Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ooo bardzo fajna ta łazienka.

Magda pomysł dobry, jaka wielkość płytek? (może gdzieś pisałaś....jak tak to przepraszam, w domu już wiedzą że wszystkiego zapominam, aż dziwne że trafiam do własnych drzwi :lol2:)

 

Nie yokasta, wszystko z toba w porządku, bo nie pisałam:no: bo sama nie wiem:lol2: Oglądam je co drugi dzień na żywo, więc spróbuję coś z pamięci zapodać: 20x12 cm:confused: Ale naprawdę strzelam, tak na oko mówię. Są bardzo fajne i proporcjonalne.

 

agawi, bardzo fajna ta inspiracja:yes: Mój wniosek: "Nie kafle czynią łazienkę":lol2: Bo te, gdyby nie klasyczne dodatki, mogłyby byc śmiało tłem dla jakieść nowoczesnej aranżacji:) Fajny przykład, dzięki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agawi, bardzo fajna ta inspiracja:yes: Mój wniosek: "Nie kafle czynią łazienkę":lol2: Bo te, gdyby nie klasyczne dodatki, mogłyby byc śmiało tłem dla jakieść nowoczesnej aranżacji:) Fajny przykład, dzięki:D

Nie ma za co;) I masz rację Magda, że nie kafle górą, tylko sprzęty i dodatki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e-molku witam i zapraszam częściej:) Wzory podłogi to Chapel, ale ja zamawiam gdzie inndziej (jakość Chapela mi nie odpowiada)

 

kwiatholandii, to pewnie jakiś zagraniczny twór;) Z tego co dostępne na naszym rynku, to jedynie Devona znam. A to chyba by cię nie interesowało:lol2:

 

yokasta, rozwaliłaś mnie:rotfl:

 

kacha, rozczaruję cię, bo będę kładła w poziomie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej kochana nie miałam czasu pomierzyć tego:mad: dziś byłam pierwszy raz na budowie od chyba tygodnaia, ale tylko niespełna godzinę podczas której miałam intensywną rozmowę z panem wykonawcą (kuchnia, drzwi, zabudowa...) i nawet nie miałam czasu na to zerknąć:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej kochana nie miałam czasu pomierzyć tego:mad: dziś byłam pierwszy raz na budowie od chyba tygodnaia, ale tylko niespełna godzinę podczas której miałam intensywną rozmowę z panem wykonawcą (kuchnia, drzwi, zabudowa...) i nawet nie miałam czasu na to zerknąć:(

No jak było o kuchni, drzwi i zabudowach to wcale się nie dziwię, że nie zdążyłaś ;)

Może i lepiej :wiggle: Kucia nie będzie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda,

 

Hanusia przesłodka i śliczna - bo jeszcze nie miałam okazji wyrazić zachwytu.

I imię ma boskie, jakbym nie miała sama prawie identycznego, to jednej z córek by dała Hania, ha ha:)

 

Rozmowy o kuchni, zabudowie, drzwiach, i ANI SŁOWA nie piśniesz???:o

Dawaj, dawaj, jakie ustalenia, co, gdzie, jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda,

 

Hanusia przesłodka i śliczna - bo jeszcze nie miałam okazji wyrazić zachwytu.

I imię ma boskie, jakbym nie miała sama prawie identycznego, to jednej z córek by dała Hania, ha ha:)

 

Dzię-ku-je-my:D

 

 

Rozmowy o kuchni, zabudowie, drzwiach, i ANI SŁOWA nie piśniesz???:o

Dawaj, dawaj, jakie ustalenia, co, gdzie, jak?

 

Nie no, spokojnie, spokojnie, to jedynie kolejna wycena będzie:) Na razie nie ma o czym gadać. Jeszcze po prostu nadal szukam wykonawcy:roll:

 

 

e-mól ja nie mam problemów z zamiszczaniem zdjęć nieskończonych wnętrz:no: Także na pewno będziecie na bierząco. Narazie po prostu nie chcę was zanudzać betonami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...