Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie wierze, watek na drugiej stronie ;)

 

Jak sie lecialo?

 

O matko - tak spadłam w rankingu?:o:lol2: Dzięki za wyciągnięcie mnie z tego dna:hug:;)

 

Leciało się rewelacyjnie... już jestem wielką fanką OLT:lol: A to, ze mają nowiuteńkie samoloty normalnie nas zatkało:o Pyszny poczęstunek, wygodnie, szybko... a najbardziej urzekły mnie te toczki stewardes:rolleyes: Normalnie uwielbiam je:lol: Naprawdę... mąż je nazwał "pieczarami":lol2: ALe sa naprawdę twarzowe i od razu wydaje się, ze ta obsługa jakaś taka bardziej profesjonalna;)

 

Choć jak mam być szczera, to widać, ze personel nowiutki, tuż po szkoleniach... takiego terroru na pokładzie już dawno nie doznałam:o:lol2: Najpierw myślałam, ze są po prostu tacy niemili, bo co chwilę "Proszę torebkę wsunać bardziej pod fotel, proszę wypić napuj i wyrzucić do kosza...":o - takich tekstów chyba nigdy na pokładzie nie słyszałam:lol2: Ale potem jak zobaczyłam, jak się stewardesie ręce trzęs,ą przy nalewaniu napojów - zrozumiałam, że to pewnie jeden z jej pierwszych lotów, i bardzo się trzyma tego, co ją nauczyli;)

 

ALe ogólne wrażenia na 6+ Tylko czemu nie są w StarAlians:roll: Boimy się frequent-travelery potracić;)

 

Sama nie wiem co lepsze: drewno czy szkło.. To jak woda w czasie deszczu będzie się lała na wszystko, co stoi pod sufitem drewnianym jest jego ogromnym minusem.. Do tego zastanawiam się, czy przy drewnianym pięterku, nie będzie wrażenia sufitu spadającego na głowę. Taki niski ciemny sufit? hmmm chyba wolałabym widok dwóch leżaczków i nieba między nimi..

Szkoda, że nie ma czegoś nieprzemakalnego, a jednak praktyczniejszego od szkła..

 

Ostatnio natknęłam się na taką fotkę i mi się skojarzyła z donicami w rogu z Twojego projektu tarasu: http://www.mylandscapes.co.uk/roof_terrace.htm

 

Więć jeśli to słoneczna strona (kier.poł-zachodni) i dechy nie będą zaciemniały mieszkania to moim zdaniem zdecydowanie deska :yes:

Jak dla mnie jedynym minusem deski było owo zacienienie :).No i nieszczelność-ale jesli góra nie będzie często eksploatowana to nie problemu ;)

 

Też tak myślę :-).

 

Madziu deski dobry wybór :yes: - na to szkło tez bym patrzyła z jakimś takim strachem w oczach - poza tym że wszystko widać - jakoś tak mało bezpiecznie mi się wydaje ;)

 

Czyli dechy co?:yes:

 

uffffff... DOBRNĘŁAM DO KOŃCA! ale szczerze powiem, że była to czysta przyjemność:) tylko niektóre wątki czytałam bardziej pobieżnie bo to by mi zajęło całe wieki, a byłam mega ciekawa efektów!

Podłoga super i po polakierowaniu dopiero jak dla mnie ukazała swoje piękno.

Zazdroszczę trochę takich możliwości przebudowywania wszystkiego i tak wielkiego tarasu. Może kiedyś ...

A niestety co do 2 poziomu tarasowego niestety nie pomogę. Też mi się wydaje, że trzeba to czymś uszczelnić, a dach nad meblami jest praktycznie niezbędny, bo wtedy, szczególnie w polskim klimacie

 

Domi oj ja niewychowana:bash: Nawet się nie przywitałam:hug:

 

a np deski i ta to jakaś powłoka? np. nawet szklana? Choć nadal problem śliskości zostaje...

 

Taka opcja raczej odpada;)

 

a ja się tylko przywitam:) bo nic mądrego nie powiem;)

 

:bye:

 

Buziole na dobry początek dnia. Oczywiście Hanulce ciocia tez śle buziaki. :hug:

 

:hug:

 

hejka Madzia!!!!

sklep działa Już?????

 

No coś ty;)

 

Madziula, tak skojarzyła mi się "Kotka na gorącym blaszanym dachu" Tennesseego... ;)

 

:lol2: No mniej więcej takby mogło być;)

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, jak sie podoba ludziom to znaczy ze bedzie w domu na chleb :lol:

 

No a na tyle zakupionych samolotow liczac 6 kompletow stew na kazdy , wychodzi powyzej grubo ponad 100 osob. Musieli szkolic nowych

W ogole slyszalam ze te stewardessy maja tam pieklo. Ty jeszcze lecialas na dlugiej trasie, a pomysl wroclaw- warszawa. Kiedy one maja zdazyc podac kazdemu napoj, przekaske i jeszcze dopilnowac? Takze podobno jest hardcore ;)

 

Z tym staraliance to chyba nie bardzo. Nie wglebialam sie, ale z tego co czytam na profilu na fb nie sa zainteresowani.

Pewnie chodzi jednak o cene biletu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, jak sie podoba ludziom to znaczy ze bedzie w domu na chleb :lol:

 

No a na tyle zakupionych samolotow liczac 6 kompletow stew na kazdy , wychodzi powyzej grubo ponad 100 osob. Musieli szkolic nowych

W ogole slyszalam ze te stewardessy maja tam pieklo. Ty jeszcze lecialas na dlugiej trasie, a pomysl wroclaw- warszawa. Kiedy one maja zdazyc podac kazdemu napoj, przekaske i jeszcze dopilnowac? Takze podobno jest hardcore ;)

 

Z tym staraliance to chyba nie bardzo. Nie wglebialam sie, ale z tego co czytam na profilu na fb nie sa zainteresowani.

Pewnie chodzi jednak o cene biletu

 

No widzisz, jak zawsze... cośza coś:roll: Mąż jest rozdarty widziałam:Lol2: Ja już się zdeklarowałam, że latam z OLT (nawet kosztem straconnych mil;)), ale on jest prawdziwie rozdarty:lol2:

 

A stewardesy mają hardcore, bo za bardzo się wczuwają:lol: Przeca każdy wie, że stolik podczas startu/lądowania musi być zamknięty... i nie trzeba lecieć od razu zwracać uwagi, gdy dziecko go otworzyło jeszcze przed wjechaniem na pas startowy;) No ale cóż... z czasem się uspokoją;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca każdy wie, że stolik podczas startu/lądowania musi być zamknięty

 

Ty wiesz, bo lecialas kiedykolwiek ;) samolotem, a tam polowa pasazerow to ludzie ktorzy nadal mysla ze sa w pociagu :lol2: zmieni sie, jak sie zmieni mentalnosc tych wlasnie osob

 

z milami byc moze tez sie zmieni, oby nie razem z cenami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz, bo lecialas kiedykolwiek ;) samolotem, a tam polowa pasazerow to ludzie ktorzy nadal mysla ze sa w pociagu :lol2: zmieni sie, jak sie zmieni mentalnosc tych wlasnie osob

 

 

Nie no, wiadomo;) Ale, zawsze znajdzie się ktoś, kto leci pierwszy raz i NIE wie... ale doświadczona stewardesa nie leci od razu, tylko daje czas pasażerowi... i sobie;) na sprawdzenie, czy to nieświadomość, czy świadomość właśnie... i pasażer zamknie ten stolik, jak tylko samolot zacznie kołować... tu lecą od razu;) Hanka otworzyła stolik (a otwiera co chwila;)), a kobitka już nad nami ze swoim średnio uprzejmym: "Proszę zamknąć stolik":evil:

 

No ale szczegół;) Przejdzie im, jestem pewna:lol2: Jak mówiłam - jestem bardzo na TAK dla OLT! Latam z nimi:lol: I czekam, aż trafię na K:lol2:

 

No i cena... wow:o Aż nie wierzyłam, jak mi mąż powiedział, ze zapłacił za nas dwie 360 zeta w 2 strony:o Lotem płaciliśmy ok. 1200 zeta:sick: Jestem ciekawa, jak długo utrzymają te ceny:rolleyes: To taniej niż koleją, taniej niż autem... no są bezkonkurencyjni (cenowo i czasowo:lol:)

 

 

 

z milami byc moze tez sie zmieni, oby nie razem z cenami

 

No i właśnie kwestia tych mil i ceny... trochę sie to wyklucza:roll: Jak utrzymają takie ceny, to zaraz każdy bedzie latał i będzie miał frequenta;) A wtedy nic ten tytuł nie daje:roll: Bo każdy bedzie miał prawo być traktowany jak pasażer business-klasy... i tam też będą kolejki:sick:;) Ciężko będzie to pogodzić...

A to jednak największy plus frequent-travellera... najważniejszy... tam punkty premiowe to nas nawet nie ruszają - obydwoje mamy ich tyle, że 2 razy moglibyśmy oblecieć za darmo świat dookoła... a do tej pory tylko raz z nich skorzystaliśmy;) Ale właśnie te przywileje na lotnisku - to jest najważniejsze:yes:

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie - na razie online - OLT robi kiepskie wrażenie... Żadnego lotu nie mogę znaleźć - lista portów docelowych długa i ...gucio z tego :( Loty do Rzymu, które mnie najbardziej teraz interesują, będą dopiero pod koniec października... A np. Warszawa - Rzeszów w OLT od 399, w Locie od 208 zł :rotfl: Magda, ta linia to chyba dla Ciebie stworzona... Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie - na razie online - OLT robi kiepskie wrażenie... Żadnego lotu nie mogę znaleźć - lista portów docelowych długa i ...gucio z tego :( Ale np. Warszawa - Rzeszów w OLT od 399, w Locie od 208 zł :rotfl: Magda, ta linia to chyba dla Ciebie stworzona...

 

W locie? To chyba w jedną stronę... Doczytaj;)

 

Madzia... potem napiszę co z Westwingiem... bo teraz lecę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie puścić dalej i moze któras z Was sie dołączy:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?203871-Urodziny-Tomka-AUKCJA

 

A tak swoją drogą to też jestem ciekawa jak sprawa z tym dywanem.Dotarł czy nie?Zrezygnowałas?

Czytałam opinie i mimo,że nie wywiazują sie z terminu to jednak po długimmmm....czasie ale towar w końcu dociera do nabywcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...