Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Panny takie są? To nie wiedziałam:) ale u mnie to wszystko wnika z dwóch głównych cech wag: rozwagi i wysokiego poczucia estetyki. Tak jak mówiłam, ja wszystko muszę przemyśleć 87362599 tys. razy:lol2: Zero spontana!!! (to całkiem inaczej niż Darcy) Ja potrafię dziesięć minut zastanawiać się, którą oliwe kupić, a co dopiero jakie drzwi czy komodę:lol2: I tak jak mówiłam, że najchętniej zapanowałabym nad każdą śrubką, to nie kłamałam. U mnie nic nie może być z przypadku, pierwsze lepsze, normalne, przeciętne, neutralne:lol2: Dlatego nad kontaktami zastanawiałam się ok. miesiąca (zainwestowałam nawet parę stówek w próbne egzemplarze), grzejniki normalne też nie wchodzą w grę, a ostatnio poswięciłam pół dnia na poszukiwania najlepszej możliwej opcji wentylacji w łazience (nad czym za pewne żadna z was się nawet nie zastanawiała i wzięła pierwszą lepszą, najtańszą plastikową osłonkę;)). I ZNALAZŁAM!!!:D - ale jeszcze od tyg. nie podjęłam decyzji gdzie te wentylatory mają być;) Wiem, menda ze mnie:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie Panny są! Przedokładne! Nie wiem jak tam z gustem ;) Chyba raczej mocne stąpanie po ziemi nie da im poszaleć wnętrzarsko ;) Dlatego jak pokazałaś dwie konsole a przy tej czarnej napisałaś, że taka odważna to pomyslałam, że masz dużo z Panny ;) Sorki, nie trafiłam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lashe piona:lol2:

 

Ale ja nie powiedziałam, że mam problem z podejmowaniem decyzji. Wręcz przeciwnie. Zawsze dokładnie wiem czego chcę, a potem muszę to skonfrontować z rzeczywistością - i to już chwilkę zajmuje:lol2: ale przeważnie właśnie wykombinuję jak zrobić, żeby to nie był kompromis, a stanęło na moim:D

 

gabs, dzięki za wiarę w wagi;) postaramy się nie zawieść (nasze poczucie estetyki może się psotara:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lashe bo poczucie estetyki to rzecz wzgędna;) Ja też nie mam zamiaru opowiadać, że moje jest niewiadomojakie:lol2: Raczej miałam na mysli to, że wg horoskopów i innych tym podobnych, wagi bardzo przykładają wagę (jak to brzmi:D) do estetycznego aspektu ich życia, czyt. wyglądu ich samych, otoczenia itp. Po prostu są wrażliwe na piękno. A czy same to piękno potrafią stworzyć, to już inna sprawa;) okaże się:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to ja może jestem skorpionem ??? bo gdybym tak zamieściła zdjęcia dnia codziennego u nas w domu z samochodami w każdym kątku, niezmiernie ważnymi skarbami Starszego Brata (czyt. kamienie, kawałek sznurka, kartonowa reklama , którą zwykle dołączają do ceny przy ubraniach itp) przytulankami Małego Brata i narzędziami męża (proszę zwrócić uwagę, że lasche NIE ROBI TEGO BAŁAGANU) to zmroziłyby krew niejednej estetce wnętrz a mnie nie ruszają :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagdaZZZ

Tak w temacie dokładności - czy analizowałaś przypadkiem kwestię wyższościi rantu dziurkowanego nad odkrytym w kibelkach? Prowadziłaś śledztwo który rant jest lepszy: polewany czy niepolewany i dlaczego? I czy dziura w kibelku ma być kwadratowa czy okrągła? Jeśli tak to witam w klubie ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacobina witam:) (chyba poraz pierwszy u mnie?)

Powiem szczerze, ze mnie zażyłaś z tymi rantami, dziurkami itp.:lol2: Nie wiem nawet o co chodzi:lol2: Jeżeli chodzi ci ogólnie o szczegóły anatomiczne kibelka... to owszem;) Oczywiście każdy ma inne spaczenia, na co innego zwraca uwagę. Ja już swoje fazy z deskami i zawiasami opisywałam kilka postów wcześniej. Do tego nie mógł być kibelek koła, bo ma nie takie szkliwo w tej części muszli ponizej linii wody - źle się domywa (jeśli w ogóle ktoś wie co mam na mysli:lol2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dagunia własnie, jak już wątek się przeniósł (swoją drogą jakoś dawno do ciebie nie zaglądałam:( - bo zniknęłaś tak - dodam na usprawiedliwienie;))...

 

Jak tam kibelek? Napewno już sprawdzony:lol2: Mów szybciutko. Jak wrażenia?;) Zmiesciłaś się?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh :)no w sumie wypróbowałam i nie narzekam:) ale mąż marudził coś w weeknd, że jednak mało wygodny ...na szczęście i nieśczęscie też mąż pracuje w kiblowych klimatach, to jak będzie bardzo źle to sie kibel wymieni

A do siebie jakoś tak ochoty ostatnio nie mam zaglądac , przesilenie czy cóś

ale może sie zmobilizuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...