Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Lukarny - komentarze


Lukarna

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 17,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Lukarna

    5212

  • agalind

    2245

  • Ardea

    1544

  • pumpaluna

    1322

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O nie nie:)

Dziadka ze wszystkimi jego zadami i waletami zatrzymuję dla siebie:)

 

Zakończył się (po pół roku) etap sprzatania mieszkania i szykowania go na sprzedaż. Wczoraj przywiozłam do domu resztę resztek (min moją suknię ślubną:):) ) więc pokój gościnny/gabinet jest zatowarowany po kokardę.

Po niedzieli mam w planach dokończyć generalne porządki na poddaszu wraz z myciem okien. Tak abym w końcu mogła zaprosić Pana Roberta aby przyjechał wyregulować w nich to i owo:)

Pogoda ma sprzyjać więc jestem dobrej myśli...

 

Nieśmiało szukam lamp do górnej łazienki i do wiatrołapu.

Dojrzewam do zakupu karniszy i zamówienia firan do salonu.

Pogodziłam się z myślą że garderoby przez jakiś dłuuuuższy czas nie dostaną docelowych półek i innych.

Kupiłam zegar w Biedronce. Szklany i tani - gdzie ja go powieszę?

 

I mieszkam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :)

 

Luka , no nie badz wiśnia i podziel sie dziadkiem!

 

My wczoraj zapakowalismy dzieciaczki do auta i ruszylismy na grzybobranie... ale zeby moc zbierac grzybki, to trzeba najpierw znalezc las:cool:

tak wiec przejechalismy 90km w poszukiwaniu lasu i wrocilismy smutni i zmeczeni do domu :bash:

Lasu nie udalo sie znalezc..wszedzie rosna drzewka, pojedynczo, albo takie male skupiska..a jak juz cos wiekszego to na skalach (gory) i nic tam nie ma :(

 

szkoda ze bilety do PL sa teraz w wygorowanych cenach, to na weekend bysmy sobie polecieli....

tak zle, tak nie dobrze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tradycyjnie już weekendowo;)

 

Melisa, lepszy nastrój już?

 

Melduję posłusznie że postępy jakieś są:) Nie wykonałam całego niedzielnego planu ale lepszy rydz niz nic, prawda??

Bardzo proszę: moje firany w kuchni:

 

DSC_1032.jpg

 

DSC_1033.jpg

 

DSC_1035.jpg

 

Wiem, że nie trendy i nie w stylu ale zadowolona z nich jestem i już:)

I jak się komuś z Was nie podobają to jakoś to przeżyję:)

 

Jeszcze schody pokażę w końcu WYCZYSZCZONE JUPIIIII:):)

Ale to później bo muszę im ładne zdjęcia zrobić a dziś jest za ponuro.

 

A teraz zrywam dzieciaki z ciepłych łóżek i realizujemy plan sobotni:)

Miłego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak - przeżywam lekkie zdziwienie i niedowierzanie, że doba ma tylko 24 h....

nowa praca mnie wykańcza, do tego jestem od tygodnia mocno przeziębiona i w nienajlepszej formie... kuba w nowej szkole z nowymi zajęciami popołudniowymi=jeżdżenie i mnóstwo pracy wzmacniającej - typu dasz sobie radę, poradzisz sobie, jesteś świetny i mądry....

Asieńko kochana, jak się otrrzepię to odezwę się, tymczasem uściski i ucałowania dla Ciebie i Twojej Rodzinki no i wyściskaj Dziewczynki ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tradycyjnie już weekendowo;)

 

Melisa, lepszy nastrój już?

 

 

Piekne te firaneczki :yes:

takie proste, nie wymyslne zazdroski :D (tak sie na nie mowi?) :rolleyes:

 

Mialam napisac, ze tak, juz jest lepiej...aleee

 

jak zobaczylam drugi post, szczegolnie zdjecia, to mnie dobilas!

 

nie badz wiśnia i daj mi tego dziadziusia na tydzien..moze byc z ta miseczka pieknych malin!!!!!! i 1 koszyczkiem grzybkow... :cool:

obiecuje, ze opieke bedzie mial dobra, ba! doskonala... bede go wozic to tu to tam, pokaze piekne fjordy:wiggle:moze spotkamy trolla :D

 

tymczasem buziam mocno :hug:

 

ps.... tak sobie pomyslalam, ze niech beda tez i te dwie slodkie istotki obok dziadziusia na zdjeciu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka dawaj bierzemy Luke i jej tylek wychlostamy !

to sa tortury!

 

przed chwila dzwonilam do mojej mamy z pytaniem-ile zrobila sloikow z grzybkami w occie.... a ona mi na to ze 4, bo nie lubi takich...

:bash: nie pomyslala, ze ja lubie:bash:

 

 

u mnie dzisiaj budowlanie..w koncu po mcu przerwy i czekania na blat, koncza kuchnie:cool:

bylo by to nie normalne, gdybym nie wyslala smsa, zeby poinformowac monterow, o nie wpuszczanie wsiowych ciekawskich sasiadek do domu... ;)

kazalam przekazac, ze wlasciciele sobie tego nie zycza.

pisalam kiedys kilka takich historii jak to ludzie do mnie wchodza..jak do siebie:bash:

 

tak wiec teraz siedze i przebieram nogami ze stresu.... ze tez mnie tam nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...