Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda prześpij się z problemem- jutro zobaczysz...

A takie gołe zadki mogę?:lol2:

 

http://www.bandyci.org/img/dupa.gif

 

agawi, ja już z tym sypiam od 2 tygodni. I codziennie rano budzę się z myślą "q*rwa, czemu nie udało mi się temu zapobiec":bash:

 

takie czerwone zadki dopuszczam:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, czy ta operacja w ogóle warta zachodu? Co lepsze? Wywalić dodatkowy tysiąc i mieć spokój ducha? Czy przyżydzić i całe życie nie móc na to patrzeć? Czy może uważacie, ze za chwilę nie zwrócę na to uwagi? (choć mi się wydaje, ze zawsze będę to widziała:()

 

Jeśli teraz odpuścisz, to już zawsze będziesz to widziała... Przynajmniej u mnie tak to działa: póki nie mam świadomości błędu/zgrzytu, to go nie widzę, a jak już zobaczę, to widzę zwielokrotniony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się witam:)

Przeczytałam cały wątek i głośno domagam się większej ilości zdjęć... bo czuję niedosyt.

 

Co do podłogi w łazience...jeśli ma być Twoją solą w oku przez najbliższych lat co najmniej kilka... to skuć.

Ja do pewnych detali uwagi nie przykładam, ale jeśli wiem (a Ty chyba wiesz), że coś będzie mi wadziło coraz bardziej z dnia na dzień, to zmieniłabym to od razu.

Bo później już nie będzie tak łatwo.

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda szukałam w sieci dla Ciebie tych gondoli w stylu empire... Rzeczywiście sporo jest tandetnych.

Wklejam jako takie, sama zobacz;)

 

http://artdecor24.pl/stolki-i-gondole

http://artdecor24.pl/czerwona-sofa-z-wolutami-w-stylu-empire

http://meble-stylizowane.com/

http://allegro.pl/palacowy-taboret-gondola-i1418163300.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki agawi:)

Ale jak sama widzisz, beauty zgarnęła najładniejszy;):lol2: Ten pierwszy i 3-ci link to coś bardzo podobnego (ten sam fason mebla), ale mam wrażenie, że wykonanie (takie grubo ciosane stołki) pozostawia wiele do życzenia:no: A poza tym kolor, który beauty trafiła byłby dla mnie idealny: ciemne drewno + jasne obicie - miodzio:yes:

 

Ale jeszcze raz dzięki:hug: I nie krępuj się, jak znajdziesz coś jeszcze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki agawi:)

Ale jak sama widzisz, beauty zgarnęła najładniejszy;):lol2: Ten pierwszy i 3-ci link to coś bardzo podobnego (ten sam fason mebla), ale mam wrażenie, że wykonanie (takie grubo ciosane stołki) pozostawia wiele do życzenia:no: A poza tym kolor, który beauty trafiła byłby dla mnie idealny: ciemne drewno + jasne obicie - miodzio:yes:

 

Ale jeszcze raz dzięki:hug: I nie krępuj się, jak znajdziesz coś jeszcze;)

Nie ma sprawy Magda :hug:Poszukam jeszcze, ale może trzeba zapytać Beauty gdzie dorwała ten swój? ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli teraz odpuścisz, to już zawsze będziesz to widziała... Przynajmniej u mnie tak to działa: póki nie mam świadomości błędu/zgrzytu, to go nie widzę, a jak już zobaczę, to widzę zwielokrotniony ...

 

Ech, sto procent racji. Mnie ktoś na blogu napisał, że mam w łazienkach odwrócone dekory. Wcześniej tego nie zauważyłam, bo skupiona byłam na tym, jak spieprzone są fugi. Oczywiście po tym komentarzu chodziłam po domu i jęczałam, że nawet dekory mam fatalne.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka dla dziecka! Z taka konsola pod umywalke z plytkami Venis???? Dla dziecka, dwuletniego!?

 

Boze! ADOPTUJ MNIE!

Nie chce Cie przerazac ale po wprowadzeniu sie tam malej Hanki bedziesz miec wieksze zmartwienia estetyczne niz nozka na fudze, np (podaje stan mojej lazienki dla dziecka) paskudny zółty kubek w zyrafki na szczotke do zebow, dywanik w ksztalcie rybki pod wanna, opakowania po bankach mydlanych stojace wiecznie na umywalce (czytaj: na Twojej pieknej konsoli umywalkowej), szlafrok w chmurki wiszacy na wieszaczku w ksztalcie traby slonia juz nawet nie wspomne o zawartosci wanny (kubki, rybki, nakrecane wieloryby, wedka!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUC !

osobiscie nie zauwazylam jak pokazalas zdjecie ale mysle ze jezeli dzis ci to spedza sen z powiek to jutro nie bedzie lepiej. Jestes jeszcze na takim etapie ze mozesz to zrobic ''prawie'' bezbolesnie. Moze to glupio zabrzmi ale pieniadze to nie wszystko :) . Te 1000 zl to kropelka w stosunku do calej wykonczeniowki. Dzis zrobisz plytki tak jak chesz a jutro sobie kupisz kwietnik :) dodam jeszcze ze jezeli twoj maz tez sie do tego przekonal to sie nawet nie zastanawiaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...