Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

Wybrzuszenia to rzeczywiście mogą być od niewysuszonej wylewki, ale szpary od suchego powietrza (wiem z doświadczenia, bo jak nam się jedna zrobiła zimą to od razu kupiliśmy nawilżacz). Jeśli nie można reklamować, to zostaw. Nie wygląda to tak źle. Po zimie może być gorzej, wtedy zobaczysz. Poza Tobą pewnie i tak tego nikt nie będzie widział. A te opaski to autorski projekt z gk czy jakieś drewniane? W każdym razie bardzo ładnie wyglądają.:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wybrzuszenia to rzeczywiście mogą być od niewysuszonej wylewki, ale szpary od suchego powietrza (wiem z doświadczenia, bo jak nam się jedna zrobiła zimą to od razu kupiliśmy nawilżacz). Jeśli nie można reklamować, to zostaw. Nie wygląda to tak źle. Po zimie może być gorzej, wtedy zobaczysz. Poza Tobą pewnie i tak tego nikt nie będzie widział. A te opaski to autorski projekt z gk czy jakieś drewniane? W każdym razie bardzo ładnie wyglądają.:-)

 

opaski autorskie:lol: Panowie od okien pociągnęli je tą samą farbą z pistoletu... wyglądają teraz jak drewniane:yes:

 

 

Mąż mi tu mówi, że parkieciarze byli wezwani na oglądanie parkietu i rzekomo przyjęli reklamację:o Chcieli od razu naprawiać, ale nasz kier-bud kazał odczekać i sprawdzić co dalej się z nim będzie działo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Madziu, a co to się z tym parkietem powyrabiało?:confused::wtf:

Całość prezentuje się pięknie, gdyby nie te szpary...:bash:Piszesz, że stało się to tylko tam, gdzie robiliście dobudówkę-to może być wina wilgoci technologicznej... Moim zdaniem powinniście trochę odczekać z naprawą, bo to nie jest raczej wina parkieciarzy i sytuacja może się powtórzyć...:(

 

Trzymam kciuki za udane rozwiązanie. Aaa i okna super:)

Buziole:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwalipięta :p.....no ale masz czym się chwalić ;)

bardzo mi się podoba Twój projekt :yes: no i sama sofa :yes:

a nie masz zdjęcia, żeby ją tak w całości pokazać ???

Madzia ona jest w szarości czy w beżu ????????

 

No jak się człowiek sam nie pochwali, to nikt go nie pochwali:p

 

Ona jest w takim szarobeżu;) Nazwa koloru MOON - sporo mówi o nim... W każdym raazie tkaniana jest bardzo w NYS:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam Monia od razu "wiesz";) Przypuszczam, ale szukam potwierdzenia;):p

 

Dropku, ta idzie na ekspozycję, ale moja pewnie bedzie taka sama:lol: (jak już przyjdzie na nią pora;)) - bo jestem zakochana w tym modeluhttp://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif

 

Podejrzewam, że to zdjęcie (komórą i w tak niesprzyjających okolicznościach przyrody;)) nawet w najmniejszym stopniu nie oddaje jej uroku...

No ale i tak musiałam się pochwalić:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...