nie mogę...

świetnie wygląda kominek. Bardzo mi się podoba, bardzo bardzo

a łazienka to cud miód. Ta wanna w płytkach jest rewelacyjna. Znowu się waham nad moją. Stoliczek fajny. Zostaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cronin o to chodzi że pewnie nie dopasowałabym odcienia farby i tak idealnie więc lepiej chyba bez kombinacji biały-biały.

Te półki są ciemniejsze od okna, niby odcień ten sam ale ciemnjesze.

Ale chyba zostawię. Nie chce mi się już szukać czegoś innego a poza tym jak nie kupię teraz pomiędzy innymi większymi wydatkami to później na bank nie będę miała kasy:)

 

Nita wanna miała być biała, tzn w płytkach ściennych. Ale że zostało tych podłogowych to pod wpływem chwili zmieniłam zdanie:) I dobrze się stało bo nam się też podoba taka jak jest a poza tym tych białych ściennych by nam zabrakło:)

 

Dzięki dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znów mnie wywali to sie poddaje:mad:...

 

Po pierwsze, muszę napisać, że jest pięknie:yes:

Po drugie, muszę Cię opieprzyć, ze jeszcze kartonów nie spakowałaś i tam nie mieszkasz:D

Po trzecie, zostawiłabym na biało kominek. Jak Ci sie odwidzi to przemalujesz. Te kolory jakos mi nie leżą, a ten z prawej to w róż mi wpada;):)

Po czwarte, największy dylemat miałabym chyba z kolorem w łazience. Biały-biały pokaże nie-białe płytki a kremowy-biały da efekt budyniu:sick: Na razie zostawiłabym biały-biały, ale zastanwo sie nad jasniuteńkim szarym moze????? Ale to juz jak zamieszkacie. Zreszta kolory najlepiej dopasowywac jak sie juz mieszka. Wtedy widać co gdzie pasuje.

Po piąte, regał i ławeczka niech zostanie, bo do okien pasuje, a przydadzą sie bardzo.

 

To chyba tyle:) Najbardziej weź sobie do serca "po drugie":hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem usprawiedliwiam się

 

w sobote byłam na parapetówce, w niedziele miałam kaca, w pon miałam urodziny zatem we wtorek znów kac ;) :p W tak zwanym międzyczasie (w nd) rozchorowała się młodsza. w pon lekarz i zapalenie gardła i tchawicy z odczynem oskrzelowym (antybiotyk). W pon wieczór zaczęło pobierać i mnie ale ze na wt miałam umówioną sesję doniczkową to zapodałam sobie garść medykamentów i jakoś dałam radę. Niestety dziś nawrót dolegliwości, ból wszystkiego i podwyższona temp :( ....Ech...... A starsza jutro ma bal i śpiewa i chciałam tam być .....

 

 

Asia - dzięki za smsa :hug: Jesteś niesamowita ze pomiędzy tym całym Twoim zamieszaniem myślisz jeszcze o innych :hug:

Ja cały czas podglądam (wiesz- uzależnienie ;) ) taże jestem na bieżąco :yes: Nabraliście niesamowitego tempa i tak jak dziewczyny piszą - szczoteczki spakować i jazda. Głosuję za białym kominkiem choć pewnie juz za poźno - wcale się nie brudzi bardzo :no: zwłaszcza ze wy jeszcze ramę będziecie mieli .... Nie mogę się doczekać poskręcanych mebli :wiggle: Trzymam kciuki za powodzenie akcji przeprowadzka bo to tuz tuż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej co Wy z tymi szczoteczkami:D

Kasia:rolleyes:

 

Kinga wykuruj się bo widzę że latasz z chorobą jak mój P, chcesz klapsa??:mad:

 

Kominek zostaje biały. Łazienka pomalowana białą - nie białą. Boski się porządził i w sumie zrobił dobrze bo wygląda całość fajnie i spójnie.

Jutro malują salon i żegnamy się. Kominek skończy w poniedziałek - wtorek. Zostaną TYLKO ;) pstryczki, gniazdka i oprawki. A P wyjechany do piatku...

 

Mam problem: nie mogę założyć listew progowych przykręcanych bo w wiekszości pomieszczeń przez drzwi idzie mi w posadzce milion rur buuuuu

Boski doradza przyklejane tylko gdzie ja je teraz na szybko znajdę??:sick:

 

ps. łózko mam dostać NIBY jutro. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...