Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie, no mówię właśnie. Zawsze korzystam z explorera - tam mi nie działa, więc dziś uznałam, że już dość tego mam i zainstalowałam sobie mozillę... i dalej dupa:bash: Tu też nie działa. Nie wiem o co chodzi:confused: Faktycznie z korzystając z poprzedniego lapka nie miałam takich cyrków:no: Ale parę osób mówiło, że też tak ma. O co chodzi:confused:

 

Magda, zainstaluj Google Chrome - w tej przeglądarce można otworzyć chyba wszystko :-) Ja wolę interface Explorer'a więc z uporem maniaka włączam wszystko tam, ale jak coś nie działa to przechodzę do Google Chrome i zawsze działa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta dobrze prawi:yes: damy radę temu kurzowi:lol2:

 

Dziewczyny to się psychicznie przygotujcie - mieszkałam z shutters'ami przez 8 lat - czyszczenie tego nie należy do zadań łatwych, a już tym bardziej nie do przyjemności. Weźcie też pod uwagę, że ich zainstalowanie automatycznie "przyciemni wnętrze" i ich minusem przy polskim klimacie jest to, że jak już wyjdzie słońce i chciałoby się nacieszyć oko "otwartą przestrzenią" to jednak ograniczają widoczność i "tną" obraz. Design mi się bardzo podoba i szafy z takimi drzwiami, albo nawet drzwi np. do garderoby w takim stylu też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, jeśli chodzi o problemy z tą stronką, to chyba się nie skończą:( Na pewno nie chodzi o zaśmiecenie cookies'ami, bo strona nie chodzi mi od pierwszeego dnia posiadania tego komputera. Flasha mam - to też nie to:( A Google Chrome się boję, bo kiedyś zainstalowałam na poprzednim lapku, i tak mi namieszał w systemie, że komputer na tydzień trafił do informatyków-magików;) Ale może spróbuję... jeszcze się namyślę:yes:

 

bdan :welcome: Kominek właśnie się wycenia:) Chyba nie wspominałam wcześniej (a może tak;)), to będzie biokominek. Ja nie lubię tego babrania się w drewnie i podpałkach, a potem czyszczenia. Jak kiedyś miałam kominek, to w nim paliłam tylko na walentynk:lol2: Biokominek jest rewelacyjny dla takich jak ja, którym tylko na efekcie ognia przez parę godzinek zależy, a nie na tym, żeby się rozbuchało i całą chałupę zagrzało:D

 

Kasha, niestety domyslam się, że łatwo nie będzie. Ale na szczęście to nie będzie moje zmartwienie, a Pani, która u mnie sprząta:lol2: Z tym zaciemnieniem, to też wiem, dlatego shuttersy tylko w kuchni (okno od południa) i w łazience - bo tam bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie zapomniałam o Pani do sprzątania :-). Jednak Pani do sprzątania to ogromny komfort, chociaż u mnie już po dwóch dniach od sprzątania nie widać, że była :-)

 

U mnie też nie:( Odkąd mała chodzi, to nie ma sladu po jej obecności i działaniach już dwie godz. po wyjściu:lol2: Teraz mamy Panią 2x w tygodniu, ale od kwietnia musimy zatrudnic jakąś nową, i już wiemy, że będzie musiała przychodzić 3x w tygodniu:yes:

 

Przy okazji: Może ktoś ma godną polecenia Panią do robienia porządków? Lojalnie uprzedzam - u nas teraz nie jest łatwo:lol2: Nasza kochana Pani Celinka zwiewa po 8 latach. powiedziała, że Hanka ja przerosła:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to ja ze wstydem muszę przyznać, że chyba najbliżej mi do Gabrielle:oops: Wygodne życie to mój cel (i mojego męża na szczęście też:D) Choć i z Bree coś mam, bo takie proszone kolacyjki na których mogę się popisać zdolnościami kulinarnymi też lubię:p I Lynette nie jest mi obca, bo dla mnie też - rodzina przede wszystkim:yes: Więc chyba ze mnie taka hybryda tych trzech postaci:) Tylko Susan zawsze nie rozumiałam. Jakiś taki dziwoląg życiowy, choć przesympatyczny dziwoląg:lol2:

 

nihiru wejdź w "zaawansowaną edycję" i tam po prawej masz emotikony:)

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach Kasha, będę bardzo wdzięczna jak popytasz:) Naprawdę, bo u nas podbramkowa sytuacja się robi. Ciągle wydawało się, że do kwietnia jeszcze kupę czasu, a tu za niespełna 2 tygodnie będę musiała się w Bree na cały etea zamienić:lol2: I coś na tym ucierpi - najpewniej budowa:no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bdan :welcome: Kominek właśnie się wycenia:) Chyba nie wspominałam wcześniej (a może tak;)), to będzie biokominek.

 

Też zastanawiam się czy nie pójść w kierunku biokominka. Na forum jednak za mało informacji można znależć z praktycznego użytkowania i raczej, że to sztuczność i "wstyd" sie przyznać.

Cieszę się, że masz ten etap przede mną bo będę obserować. Masz już jakieś wybrane modele biokominków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Magdą- biokominki fajne SOM :lol2:

Nawet mam kilka fajnych stronek, bo zastanawiałam się, czy nie zrobić bio w sypialni...:rolleyes: Oczywiście w stylu klasycznym ;)

 

http://www.alvado.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=1&Itemid=104

http://www.alligator.pl/-c-13_1_10_9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no ja też nie uważam, że koszty są jakieś astronomiczne:no: Szczególnie jeśli ktoś pali w kominku okazjonalnie - tak jak ja:D Raczej mówię o tym, że niektórzy oburzają się, że ilomaś tam m2 drewna mogą hajcować całymi dniami przez cały sezon, a biokominek to zdzierstwo, bo chaty się nie ogrzeje, a bulić za paliwo trzeba;) - spotkałam się z takimi opiniami. Mam wrażenie, że stąd się bierze ich niepopularność. Bo dla takich osób jak ja, czyli dla tych, którzy kominek traktują jako ozdobę a nie metodę grzewczą, biokominek spełnia wszystkie kryteria i jest świetną opcją:yes: Więc nie wiem gdzie tu wstyd:confused: I gdzie ta sztuczność? Może mi powiecie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...