Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda,

Spieszę z kolejną podpowiedzią bo dojrzałam, że podłogę w łazience masz chyba kremową. Jeśli zamierzasz dać do niej również jaśniutką fugę (innej sobie szczerze mówiąc nie wyobrażam :)) to przemyśl fugę epoksydową. Ja poleciałam w jaśniutko kremowej podłodze zwykłą fugą, 15 razy ją impregnowałam a i tak jest ciemniejsza niż to co na ścianach i mam w planach jej wymianę jak juz się całkiem usyfi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacobina, kolor płytek na podłodze jest biały, ale trochę różni się od tych białych na ścianie (mimo, że to od kompletu, ta sama seria:)). Fugę kupiliśmy koloru srebrny szary marki Sopro. Powinna ładnie współgrać ze srebrnymi prążkami na białych kaflach na ścianie. Nie będzie też taka jasna (ale też nie za ciemna), więc mam nadzieję, że nie będzie się za mocno brudzić. Jesli tak, to skorzystam z rady i wymienię. Teraz już za późno, bo i tak już kupiona. Trzeba chociaż spróbować:yes: Dzięki:)

 

anja, niby kolos, a ja nic nie mogę zmieścić:lol2: Ani porządnego blatu roboczego, ani dużej lodówy - muszę kombinować jak koń pod górę:lol2: No bo z jednej strony okno na całą ścianę, z jednej stony kuchnia otwarta na salon, a trzeciej strony przejście z holu na pół ściany i zotaje ścianka w "elkę" 5mx2m (czyli 10m2:lol2:) Dlatego ta wyspa była zbawieniem:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda ja tam lubie beze ale u siebie ich poprostu nie widze:no:, dobrze ze wybralas srebrna fuge bo bedzie idealna do brudu:yes:, biala wyglada pieknie ale tylko przez chwile. Z kuchnia doskonale Cie rozumiem, u mnie tez niby spora ale jak przyszlo co do czego to klopot bo to okno, to drzwi etc...kiedy u Was planowany jest montaz kuchni? Masz juz konkretny plan na nia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anetko do montażu to jeszcze hoho, bo kuchnia nawet jeszcze nie zlecona:lol2: Czekam na kolejne wyceny, bo pierwsza taka srednia jak dla mnie:( Plan jest, choć wciąż mnóstwo wątpliwości:( Poza tym tak jak wpominałam, dopóki nie będzie pozwolenia na przebudowę, nie ma co zaczynać:sick:

 

Ja też nie planowałam zbyt duzo beżu w swoim domu,. Raczej jako dodatek, a wychodzi na to, że będę miała wszystkie trzy łazienki w tym kolorze:lol2: Choc nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Jedną już znacie. W wucecie zaplanowana była seria Ceramiche Grazzia ELECTA Beige Matt + szare ściany. O taka (tylko jeszcze decor square do tego):

 

http://i3.fmix.pl/fmi473/861b4b22000a07454d7ccf5e/zdjecie.jpg

 

A w głównej łazience robiłam wszystko, żeby beżu nie było, ale tak się wszystko toczy (przez dobór kamienia), że też będzie:sick: Już naprawdę chora jestem od tego, spać nie mogę, masakra jakaś:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miała spójne łazienki. Daj spokój Magda, będzie pięknie, po prostu jesteś control freakiem. Masz niesamowite wyczucie smaku i zobaczysz, że wszystko będzie wyglądało pięknie. Kafelki do WC mnie zachwycają, a główna łazienka będzie, o ile pamiętam wizualki i to, co o niej pisałaś, niezwykła. No i szczerze mówiąc, ja tam Tobie ufam. Nie przesadzisz z beżem. Poza tym beż potrafi być bardzo elegancki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła też ta biała szafka/komoda do sypialni. Nawet nie wyjęłam, nie odpakowałam. kacha miałaś rację. To jacyś idioci. Tak zapakowali przesyłkę, że akurat najbardziej wystającej części mebla - blatu - nie zabezpieczyli.

 

 

Ja mam teorie ze oni prowadza outlet pewnego znanego sklepu i tak naprawde te towary juz sa uszkodzone przy pakowaniu, nie chwala sie tym bo wiadomo outlet to juz nie nowiusienki towar bez skaz, wiec wysylaja taki i licza: a nuz komus nie bedzie chcialo sie robic afery.Ale moja teoria jest mocno spiskowa:)

szkoda ze robia taka kiche bo maja mnostwo pieknych rzeczy ktore niestety strach zamawiac...

 

Kwietnik....hm jakies szalenstwo totalne. Jako jedyna stwierdze ze ten kwietnik wcale nie zrobi Twojego tarasu. Bedzie biednym osamotnionym wspanialym kwietnikiem ktory bedzie stal na tym ogromniastym tarasie i prosil o rownie eksluzywne towarzystwo...nadasz taki ton tym kwietnikiem ze jak potem bedziesz chciala kupic cos zwyklego w Liroyu to no way.... nie kupisz bo kwietnik nie zaakceptuje tandentego sasiada. Zatem kwietnik jest cudownym...... cudownym poczatkiem dalszych tysiakow wydanych, na co jak co, ale taras po prostu:)

 

Lazience tym zdjeciem zrobilas takie kuku ze szok. Kochane moje ja widzialam vivesy na zywo z zrobionych juz aranzacjach lazienkowych i mialam ochote polozyc sie spac z ta plytka:) taka zmyslowa (jesli mozna tak powiedziec o kaflu:)

Ja juz wiem ze lazienka jest boska, a umywalka moje niespelnione marzenie (cena) ale mam taki ambitny plan zeby sama zrobic takie nogi do umywalki i bardzo intensywnie mysle jak to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i nie przejmuj sie ja tez bede miec prawie caly dom pomalowany na beż niby wychodzacy z bazy szarosci ale dla mnie to bez:) w takim kolorze sie bardzo dobrze wypoczywa. Magda fuga to naprawde mikroskopijny koszt..(50 zl?).... zawsze mozesz zwrocic jak nie otwarta....ja bym w zyciu nie dala powtornie (mam teraz i zaluje mega) jasnej fugi do lazienki na podloge, a jesli bym musiala to wlasnie epoksydowa. Juz sie zamykam:) Buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dodam odnośnie przesyłek kurierskich

przerzucają towar jak złom waląc wszystko na kupe

i wcale im nie zależy

ostatnio kupowaliśmy drzwi samoch. co prawda używane ale dobre. niestety świeżo pogięte i przerysowane przez kuriera :mad:

wcale się tym nie przejął mówi że można złożyć reklamacje, tylko nam zależało na tych drzwiach i zostaly

raczej nie zaryzykujemy większych zakupów drogą internetową chyba ze z odbiorem osobistym jak się będzie oplacało

lub z transportem wlasnym sprzedawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagdaZZZ, trochę szkoda, że wszystkie łazienki będą w beżach....to taki "bezpieczny kolor" - myślałam, że jednak pozwolisz sobie na trochę odwagi i będziesz przykładem, że wnętrze z "klasą" nie musi być "bezpieczne"

 

A ja pochwalam wybór Magdy :yes: Beże są modne od lat i to prawda, że niektórym się już opatrzyły, ale to samo będzie za 2 lata z szarościami. A klasyka to klasyka-jest przewidywalna i jej się po prostu nie zmienia.

Odważne wnętrza mają zastosowanie w innych stylach.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anetko, ruszymy z przebudową (mam nadzieję) za ok. 2 m-ce:roll: A kuchnia będzie (raczej;)) napewno taka:lol2:

 

kacha, wpadłaś jak po ogień i mi nagadałaś:lol2: Za jakość zdjęć łazienki naprawdę mi głupio i przepraszam. Ale tych kafli nie da się ładnie sfotografować, a juz na pewno nie przy gołej zakurzonej żarówce zwisającej z sufitu:lol2: Ani lampa błyskowa, ani jej brak nie pomagały:no: Musicie mi uwierzyć na słowo (kacha to tylko potwierdza) - są ładne:yes:

 

Aby dać pogląd tego co planujemy na tarasie, wrzucę fotki inspiracji oraz mebli, które planujemy:

 

http://i1.fmix.pl/fmi1376/b77e1cb500064fc24d7d3d79/zdjecie.jpg

 

http://i3.fmix.pl/fmi958/c4c3c5ac001e37984d7d3d7b/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi33/d3a935850000c0b44d7d3daf/zdjecie.jpg

 

Niestety meble tylko poglądowe, bo nawet nie pamiętam skąd je wzięłam, ale coś w ten deseń, czyli wypoczynek z technoratanu:yes: Cały klimat tarasu, wcale nie taki trudny do uzyskania, a kwietnik, wydaje mi się, świtnie się w niego wpisze:yes: Teraz mamy podobny klimacik (niestety nie w tej skali, bo jedynie 10 m2), ale udało się to osiągnąć bez większych problemów i to bez drewna na tarasie (i ze zdechłymi roslinami, gdyż totalnie się na tym nie znam. Wszystkie po roku zeschły, ale takie suche iglaki w odcieniach brązu i liściaste bez liści też świetnie wyglądają:lol2:). Na nowym planujemy drewnianą posadzkę, więc jeszcze fajniej będzie:D W planach też jedno większe drzewko, a mianowicie drzewo magnolii, które uwielbiam:) Myslę, że w takim otoczeniu kwietnik będzie się czuł jak u siebie:lol2: Nawet nad fontanną się zastanawiam, bo uwielbiam relaksacyjna moc dźwięku szumiącej wody (taka wiecie, mini ściana z wewnętrznym obiegiem), ale to może i przesada będzie;).

 

Do tego jeszcze kinkieciki tarasowe wrzucę:) Taki:

 

http://i2.fmix.pl/fmi569/cdcd247c00258d164d7d420d/zdjecie.jpg

 

albo taki:

 

http://i3.fmix.pl/fmi1823/1fdd7fd5000d4a8f4d7d420e/zdjecie.jpg

 

Z tarasem, to tylko jeszcze dodam, będzie łatwo:D. Bo to ulubione miejsce w domu mojego męża. Od połowy marca (tak, tak:yes: już tam przesiaduje), do końca października spędza tam 80% prywatnego czasu. Więc naprawde mu zależy, żeby był wspaniały. Tym bardziej, że nie mamy ogrodu, i te 35 m2 ma nam ten ogród docelowo zastąpić. I zastąpi! Mówię wam to ja - Jarząbek :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda nie martw się eklektyzm kocha beżyki , pod warunkiem że mają w sobie odrobinę szarości, zimnego odcienia. Są wtedy tak szacownie eleganckie. jeśli jedak wkradnie sie tam odrobina budyniowego rózu, coż przyjdzie jedynie wstawić pufiatą sofę z ekoskóry i morelowe zaslonki :)

Łazienki zapowiadaja się super :) a umywalka na konsoli to moja faworytka. Ile ja sie naszukałam mojej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagdaZZZ, trochę szkoda, że wszystkie łazienki będą w beżach....to taki "bezpieczny kolor" - myślałam, że jednak pozwolisz sobie na trochę odwagi i będziesz przykładem, że wnętrze z "klasą" nie musi być "bezpieczne"

 

Kasieńko, nie bój nic;) Będzie dobrze, a juz na pewno nie nudno i bezpiecznie. Zapewniam Cię. Nawet jak się na te beże zdecyduję, obiecuję, że będzie się "coś działo". Postaram się obalić mit, że beże to tylko z brązami (najlepiej wenge) i dusza tą swoją monotonią, monochromatyzmem. Będą beże, bo po prostu płytki New Classic i Electa (których nie odpuszczę), nie dają mi innego wyboru kolorystycznego. Ale sobie z tym poradzę (mam nadzieję;))

 

agawi a gdzieś ty była;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agawi a gdzieś ty była;):D

Madzia- jestem, jestem :D

Wiesz wiosna przyszła w tak zwanym międzyczasie :lol2::lol2:

Dzisiaj zaliczyliśmy pierwszą przejażdżkę rowerową i lekkie prace ogródkowe.

 

A łazienka zapowiada się cudnieee. Konsolka pod umywalkę superrr:yes::D

Inspiracje tarasowe bomba- w takim otoczeniu można spędzać nawet zimy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda nie martw się eklektyzm kocha beżyki , pod warunkiem że mają w sobie odrobinę szarości, zimnego odcienia. Są wtedy tak szacownie eleganckie. jeśli jedak wkradnie sie tam odrobina budyniowego rózu, coż przyjdzie jedynie wstawić pufiatą sofę z ekoskóry i morelowe zaslonki :)

Łazienki zapowiadaja się super :) a umywalka na konsoli to moja faworytka. Ile ja sie naszukałam mojej ...

 

100% racji:rotfl:

będę powtarzać jak mantrę: zero budyniowego różu. zero morelowego:lol2:

 

maszenka zapisuję punkt dla lampy nr jeden;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...