Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Madziu :bye:

Przeżyć nie zazdroszczę :o, ale że Hanulek się nie przestraszył :no:

Z jednej strony dobrze że nie boi się wody, i jak widać ma dobre odruchy pod wodą ale musisz jej pilnować :o:

Oskar lubi pływać, ale ma po mnie strach przed każdą kropelką jaka wpadnie mu do oka ;) więc w życiu by takiego skoku nie wykonał.

Kilka miesięcy trwało jego samodzielne zanurzenie głowy pod wodę ;)

A Hanulce póki co przychodzi to naturalnie, to dobrze :yes:

 

 

Buziaki zostawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczynki, no naprawdę waryjat z tej mojej Hanki:lol2: Ale wiecie jak to jest- śmiechy-chichy, ale mamusiama już niezłego stresika jak dziecko tylko do wody się zbliża;)

Wczoraj dałam tego pokaz - znajomi mają apartament nad zalewem. Spędzaliśmy sobie u nich sympatycznie dzień świąteczny, jedliśmy, graliśmy w krykieta (to anglicy są;)). No i w pewnym momencie ta znajoma chwyciła za ręce gromadkę dzieci (szt. 6) i wyszła z nimi za bramkę (zatrzaskując ją, tylko ona miała klucze) - na plażę, nad wodę... jakiej histerii dostałam:o

Zaczęłam biegać jak rozjuszony lew wzdłuż płotu i krzyczeć, żeby uważała na Hanię, żeby wracali itp.:o Niezła schiza co;):lol2:

 

Natalciu, no niestety rozczaruję Cię - naprawdę nie ma nic, najmniejszego tematu nawet, który mogłabym tu poruszyć, którym mogłabym Was zaciekawić czy rozśmieszyć;):hug:

W temacie chaty - totalna cisza.

Do kosmetyczek i fryzjerów nie chodzę (nie mam kiedy, nie mam za co;)), dawno już mi nikt włosów nie spaprał - więc też się nie pochwalę;)

Gotować przestałam jakieś 3 miesiące temu - i oprócz wody na herbatę mi się nie zdarza;) więc na ciekawe przepisy kulinarne u mnie nie liczcie:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo - Mint Grey cudowny! To, że ja się w nim zakochałam to jedno, ale J znalazł kilka rzeczy, które jasno wskazał i powiedział że by sobie życzył ;)

Bardzo miło było poznać, i trzymam kciuki za sukces!

 

No strasznie mi miło:hug:

 

Może wrzucisz zdjęcie lustereczka zawieszonego na miejscu przeznaczenia :lol:

 

oj tam oj tam ;) To może pokazuj też tutaj towar :lol:

 

No jjjjasne:lol2:

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:welcome: Nawet nie pamietam kiedy u Ciebie byłam.

Hania czytam nie daje Ci się nudzić w wakacje.Ma pomysły brzdąc mały ale widzialam ja na zdjęciu na FB i na takiego słodziaka nie sposób sie chyba nawet złościć.Śliczna dziewczynka.

Edytowane przez Tosiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...