Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madziu dobrze, że już Jesteście w komplecie...Myślę , że w szpitalu też się cieszą że Mężuś już w domu bo kto to widział, żeby pacjent sam się leczył pomimo medycznego przygotowania...a tak na serio to duzoooo, duzoooo zdrówka.

Mebelki fajne wkleiłaś, kurczę ja swoje tak na szybko kupowałam, że teraz jak widzę Twoje i Marjelki inspiracje to mnie troszkę z zazdrości skręca...no ale jak już wygram w totka albo zacznę pracować to sobie zmienię.

Madzia z tego co wiem ten olej jest w Pl niedostępny... ja go nie znalazłam. Swój ściągałam z No. Jak będziesz zainteresowana to podam Ci kod, mogę Ci nawet fragment deski przesłać żebyś zobaczyła na żywo. Myślę że u Was w stplycy znalazł by się sklep, który by Ci ten olej ściągnął, teraz nie pamiętam czy w Wawie jest jakiś sprzedawca Jotuna...

A jak sklep? kiedy wielkie otwarcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nadrobie tak więc w skrócie:

1.Super,że z mężem wszystko w porządku i niech się teraz oszczędza w miare możliwości.

2.Gratulacje dla Hani.

3.Jak dostaniesz numer od Anety a nie znalazłabyś innego rozwiązania to dawaj znać a ja ci załatwię ten olej Jotuna.Żaden problem!

4.Gratulacje z otwierania własnej działalności:)Poprosze mnie wpisać na liste stałych klijentek.

Kiedy będzie można wpaść na zakupy?

Zapewne za kilka miesięcy zobaczymy Cię w DDTVN "Kobiecy biznes"?,co;)

Edytowane przez Tosiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mi tu wkleiły te fajne mebelki i takie chyba chcem

 

http://i1.fmix.pl/fmi2953/cac772810028af454faae78f/zdjecie.jpg

 

 

 

Madziu a nie boisz się, że kolor tych poduch jest nieładny? Bo ja też o nich myślę (te jaśniejsze praktyczniejsze mi się wydają od tych co u MarJelki), ale ten kolor poduch budzi moje wątpliwości.

 

Barwa dla Hani i mamusiu zakładaj córeczce kiecki:-)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skibusiu Poduchy jak poduchy, zawsze można obić innym materiałem.....

Ja bym się bardziej obawiała o kolor technorattanu, te beże często wpadają w taki ohydny zielony.... w przypadku tego jasnego wolałbym zobaczyć na zywo, lub ewentualnie poproście sklep o bardziej realne zdjęcia:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taras2 jak światł&.jpg taras2 deski i oś.jpg

 

no cóż pomimo, że cieszyć się nim cieszymy tak krótko to ważny jest i już ... on znaczy taras ... to, że pani nie ma w projekcie zgrabnego grilla albo, że w napadzie inwencji twórczej dechy machnęła na zielono to pikuś ... ważne, żeby przemyśleć funkcjonalność tarasu ... jego strefy światła i elementy stałe ... światłem tworzy się nastrój ... podłogę trudno zmieniać co rok ... ciurkadełko mus :) ... i stałe donice z czymś co zniesie klimat i strefę 6B chyba o ile się nie mylę ... ta baza ważna ... reszta mniej ... bo jak po miesiącu dojdziesz, że nie potrzebujesz wysokiego rodzinnego stołu na tarasie to kupisz kilka małych stoliczków i wygodne fotele ... to się da zmienić ...

 

iluminacja ... podświetlone donice ... podświetlone trawy czy inne roślinki ... dadzą magię ...

 

mieszkasz w Wawie :) to zajrzyj tu http://www.ogrodowisko.pl/watek/1349-wizytowka-ogrod-nie-tylko-bukszpanowy ... myślę, że jak poznasz tę panią to sukces botaniczny tarasu murowany :)

 

poniżej mały psikus ... czasami im mniej tym więcej :)

literki na podus&#1.jpg

drewutnia.jpg

Edytowane przez konstancja30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ta pierwsza inspiracja była najpiekniejsza

sdf.jpg

 

...

 

taki nastrój :) Magda tak jak napisałaś lwia część to dodatki ... baza to natura z dech ... surowość betonu ... prosta forma architektury ... światło jako ważny detal ... a potem od tego jakie rośliny postwisz ... jaką poduchę położysz możesz przez lata glob tym tarasem oblecieć ... raz Prowansja ... innym razem dachy Londynu ... albo ezotyka ... shabby albo tajemniczy ogród ... voila :) jak to się mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu dobrze, że już Jesteście w komplecie...Myślę , że w szpitalu też się cieszą że Mężuś już w domu bo kto to widział, żeby pacjent sam się leczył pomimo medycznego przygotowania...a tak na serio to duzoooo, duzoooo zdrówka.

Mebelki fajne wkleiłaś, kurczę ja swoje tak na szybko kupowałam, że teraz jak widzę Twoje i Marjelki inspiracje to mnie troszkę z zazdrości skręca...no ale jak już wygram w totka albo zacznę pracować to sobie zmienię.

Madzia z tego co wiem ten olej jest w Pl niedostępny... ja go nie znalazłam. Swój ściągałam z No. Jak będziesz zainteresowana to podam Ci kod, mogę Ci nawet fragment deski przesłać żebyś zobaczyła na żywo. Myślę że u Was w stplycy znalazł by się sklep, który by Ci ten olej ściągnął, teraz nie pamiętam czy w Wawie jest jakiś sprzedawca Jotuna...

A jak sklep? kiedy wielkie otwarcie?

 

Będęwdzięczna Anetko za konkretny namiar na ten olej:hug:

 

Nie nadrobie tak więc w skrócie:

1.Super,że z mężem wszystko w porządku i niech się teraz oszczędza w miare możliwości.

2.Gratulacje dla Hani.

3.Jak dostaniesz numer od Anety a nie znalazłabyś innego rozwiązania to dawaj znać a ja ci załatwię ten olej Jotuna.Żaden problem!

4.Gratulacje z otwierania własnej działalności:)Poprosze mnie wpisać na liste stałych klijentek.

Kiedy będzie można wpaść na zakupy?

Zapewne za kilka miesięcy zobaczymy Cię w DDTVN "Kobiecy biznes"?,co;)

 

Naprawdę będziesz mogła załatwić mi ten olej?:hug:

Aneciu słyszysz?:)

 

Madziu cieszę że mężula w domu :hug: Dbaj tam o niego, no! :p

A moją synową proszę ucałować za to, że już niepampersiara ;)

 

:hug:

 

Madziu a nie boisz się, że kolor tych poduch jest nieładny? Bo ja też o nich myślę (te jaśniejsze praktyczniejsze mi się wydają od tych co u MarJelki), ale ten kolor poduch budzi moje wątpliwości.

 

Barwa dla Hani i mamusiu zakładaj córeczce kiecki:-)

 

Ja się chyba o kolor nie boję... not so bad moim zdaniem;)

 

Skibusiu Poduchy jak poduchy, zawsze można obić innym materiałem.....

Ja bym się bardziej obawiała o kolor technorattanu, te beże często wpadają w taki ohydny zielony.... w przypadku tego jasnego wolałbym zobaczyć na zywo, lub ewentualnie poproście sklep o bardziej realne zdjęcia:rolleyes:

 

a kolor technorattanu akurat takipodoba mi się najbardziej... najbardziej nie lubię tego całkiem brązowego, jednolitego jakoś:roll:

 

Anetko - czy moze podać ten nr oleju do tarasów ?

 

właśnie:lol:

 

 

Prosze wyczyścic skrzynkę, nie moge wysłac priva :)

 

Mabelki piekne, tylko szkoda, ze nie limonkowe cha cha, ale zawsze można przemalować :lol2:

 

Alu do Magdy piszę się ma adres maila podanego w stopce;)

Całe forum to wie:p

 

Aluś, tak jak pisze Aga:hug:

 

taki nastrój :) Magda tak jak napisałaś lwia część to dodatki ... baza to natura z dech ... surowość betonu ... prosta forma architektury ... światło jako ważny detal ... a potem od tego jakie rośliny postwisz ... jaką poduchę położysz możesz przez lata glob tym tarasem oblecieć ... raz Prowansja ... innym razem dachy Londynu ... albo ezotyka ... shabby albo tajemniczy ogród ... voila :) jak to się mówi

 

Jak ty to wszystko pięknie napisałaś:hug::hug::hug:

I oczywiście moja ukaochana inspiracja się przewinęła;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - czy mogę Was prosić o namiary, zdjęcia i nazwy NAJPIĘKNIEJSZYCH TRAW OZDOBNYCH??? Tak sobie pomyślałam, ze możeby zmienić konwencję i jako żywopłot na murku (tam gdzie na wizualizacji są bukszpany) dać parawan z takich pięknych traw?:rolleyes: Co Wy na to???

 

 

A teraz muszę się pochwalić pierwszym remontowym sukcesem w lokalu... normalnie muszę:wiggle:

 

Moje drogie, uwaga - to będą zdjęcia dla osób o silnych nerwach:o Wrażliwych prosi się o opuszczenie strony:p

 

Tak wyglądały witryny okienne w lokalu, takimi je zastałam:o:

 

.......

 

Parę dni temu wyglądały już tak...

 

......

 

A teraz zaczynają wyglądać tak:lol::

 

......

 

Jestem z siebie bardzo dumna, że tak małym nakładem kosztów osiągnęłam taki efekt:wiggle:

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, wpadłam tylko przelotem, pochwalić się żółtymi drzwiami na forum:) i w ekspresowym skrócie piszę:

 

- taras: projekt jest ... ok. nie mniej, nie więcej; najbardziej mi się podoba ta odrzucona wersja z dwoma rodzajami podłogi - bardzo lubię ten chwyt na zewnątrz domu; jeżeli nie chcesz innego materiału poza drewnem, to może ułożyć deski w różne strony? albo zrobić podest? (dodatkowa zaleta - będziesz miała te swoje "wgłębione donice" :D) - też dadzą efekt "rozbicia" przestrzeni.

 

- masz taras od południa, południowego wschodu. no nie? czy projektantka przewiduje jakieś zadaszenie? drewno czy nie drewno - przy takiej pogodzie jak była w długi weekend na tarasie będzie patelnia. przynajmniej na moim jest i nie da się wytrzymać.

 

- inspiracja podpięta na górze strony przez bellamag faktycznie znakomita - to jest projekt angielskiej projektantki ogrodów, specjalizującej się właśnie w ogrodach miejskich; nie pamiętam jej nazwiska, ale kilka - kilkanaście miesięcy temu był o niej artykuł bodajże w Dobrym Wnętrzu; Konstancja ma rację - trzy czwarte nastroju na zdjęciu robi to niesamowite oświetlenie;

 

- Hanka odpieluchowana? zazdroszczę! Igora też odpieluchowaliśmy w długi weekend i już zdążyłam spuchnąć z dumy, bo już trzeciego dnia nie trzeba było go ani razu przebierać, kiedy po tygodniu coś mu się odwidziało i znowu przestał zdejmować :(

 

 

edit: ramy wyszły super!:) rozumiem że to praca własna?:) mówiłam, że daje niesamowitą satysfakcję?!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, wpadłam tylko przelotem, pochwalić się żółtymi drzwiami na forum:) i w ekspresowym skrócie piszę:

 

- taras: projekt jest ... ok. nie mniej, nie więcej; najbardziej mi się podoba ta odrzucona wersja z dwoma rodzajami podłogi - bardzo lubię ten chwyt na zewnątrz domu; jeżeli nie chcesz innego materiału poza drewnem, to może ułożyć deski w różne strony? albo zrobić podest? (dodatkowa zaleta - będziesz miała te swoje "wgłębione donice" :D) - też dadzą efekt "rozbicia" przestrzeni.

 

- masz taras od południa, południowego wschodu. no nie? czy projektantka przewiduje jakieś zadaszenie? drewno czy nie drewno - przy takiej pogodzie jak była w długi weekend na tarasie będzie patelnia. przynajmniej na moim jest i nie da się wytrzymać.

 

- inspiracja podpięta na górze strony przez bellamag faktycznie znakomita - to jest projekt angielskiej projektantki ogrodów, specjalizującej się właśnie w ogrodach miejskich; nie pamiętam jej nazwiska, ale kilka - kilkanaście miesięcy temu był o niej artykuł bodajże w Dobrym Wnętrzu; Konstancja ma rację - trzy czwarte nastroju na zdjęciu robi to niesamowite oświetlenie;

 

- Hanka odpieluchowana? zazdroszczę! Igora też odpieluchowaliśmy w długi weekend i już zdążyłam spuchnąć z dumy, bo już trzeciego dnia nie trzeba było go ani razu przebierać, kiedy po tygodniu coś mu się odwidziało i znowu przestał zdejmować :(

 

 

edit: ramy wyszły super!:) rozumiem że to praca własna?:) mówiłam, że daje niesamowitą satysfakcję?!:)

 

Kochana - ja już dawno u Ciebie byłam i piałam nad tymi drzwiami:o

 

Widać, że wszystkie matki dwu-i-pół-laków w majówkowy długi weekend robiły to samo:lol2: Ale nie mów hop i nie zazdrość... przeca piszę, że robi ładnie na nocnik, ale tylko jak ma goły zadek albo same majtki... w spodnie juz robi:roll: Także sukces narazie połowiczny;) Ale widzę i czuję, że bezie dobrze...

 

Zadaszenie będzie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...