Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szok!

Co kupuje normalna matka swojemu dziecku? Miniaturke konia zwana kucykiem.

Co kupuje matka-dekoratorski freak? Miniaturke Ghosta.

 

TO i TO w tej samej cenie, a karmic nie trza:lol2::lol2::lol2:

 

kacha, to ja chyba żadnej normalnej matki nie widziałam, bo nie znam jeszcze takiej, coby kuca dziecku kupiła:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się serdecznie!!!

Po kilkumiesięcznym wczytywaniu się w różne fora - postanawiam nieśmiało wreszcie się ujawnić :).

Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego powstającego "mieszkanka" i - i z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia postępów. Widać że wiesz czego dokładnie oczekujesz po powstających wnętrzach i z ogrrrrrrrromną konsekwencją dążysz do celu - tej konsekwencji i wytrwałości zazdraszczam :).

Co do ostatniego dylematu- wiem że decyzja o wymianie płytek już podjęta i wiem że była podjęta już w chwili kiedy na tą nieszczęsną nóżkę na tej fudze spojrzałaś ;)). Co do architekta to na pewno nie jest Ci już dawno potrzebny - a pieniążki za jej czas spędzany u Ciebie w tej chwili niepotrzebnie wydane.

Moje tak długo już przeze mnie wyczekiwane wnętrza do urządzania dopiero będą się budować - więc uzbrajam się w cierpliwość i uczę od Was dziewczyny :).

Pozdrawiam z Kielc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finkax witam Cię gorąco u siebie i oficjalnie na FM:bye:

 

Dzięki za miłe słówko:D Tylko z ta konsekwencją... hm... ja mam cały czas wrażenie, że mi jej brakuje;)

Zaglądaj, podglądaj (nie ukrywam, że i na jakąś radę czy sugestię liczę;)), a my czekamy na twoją galerię:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2::lol2::lol2::lol2:ja kupilam..... na biegunach:) lazienka juz u mnie stoi.... wpadaj...tylko prosze nie zabieraj ze soba przynajmniej polowy swojego perfekcjonizmu:)

 

spoko, zostawiłam go u siebie:lol2: u ciebie byłam po prostu obiektywna, a nie nieznośnie szczegółowa - nawet tej docinki nie zauważyłam:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt potraktowalas mnie meeeeeeeeeeega ulgowo:) ale jakbym miala zgadywac do czego beda "ale" to w zyciu bym nie obstawila lampy, w zyciu:)

 

powieś, to zobaczymy:D Na razie to tak, jak mówiłam, strzelamy na oślep:lol2: Naprawdę ciężko sobie wyobrazić, ze to razem zagra. Ale ty widziałaś taką aranżację, więc możesz byc spokojna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, o, kto wie, czy to nie dodałoby smaczku tej łazience? Tylko Magda, z tym to już nie szalej, żadne persy czy inne bajery pod umywalkę Hanki. :D:D:D:D:D

 

haha:lol2: nie no, spokojnie, aż tak źle ze mną nie jest;) To trudny i bardzo delikatny temat, ale faktycznie do przemyślenia:yes: Na tą chwilę nic mi nie przychodzi, co mogłoby pasować:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszenko kochana, chyba stanie na białych bez wstawek w innym kolorze, za to z tymi ładnymi delikatnymi dekorkami, do tego ten kremowy marmur i tapeta w szare pasy - i powinno być git:D Jeszcze nie jestem pewna co z podłogą. Kamień na pewno odpada, za ciężko się zrobi. Mam dwie opcje na oku. Jedna to ta sama co u dziecka w łazience, biała (jest naprawdę ładna na żywo, ma taki delikatny, maleńki deseń szachownicy mat/połysk). Druga wersja to podłoga pokazana na tym zdjęciu:

 

http://i1.fmix.pl/fmi2473/5e5519100014d0a74d8e5f43/zdjecie.jpg

 

Na żywo, bez towarzystwa - po prostu biała, z takimi pięknymi drobinkami odbijającymi światło i delikatnymi "rudymi włoskami", ale w zestawieniu z bielą płytek (i na zdjęciu) wpada w delikatnie kremową barwę. To może być to coś, co połączy ładnie te dwa materiały (białą płytkę i kremowy kamień) :yes: (tylko mężowi się nie podoba:()

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mi się tak wydaje, że ta prostota kafli dobrze zrobi:yes: Choć oktagonalnych mi szkda, baaardzo szkoda:(, ale staram się o nich nie mysleć;) Wiem, że tak będzie lepiej:) Nad podłogą jeszcze pomyslę. Coś czuję, ze najpierw zrobię ściany, a potem dopiero będę wypożyczać i przymierzać kafle na podłogę;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę? Magda o piątej rano w niedzielę na forum???

 

Kobieto, spać nie możesz? :lol2:

A myślałam, że tylko ja muszę brać melatoninę. Nie mogę spać po lekturze ostatniego numeru D&W, gdzie zobaczyłam MOJE szare chesterfieldy. Dokładnie takie chciałam mieć, zanim stchórzyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...