Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

kacha ale to taka dyskusja jak z mugatami czy białą kuchnią, która się nieraz toczyła... Sama powiedziałaś, że to żaden argument na NIE. Ma tak sporo osób, ale z kęgu w którym się poruszamy, a nie na świecie. Ja akurat nie wyobrażam sobie takiej tapety (tak wyrazistej) w całej sypialni, ani na żadnej innej, a tapetę chcę mieć, i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kacha ale to taka dyskusja jak z mugatami czy białą kuchnią, która się nieraz toczyła... Sama powiedziałaś, że to żaden argument na NIE. Ma tak sporo osób, ale z kęgu w którym się poruszamy, a nie na świecie. Ja akurat nie wyobrażam sobie takiej tapety (tak wyrazistej) w całej sypialni, ani na żadnej innej, a tapetę chcę mieć, i już.

 

No dobra juz dobra, bedzie tapeta za zaglowkiem i bedzie biokominek i znajac Ciebie pewnie bedzie bosko.....oj juz nic powiedziec nie mozna:P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna Darcy trafiła na kiepskich fachowców do nakładania tapety:(Te tapety układa się w rękawiczkach i wtedy panowie nie zostawiają swoich odcisków na pamiątke.Teraz to juz musztarda po obiedzie,niestety!

 

Mi się wydaje, ze układali w rękawiczkach, bo Darcy wspominała o 2 (słownie: dwóch) odciskach. Tak by raczej miała ich tysiące;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam tylko jeszcze przypomnieć kominki, które prezentowałam. Pewnie mało kto z was zwrócił uwagę, że mają wkłady biokominka. Wyglądają pięknie. Zaprzeczycie?

 

http://i2.fmix.pl/fmi717/36115d540029c1884d83d401/zdjecie.jpg

 

http://i3.fmix.pl/fmi2370/bbbfd5a50004c2704d83d428/zdjecie.jpg

 

I właśnie ten brak szyby, a bezpośredni kontakt z ogniem mnie urzeka:yes:

 

Witam ponownie.

Chciałam zapytać, czy ten komine bedziesz kupować w takim komplecie jak na zdjęciu, czy też osobno obudowę i wkład. Z czego jest ta obudowa i ewentualenie jeżeli możesz to koszt takiego kompletu ewnentualnie link do sprzedawcy.

 

Nie wiem, czy nie za dużo proszę, ale chciałam się zorientowac z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy takim kominku (zestawie) .

Jezeli tu nie chcesz pisac to proszę na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, ze układali w rękawiczkach, bo Darcy wspominała o 2 (słownie: dwóch) odciskach. Tak by raczej miała ich tysiące;)

 

O matko to ja myślałam,że oni jej linie papilarne zostawili na całej tapecie:D

A te twoje paski super,super...

Ja mam problem z szafką pod umywalki do łazienki:(Cholera mnie już bierze:(Lada moment zaczynają układać a ja mam kompletną pustke w głowie.Z łazienki będzie korzystało dwóch chłopaków tak więc są dwie umywalki nablatowe i o zgrozo kwadratowe i na dodatek białe a ja chce to przełamać jakąś fajną szafką z szufladami,żeby mi żadne szczoteczki,pasty,płyny .... nie stały na wierzchu.POMOCY.....!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madziu wciaz mysle o tych malutkich kwadracikach ktorych grazia nie ma w swojej ofercie w szarawym kolorze, jak bys chciala.

 

Tutaj maja fajny kolor ale kwadraciki sa 2X2 cm http://www.tile-shop.com/products/harmony/harmony.html.

a ile maja takie kwadraciki na plytkach mozaiki (te na siatce)? Moze w tym bys wymiar znalazla w kolorze jaki ci odpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z szafką pod umywalki do łazienki:(Cholera mnie już bierze:(Lada moment zaczynają układać a ja mam kompletną pustke w głowie.Z łazienki będzie korzystało dwóch chłopaków tak więc są dwie umywalki nablatowe i o zgrozo kwadratowe i na dodatek białe a ja chce to przełamać jakąś fajną szafką z szufladami,żeby mi żadne szczoteczki,pasty,płyny .... nie stały na wierzchu.POMOCY.....!!!!

 

Tosiu załóż swoją galerię tutaj. Sama jestem ciekawa Twojego domu a i doradzać będzie łatwiej. Zachęcam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurka, ile gości:D

więc pokolei...

 

bdan, kominki pochodzą ze strony: http://www.ekskluzywnekominki.pl/index.php?p=101&c=1. Ceny podane w funtach. Ta obudowa, którą ja wybrałam (The Devonshire) kosztuje ok. 4500 zł. Ja jednak będę robić ją na zamówienie, najprawdopodobniej z wapienia takiego jak kominek Burlington, czy Dakota. Robię na zamówienie, gdyż mam bardzo sprecuzowane wymagania co do jego szerokości, więc nie mam wyboru;) Wyceny jeszcze nie dostałam. Myslę, że na dniach, więc dam znać.

 

Te wszystkie wkłady, to podejrzewam, ze drugie tyle wyjdzie:mad: na tej stronie jest ruszt, to kosztuje 1500 zł. dlatego u mnie będzie jedynie obudowa z wapienia, podstawa z czarnego granitu, a w niej zabudowany wkład do biokominka (ok. 1000 zł). Mam nadzieję (marzenie;)), że wszystko zmieści się w 4 tys.:lol2:

 

Tosiaczku, słuszna uwaga Maszenki, zakładaj swój wątek - pomożemy:D

 

googulku, dzięki:) Fajne płytki:) Niestety, kwadraciki się nie nadadzą (tamte 3x3), ale jeszcze raz dziękuję za pamięć i troskę:hug:

 

Maszenka u mnie powoli, bardzo powoli:( Jak krew z nosa:mad: Nawet się zastanawiamy, czy ekipy nie odwołać:( Problemy z drugą transzą kredytu:mad: Problemy z projektem do pozwolenia:mad: Mam kryzys, trochę mam już dość:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna Darcy trafiła na kiepskich fachowców do nakładania tapety:(Te tapety układa się w rękawiczkach i wtedy panowie nie zostawiają swoich odcisków na pamiątke.Teraz to juz musztarda po obiedzie,niestety!

 

Hola, hola! To że Darcy nie może się pozbierać po przeprowadzce, nie znaczy od razu, że jest biedna na całej linii. :)

Tapeciarzy miałam akurat rewelacyjnych, poleconych przez Finezja Studio. Kładli wszystko w białych rękawiczkach i naprawdę się wykazali. O ich robocie złego słowa nie mogę powiedzieć.

 

A odciski zauważyłam, kiedy na długo przed położeniem tapet odcięłam kawałek i latałam z nim po sklepach, dobierając inne rzeczy. Wtedy odkryłam, że palce pozostawiają ślady, dlatego tapetę mam tylko w pokoju gościnnym i sypialni. Do korytarza czy holu raczej się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Darcy, już cię broniłam, i twoich tapeciarzy;):lol2:

Fajnie, że wróciłaś, lecę do ciebie:D

 

googulku, ja już wszystkie mozaiki na świecie przejrzałam:lol2: Po pierwsze 3x3 to żadkość, ale jeśli już, to niekoniecznie szara, a jeśli się trafi, to nigdy ceramiczna:( A z inną (np. szklaną ), to w życiu jej nie zestawię. Wycinanie z kafli też nie wchodzi w grę, bo będą kanciaste, postrzępione brzegi, a nie takie delikatnie ścięte jak oryginalne. Wiesz na pewno o czym mówię, bo sama masz te kafle;) Skłaniam się coraz bardziej ku tym bez żadnych wstawek:yes:

 

bdan ju łelkam;) Też czekam:lol2:

 

agawi, to co zawsze :hug: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...