Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też tak myślę i tej wersji będę się trzymać ;) Bo przecież nie takiej, że nie umiem myć muszli! Być może jest to II gatunek sprzedany jako I. Kto to wie?

Najważniejsze, że już niedługo kto inny będzie się martwił moim kibelkiem, bo ja będę siedziała na nowym tronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy chciała Dehli, a w końcu wzięła Suraty.

 

Suraty to te wielkie u mnie w holu, jadalni i sypialni. W gabinecie lubego te małe to Petra.

 

Magda, u mnie są podcięcia w drzwiach łazienkowych i w ogóle ich nie widać. No chyba ze czołgasz się po podłodze. ;)

 

A kinkiety we Flamingu kupiłaś super! Bardzo lubię zaglądać do tego sklepu, choć jeszcze nie zdarzyło mi się cokolwiek tam kupić...

 

Romantic-home.pl wyświetla mi się normalnie pod Mozzillą, ale wczoraj chyba mieli problemy techniczne, bo u mnie strona też nie działała. Sadzę się na ich konsolę, ale cena sprawa, że ręce mi opadają z szelestem. Mam już taką białą, jest śliczna i uwielbiam ją, ale naprawdę nie znajduję uzasadnienia dla ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, u mnie są podcięcia w drzwiach łazienkowych i w ogóle ich nie widać. No chyba ze czołgasz się po podłodze. ;)

 

A kinkiety we Flamingu kupiłaś super! Bardzo lubię zaglądać do tego sklepu, choć jeszcze nie zdarzyło mi się cokolwiek tam kupić...

 

Zaraz biegnę te podcięcia obejrzeć (bo faktycznie, wcześniej ich nie zauważyłam:D).

 

Kinkietów z Flaminga jeszcze nie kupiłam, bo były po jednym (na mokotowskiej i w galmoku), a ja potrzebuję 4. Czekam na odpowiedź, czy zamówią, ale cisza od dwóch dni nie wróży nic dobrego:(

 

A co do konsoli: O matko, jaka cena?!@#$&^%^ Ta biała też tyle kosztowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, to podcięcie widać tutaj:

 

darcy2011%20%285%29.jpg

 

Ale musisz naprawdę daleko stanąć, aby je zauważyć.

 

Ejno, super to podcięcie:D Do tej pory widziałam tylko takie okropne łuki na ok. 5cm wysokie:sick:

 

A tak z innej beczki;)

Znalazłam fajną stronkę. Piękne niedrogie lustra i stylowe meble. Ja np. bedę chciała do drugiego holu taką konsolę: http://www.eurodecornet.eu/index.php?Akcion=pozycja&pozyjca_id=244&Page=0&ob=show, choć ta też jest fajna, tylko taka odważna (muszę się zastanowić;)): http://www.eurodecornet.eu/index.php?Akcion=pozycja&pozyjca_id=233&Page=0&ob=show

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałam, że jesteś gdzieś blisko Panny, bo one są takie dokładne w dążeniu do celu. No i nie lubią słowa KOMPROMIS - czyli w tym przypadku godzenia się na bylejakość, na "nie da się" i "tak musi być prze Pani". Myślę, że Darcy może być zodiakalną Panną ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...