Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

Magda deski tylko ciemne ze wstawkami z piaskowcem, donice z piaskowca, albo drewniane,

przecież miałaś już fajną wizkę od forumowej kredki. po co ci ta pani architekt, skoro ty masz swoją wizję , która jest ok.

 

a Hotel Stary tak:yes: kawka coniedzielna. taras mają boski, tylko da się na nim siedzieć wieczorkiem , bo w dzień w lato i wiosnę słonce grzeje niemiłosiernie.:yes:tam mają piękne meble tarasowe, firmy na D( muszę sobie przypomnieć). chyba ,że ty wiesz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda projekt jest chyba już dobry :yes: - więcej roślin nie wciśniesz - bo potrzebujesz na razie miejsca - jak coś jak pisałam dostawisz sobie donic :)

 

A co do projektu - ta kolorystyka jest fatalna :lol2: - i to chyba rzutuje faktycznie na odbiór tej wizualki ;)

Tak jak rozumiem że pani pewnie nie ma innych mebli i grilla w programie, tak nie rozumiem dlaczego robi Ci zieloną podłogę :confused:. No nic, najważniejsze że Ty potrafisz sobie to wszystko wyobrazić jak to ma być po Twojemu - teraz tylko życzę znalezienia wszystkich materiałów do wykonania tarasiku i zobaczysz wyjdzie pięknie - będzie Pani zadowolona.

 

A co do opóźnień pozostaje mi tylko :hug: i trzymać kciuki żeby już szło po Twojej myśłi :yes:

 

No widzisz, bo zgłosiłam Pani na początku od razu, że chcę mieć szare dechy, a jej wyszły zielone:sick: I tak już zostało:lol2:

 

Bardzo się ciesze na spotkanie :hug:

 

Ja też:hug:

 

Magda deski tylko ciemne ze wstawkami z piaskowcem, donice z piaskowca, albo drewniane,

przecież miałaś już fajną wizkę od forumowej kredki. po co ci ta pani architekt, skoro ty masz swoją wizję , która jest ok.

 

a Hotel Stary tak:yes: kawka coniedzielna. taras mają boski, tylko da się na nim siedzieć wieczorkiem , bo w dzień w lato i wiosnę słonce grzeje niemiłosiernie.:yes:tam mają piękne meble tarasowe, firmy na D( muszę sobie przypomnieć). chyba ,że ty wiesz;)

 

Nie wiem jakie to meble;) Ale taras faktycznie mają fantastczny z pięknym widokiem:rolleyes:

A chodziło mi właśnie o te elementy wystroju w pokojach ze starych podkładów kolejowych... drzwi szaf są z nich zrobone, chyba zagłówki o ile pamiętam - fajnie to wygląda:yes:

 

Kochana - oni muszą zrobić mi projekt, gdyż będą wykonywać ten taras... muszę się z nimi dogadać co chcę - nie wystarczy, że Ja to wiem i Wy to wiecie:lol2:

I nie chcę brązowych dech:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do podkładów kolejowych to bym się mocno zastanowiła- już kilka razy w TV mówili, że cholernie szkodliwe. Ale mam do ciebie inną sprawę- czy u was na tarasie możecie palić otwarty ogień tzn. taki jak w kominku na wizualce. Ja się właśnie przymierzałam i doczytałam, że tego zabraniają przepisy strażackie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia Kochana!:hug: dużo zdrówka dla Męża!!! mam nadzieję, że ma się lepiej :yes::hug:.

Co do tarasu tzn koncepcji się nie wypowiem bo, że tak powiem żadna nie powaliła mnie na kolana:no:, może faktycznie to ten zielony kolor podłogi...:(

taras przy sypialni - ja bym dała drewno , stąpanie rano po drewnianym tarasie jest bezcenne:yes: wedlug mnie bez tej obwódki ale to Twój taras.

co do szarych desek - z tego co ja rozeznałam nasz rynek to szarych gotowych desek tarasowych nie ma...:(ja u siebie położyłam modrzew i poolejowałam olejem Jotuna, jak dla mnie ok, ja chciałam uzyskać efekt starych dech no ale to moze tylko natura ...mnie się te moje szare olejowane dechy podobają:yes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo,

jeśli chodzi o olej do desek tarasowych w szarym kolorze to dam ci znać, bo u mnie najpewniej skończy się właśnie na modrzewiu barwionym na szaro, wykonawca mówił, że namierzył takie olej (tylko nie mam pojęcia co to jest,. tzn, czy ciemny czy jasny odcień itp.). Taras będę robić w przeciągu najbliższego miesiąc/dwóch, więc jak coś będę wiedzieć (co do producenta i konkretnego numeru) to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziula tak się czaję i kręcę wokół twojego tarasu i nic mądrego doradzić nie potrafię. Może i wizualka bez rewelacji, ale sam zamysł jest genialny. Szczerze powiem ze jeszcze nie widziałam tak wypasionego tarasu:o:o i teraz bez urazy w bloku!! Gdzie są mniejsze możliwości niż przy tarasie w domach.

A tu widzę będzie wszystko co potrzeba aby się na maksa zrelaksować i chyba to najważniejsze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, a pokaż nam inspiracje mebli tarasowych, bo rzeczywiście aż ciężko się odnaleźć w tym co na wizualizacjach. Mogli już wszystko na szaro dać i by było lepiej.

 

Dziewczyny mi tu wkleiły te fajne mebelki i takie chyba chcem

 

http://i1.fmix.pl/fmi2953/cac772810028af454faae78f/zdjecie.jpg

 

co do podkładów kolejowych to bym się mocno zastanowiła- już kilka razy w TV mówili, że cholernie szkodliwe. Ale mam do ciebie inną sprawę- czy u was na tarasie możecie palić otwarty ogień tzn. taki jak w kominku na wizualce. Ja się właśnie przymierzałam i doczytałam, że tego zabraniają przepisy strażackie.

 

Podkładów u siebie nie planuję:no:

Z tym ogniem to nie wiem dokładnie jak jest... ale jest coś takiego, ze grilla węglowego na tarasach nie można mieć, a gazowe już tak... więc myślę, że i biokominek przejdzie;)

 

 

Madzia Kochana!:hug: dużo zdrówka dla Męża!!! mam nadzieję, że ma się lepiej :yes::hug:.

Co do tarasu tzn koncepcji się nie wypowiem bo, że tak powiem żadna nie powaliła mnie na kolana:no:, może faktycznie to ten zielony kolor podłogi...:(

taras przy sypialni - ja bym dała drewno , stąpanie rano po drewnianym tarasie jest bezcenne:yes: wedlug mnie bez tej obwódki ale to Twój taras.

co do szarych desek - z tego co ja rozeznałam nasz rynek to szarych gotowych desek tarasowych nie ma...:(ja u siebie położyłam modrzew i poolejowałam olejem Jotuna, jak dla mnie ok, ja chciałam uzyskać efekt starych dech no ale to moze tylko natura ...mnie się te moje szare olejowane dechy podobają:yes::D

 

A gdzie można Aneciu kupić w Polsce ten olej??? Twój tatras pamiętam, że piękny był:rolleyes: Też taki chcę:lol:

 

 

Madziulek, zdrówka dla Meza

i do zobaczonka w pt:D:hug:

Co do tarasu, z białymi donicami, czy bez-na pewno bedzie pieknie:yes:

 

dzięki;)

Ale w przyszły piątek???:o:lol2: Czy już w ten się wybierasz do nas:lol2: Ja tam zapraszam:hug:

 

A ja sob-niedz spędzę w końcu w Krakowie:wiggle:

 

Zaglądam i zostawiam ślad, żeby nie było:lol2::lol2:

 

Miłego dnia życzę :lol2:

 

A Wam co tak wesoło panienki?:lol2:

 

Magdo,

jeśli chodzi o olej do desek tarasowych w szarym kolorze to dam ci znać, bo u mnie najpewniej skończy się właśnie na modrzewiu barwionym na szaro, wykonawca mówił, że namierzył takie olej (tylko nie mam pojęcia co to jest,. tzn, czy ciemny czy jasny odcień itp.). Taras będę robić w przeciągu najbliższego miesiąc/dwóch, więc jak coś będę wiedzieć (co do producenta i konkretnego numeru) to dam znać.

 

Bardzo, bardzo proszę o namiarhttp://imgx.wizaz.pl/forum/images/smilies/nowe/prosi.gif

 

 

Madziula tak się czaję i kręcę wokół twojego tarasu i nic mądrego doradzić nie potrafię. Może i wizualka bez rewelacji, ale sam zamysł jest genialny. Szczerze powiem ze jeszcze nie widziałam tak wypasionego tarasu:o:o i teraz bez urazy w bloku!! Gdzie są mniejsze możliwości niż przy tarasie w domach.

A tu widzę będzie wszystko co potrzeba aby się na maksa zrelaksować i chyba to najważniejsze :lol:

 

Dzięki kochaniutka:hug:

 

Madziu:hug:

 

A to za co???:hug:

Jeszcze raz powtórzę - BĘDĘ W KRAKOWIE w sobotę i niedzielę:hug: Może by nam się udało???:rolleyes:

 

 

Madzia od jutra na westwing maja byc meble na taras :) ale pewnie to juz wiesz :)

 

Dzięki:) Ciekawe co tam zaproponują;)

 

 

:::

 

 

A ja pokrótce dwa ogłoszenia parafiane tylko...

 

1) Mąż wrócił dziś do domu:wiggle: SAM - zrobił mi niespodziankę;) Miałam po niego pojechać między 12-14, a on o 11 staje w drzwiach:o Wyglądał jakby z wczasów wrócił... wypoczęty, uśmiechnięty... :lol2:

 

2) Hanka ładnie siusia i qpka do nocnika:wiggle: Jestem taka szczęśliwa z tego powoduhttp://www.polishbikers.com/images/smilies/podstawowe/lol.gifhttp://www.polishbikers.com/images/smilies/podstawowe/lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jak ja się cieszę, że wrócił:wiggle: Choć nie może wyjść ze szpitalnego rytmu dniai od 22 już w łóżku chrapie:rotfl:

Poszłabym do niego:oops: ale gdzie ja zasnę tak wczesnym wieczorkiem:rotfl:

 

A Hanka jest rewelacyjna z tym samodzielnym siusianiem:) Normalnie kieca do góry, sama siada i robi kiedy jej się zachce... ale tylko w kieckach robi,w których na codzień żadko chodziła... jak jej założę spodenki, to zapomina się, myśli że ma pieluchę i robi w majty:roll:

Ale spoko;) To dopiero pierwszy tydzień... widzę, że kuma o co chodzi i polubiła swój tron:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłabym do niego:oops: ale gdzie ja zasnę tak wczesnym wieczorkiem:rotfl:

http://forum.barcis.pl/images/smilies/roootfl.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/roootfl.gif

Ale mężuś czuje się już lepiej?:rolleyes::rolleyes:

 

Ale spoko;) To dopiero pierwszy tydzień... widzę, że kuma o co chodzi i polubiła swój tron:lol:

 

Pojętna jest-da radę i z tymi spodenkami:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.barcis.pl/images/smilies/roootfl.gifhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/roootfl.gif

Ale mężuś czuje się już lepiej?:rolleyes::rolleyes:

 

Tak, jest już dobrze:yes:

W guncie rzeczy to miał śmieszną przygodę z tym szpitalem... leczył się tam sam:o:lol2: Jako że akurat dopadła go dolegliwość z zakresu, z którego robił specjalizację na chirurgii, to doskonale wiedział co robić i jak się leczyć... więc sam zmieniał zalecenia lekarza dyżurnego, a pielęgniarki go pokornie słuchały;)

Dziwne metody - ale najważniejsze, że przyniosły skutek:lol2:

 

To był jego pierwszy w życiu pobyt w szpitalu jako pacjenta... ale miał tam jak w dobrym hotelu na wczasach (pojedyncza nowiutka sala z własną łazienką, wizyty bez ograniczeń) - więc nie było tak źle;)... mam nadzieję,ze nie wymyśli sobie żeby tam wrócić:o:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest już dobrze:yes:

 

To super:wiggle:

doskonale wiedział co robić i jak się leczyć... więc sam zmieniał zalecenia lekarza dyżurnego, a pielęgniarki go pokornie słuchały;)

:jawdrop: Ale numer:jawdrop:Szczęście w nieszczęściu:D

 

mam nadzieję,ze nie wymyśli sobie żeby tam wrócić:o:lol2:

Thu, tfu przez lewę ramię:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...