Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

Rzadko się odzywam :cool: ale nadal kibicuję wytrwale :yes:

 

Można podglądnąć posty Margulki - przeważnie nie są miłe ... (bez urazy Margulko)

Niestety Joliska (:hug:) miała spięcie z Margulką - więc chyba nie wypada jej edytować Margulki postów ...

Pozostaje nadzieja, że Margulka sama usunie, na Twoją prośbę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No widziałam... ale też bez przesady - na ostro tam nie poszło, ot zwykła wymiana odmiennych poglądów... Margulka podejrzewam zagląda tu rzadko,więc pomyślałam, że dobrze by było, żeby Administrator usunął to zdjęcie (bo ja przecież nie mogę;))... no ale skoro to problem:( to czekam - z nadzieją, ze nie zostanie tu na zawsze:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widziałam... ale też bez przesady - na ostro tam nie poszło, ot zwykła wymiana odmiennych poglądów... Margulka podejrzewam zagląda tu rzadko,więc pomyślałam, że dobrze by było, żeby Administrator usunął to zdjęcie (bo ja przecież nie mogę;))... no ale skoro to problem:( to czekam - z nadzieją, ze nie zostanie tu na zawsze:(

 

Echhhh :(

 

Jak Madziu udało się wczoraj wszystko ?.

http://images37.fotosik.pl/1618/55df75713ce467a9.jpg (zielona z wiśnia :) dla dodania energii na cały dzień pracy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Cię Madziu podziwiam za projekt sofy. To nie jest łatwo stworzyć coś od zera. To nie tylko rysunek, to analiza wymiarów, czy będzie spójne, załatwienie wszystkich spraw technicznych (stolarsko-tapicerskich). Naprawdę to jest kawał roboty. Nie wszystkim wszystko musi się podobać, ale dużo serca dałaś w tą sofę i z pewnością znajdzie się grono osób zainteresowanych jej zakupem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do sofy..uważam ,że jest rewelacyjna...w mojej też mam niskie podłokietniki i w ogóle nie widzę problemu ..chcąc się połozyć najzwyczajniej w świecie okładam się poduchami ,po to w końcu one są ...gdybym spotkała takową w czasie kiedy szukałam sof to na pewno była by moja.Podobną mam z inspiracjach...Madzia rób swoje.. bo pomysły masz oryginalne i nietuzinkowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko - to naprawdę Jola tak mogła zrozumieć mojego posta??? O boże:( Jolcia nie nie:no: Ja się zwróciłam do Ciebie jako do adminki, a nie jako domniemanej autorki tego posta;):hug:

No coś ty - nawet by mi to do głowy nie przyszło podejrzewać Cię taki kamuflaż:rotfl:

Z resztą Margulka już się u mnie udzielała (w podobnym tonie;)), więc... no co Ty:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd... Ale wy marudzicie! kanapa jest zajebista-pokazcie mi jeden ogolnodostepny sklep w PL,gdzie taka znajdę,bo ja nie widziałam??Magda pokazała nam swój projekt i jego wykonanie,z którego jak rozumiem jest zadowolona.Dziewczyna zaczyna nowy etap i cieszy sie nim,ale tu zawsze znajda sie osoby które przyczepia sie do zielonej ściany....:lol2:

 

Kasiu 1982 ja nie marudziłam :no:- kanapa mi się podoba :yes: - a o zielonej ścianie napisałam w żartobliwym kontekście ;)

- jako marudę powinnaś zacytować posta parę oczek wyżej ;)

 

--------------------------------------

 

Madziu miłego wieczorku :hug:

i nie denerwuj się - zobaczysz wszystko dopniesz na ostatni guzik i na czas :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że udało mi się zobaczyć zdjęcie :lol: (dzięki Margulce;)). Projekt i wykonanie super! Nie widać co prawda na zdjęciu proporcji, ale domyślam się, że są jak najbardziej ok. Czytam Madziu, że ruszasz! Moje gratulacje! Brawo!!!:D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko - to naprawdę Jola tak mogła zrozumieć mojego posta??? O boże:( Jolcia nie nie:no: Ja się zwróciłam do Ciebie jako do adminki, a nie jako domniemanej autorki tego posta;):hug:

No coś ty - nawet by mi to do głowy nie przyszło podejrzewać Cię taki kamuflaż:rotfl:

Z resztą Margulka już się u mnie udzielała (w podobnym tonie;)), więc... no co Ty:hug:

 

Mogłam i tak zrozumiałam :oops: Ale skoro wszystko się wyjaśniło, sprzątam zatem :yes: A na przyszłość - prośby o moderowanie cudzych postów zgłaszajcie mi na PW, bo intensywnie pracuję i coraz rzadziej jestem na FM....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...