Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to się Hanulka wymęczyła :( a Ty razem z nią , bidulki :hug: mam nadzieję, że najgorsze za Wami.

 

Przespała prawie cały dzień:( Prawie każda pobudka miała związek z przebiórką:(

 

ale nam kanapa śmierdzi:sick: Myślicie, że jakiś tapicer podjąłby się zmiany tapicerki na miejscu??? bo to ogromny narożnik jest, nie ruszymy go:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że śpi szybciej nie zregeneruje

Madzia proponuje odkurzacz piorący

 

No tak, tak... taki Pan jest u nas średnio co 2 misiące z tym odkurzaczem (a po 3 dniach kanapa wyglada jak przed praniem;))... ale kanapa jest już w opłakanym stanie, przetarta na szwach w paru miejścach... i jak na złość Hania przez sen się skupkała w to miejsce właśnie:bash: (nawet się nie obudziła:o nie obudziła sie nawet jak ją (i kanapę) czyściliśmy:o wyobrażacie sobie, jak słabiutka musiała być:(:(:()

 

Dzięki Ruby:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) dzięki:) A jak tam weselne hulańce swawole? Żyjesz?:lol2:

 

 

Madziu dzisiaj jeszcze ledwo żyję :lol2:

 

-------------------

 

Kochana zdrówka dla małej miejmy nadzieję że noc przeszła Wam już spokojnie :hug:.

My też teraz lekką jelitówkę przechodziliśmy ale biegunkową :sick: - wczoraj wieczorem dopadło Oskara :(.

Skąd te cholerstwa się biorą :mad:

 

Zdrówka :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDRÓWKA DLA KRUSZYNKI MALUTKIEJ!!!

 

o i ja też poproszę o cenę kinkietów takich jak Tosiaczek - bardzo poproszę!

i marzę o kinkietach do sypialni takich wyginanych tzn.. yyy takich co można je od ściany odsunąć do czytania i potem je złożyć :)

Edytowane przez xykasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Madziu, próbuję nadrobić i co ja czytam? Biedny Hanutek- mam nadzieję, że odpowiednie leki szybko zadziałają :hug:

Trzymajcie się :hug:

 

Dzięki:hug:

 

Magda ale dzielna jesteś.Opiekujesz się chorą Hanią i lampy sprzedajesz :)

Nadajesz się do biznesu :):)

Pozdrawiam ,dziękuję :)

 

No mam nadzieję, że to nie-złośliwe stwierdzenie:lol2:

A to Ty Asiu??? Wiesz, że Ty mnie też nabrałaś... musicie podawać swoje nicki, bo inaczej się gubię:oops:

 

A z tak pokładającym się dzieckiem, pracować - to żadna sztuka:( Drugi dzień nie schodzi z kanapy:( Cały czas śpi (18 godzin na dobę) albo leży:roll: Naprawdę nie sztuka;) Gorzej się pracuje, gdy maluch biega i wymaga uwagi i interakcji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda rany ale Was dopadło :(.

Łączę się z Tobą w bólu bo Oskaro też ma jelitówkę pełną parą :sick:

 

O matko, teraz??? A może na weselu się struł?:(

U nas objawy "brzuszne" minęły... dziś cały dzień bez sensacji... tylko gorączka, totalne osłabienie (nadal nie wstaje:() i te dziwne plamki na łapkach i nóżkach:rolleyes: Jutro w południe mamy doktora... może sprawa się wyjaśni:rolleyes:

 

 

A ja tak wtrącę, żeby nie było, że temat mieszkania to u mnie już w ogóle się nie pojawia;) - że mamy nową panią arch. od zieleni... tamta zmieniła pracę, na jej miejsce przyszła nowa - i wydaje się być dużo bardziej kompetentna:lol: Zadała wiele fachowych pytań, o których tamta zapomniała (jak np. siły nośne tarasu:o - może się okazać, że z tą sporą ilością ziemi, a co za nimi idzie z tymi sporymi drzewkami - musimy się pożegnać:roll:)

 

Narazie poprawiła mniejszy balkon - moim zdaniem jest o niebo lepiej:lol:

 

http://i3.fmix.pl/fmi1612/49145463002c98834fd64c05/zdjecie.jpg

 

(Oczywiście będą inne mebelkii inne rośliny - uprzedzę pytania;))

 

Poprzednia wersja:

 

http://i3.fmix.pl/fmi2763/d8b3ab5600138c4e4f9bb7bb/zdjecie.jpg

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...