Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

no:) dużo co;) ale z drugiej strony dla kobitki pod 30-kę z naturalnymi kłaczkami to chyba normalne... dziś tak mało kobitek ma naturalne włosy, ze nawet nie wiedzą, że siwieją;)

 

Ja sobie wrywam jednego siwego włosa tak na 1-2 tygodnie (tyle zauważam;)) - więc chyba nie jest źle:lol: Pan mi wyrwał wszystkie jakie znalazł, czyli pewnie takie, które miałam od wielu miesięcy, tylko nie zauważyłam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wczesne siwienie niekoniecznie musi być od stresu ...jest to uwarunkowane genetycznie.Mój brat (obecnie 34latek) już miał siwe włosy mając 26lat ,ja już jestem chyba siwutka ...wolę nie wiedzieć(ale widzę na skroniach,jak już przychodzi czas na farbę) ...maluję włosy od niepamiętnych czasów ,wiec nie wiem kiedy osiwiałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no:) dużo co;) ale z drugiej strony dla kobitki pod 30-kę z naturalnymi kłaczkami to chyba normalne...

I tak i nie- miałam napisać to co Beatka, że to jest też genetyczne. Ja miałam w liceum kolegę już z siwymi:eek: tylko, ze był brunetem i dlatego bardziej widać. Madzia, ty też masz ciemne, więc pewnie dlatego są bardziej widoczne:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda rany ale historia współczuję :yes:,ale będziemy mogły się uściskać w piątek - przecież Twoja historia to moja sprzed miesiąca :lol2:

Tylko mój drugi etap - czyli Twoja druga wizyta poprawkowa ma się odbyć jutro :jawdrop:

 

Czyli aktualnie mam spie...one włosy (tylko ja jeszcze kolor :mad:) za krótko obcięte i beznaidziejnie pocieniowane ( ja z kolei muszę bo mi się inaczej nie układają) i zapisałam się na jutro do nowej fryzjerki poleconej przez moją psiapsółkę ( tylko że ona ma kręcone włosy - czyli żadne porównanie :sick:)

- kurde żebym sobie nie pogorszyła - czyli nie zafundowała tak jak Ty drugiej katastroficznej wizyty :bash:

 

 

Trzymaj sie kochana i nie smutaj :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialam tylko powiedziec, ze trafilam kiedys do super fryzjera na Ursynowie. Wspominam o tym w kontekscie tego cieniowania. Jak kazalam mu troche podcieniowac (mam rzadkie wlosy i zawsze troche cieniowane, ale zupelnie nie tak jak na przykladowym zdjeciu Magdy) to powiedzial ze absolutnie tego nie zrobi. I nie zrobil, a ja wyszlam bardzo zadowolona (co sie zdarza ... no nie zdarza)

I wlasnie sobie uswiadomilam ze dawno juz powinnam sie do fryzjera wybrac. Tyle ze ja do fryzjera jak do gina i dentysty - wolami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie Monia przypomniałaś mi, że ta moja fryzjerka jest w rodzinnej mieścinie ale to filia salonu w Wawie na Ursynowie. Na otwarcie przyjechał od nich stylista i kolor mi świetnie dobrał, dokładnie tak jak mu powiedziałam czyli "wychodzący z blondu, lekko wpadający w brąz jasny, o chłodnym odcieniu". Trochę się chłopak nakombinował bo schodziłam z rudych :D (teraz mam ciemne).

 

Przypomniałam sobie to HR-Studio, ten stylista to był chyba...Krzysztof.http://www.hr-studio.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesne siwienie niekoniecznie musi być od stresu ...jest to uwarunkowane genetycznie.Mój brat (obecnie 34latek) już miał siwe włosy mając 26lat ,ja już jestem chyba siwutka ...wolę nie wiedzieć(ale widzę na skroniach,jak już przychodzi czas na farbę) ...maluję włosy od niepamiętnych czasów ,wiec nie wiem kiedy osiwiałam

 

I tak i nie- miałam napisać to co Beatka, że to jest też genetyczne. Ja miałam w liceum kolegę już z siwymi:eek: tylko, ze był brunetem i dlatego bardziej widać. Madzia, ty też masz ciemne, więc pewnie dlatego są bardziej widoczne:yes:

 

Czyli uważacie, że skoro w wieku 29 lat mam 20 siwych włosów rocznie to znaczy, że wcześnie siwieję? No może faktycznie... to by się nawet zgadzało, bo u mnie w rodzinie żadni męszczyźni nie łysieją. A Ci co nie łysieją, przeważnie dość wcześniej siwieją... może to fakatycznie taki gen:)

 

Wyjątkiem jest mój mąż i jego ojciec... mój teść ma równo 70 lat, ma wszsytkie włosy i jedynie pojedyncze siwe:o

 

Przesadzasz na pewno :).

Rozumiem, że możesz nie lubić cieniowanych, ale jak by tak spojrzeć obiektywnie - może akurat ładnie się układają ?

 

Nooo, jeśli wszystkie włosy spod spodu wywinięte do góry, a te z góry skrecające na lewo można nazwać dobrze układającymi się włosami - to tak, świetnie się układają:lol::sick:

 

Magda rany ale historia współczuję :yes:,ale będziemy mogły się uściskać w piątek - przecież Twoja historia to moja sprzed miesiąca :lol2:

Tylko mój drugi etap - czyli Twoja druga wizyta poprawkowa ma się odbyć jutro :jawdrop:

 

Czyli aktualnie mam spie...one włosy (tylko ja jeszcze kolor :mad:) za krótko obcięte i beznaidziejnie pocieniowane ( ja z kolei muszę bo mi się inaczej nie układają) i zapisałam się na jutro do nowej fryzjerki poleconej przez moją psiapsółkę ( tylko że ona ma kręcone włosy - czyli żadne porównanie :sick:)

- kurde żebym sobie nie pogorszyła - czyli nie zafundowała tak jak Ty drugiej katastroficznej wizyty :bash:

 

 

Trzymaj sie kochana i nie smutaj :hug:

 

Trzymam za Ciebie kciuki:hug:

 

chcialam tylko powiedziec, ze trafilam kiedys do super fryzjera na Ursynowie. Wspominam o tym w kontekscie tego cieniowania. Jak kazalam mu troche podcieniowac (mam rzadkie wlosy i zawsze troche cieniowane, ale zupelnie nie tak jak na przykladowym zdjeciu Magdy) to powiedzial ze absolutnie tego nie zrobi. I nie zrobil, a ja wyszlam bardzo zadowolona (co sie zdarza ... no nie zdarza)

I wlasnie sobie uswiadomilam ze dawno juz powinnam sie do fryzjera wybrac. Tyle ze ja do fryzjera jak do gina i dentysty - wolami

 

No i bardzo dobrze - trzymaj się od nich z daleka;)

No chyba, że masz szansę znowu trafić do tej konkretnej osoby... choć i to nie jest gwarancją zadowolenia:roll:

 

Za to już drugi raz mogę Ci zaproponować najlepszą dentystkę w mieście, która przyjmuje właśnie na Ursynowie. A jaka ma genialne podejście do dzieci:rolleyes: Jest super delikatna, bardzo wrażliwa i empatyczne iw ogóle przecudowna. Odkąd mieszkam w wawie i ją mam, chodzę do dentysty ze 3-4 razy w roku - to czysta przyjemnośc:)

Byłam z Hanią u niej w poniedziałek - mała ma zdrowiutki komplecik ząbków:lol: Bałam się już strasznie, bo uwielbia słodycze, a jej brat cioteczny o parę miesięcy starszy ma już 3 blomby (założone z resztą przez naszą p. doktor:)). U nas na szczęście na razie wszystko super:lol: Codzienne mycie ząbków elmexem przynosi rezultaty i radzi sobie z tymi słodkościami;)

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo elmex to przeklenstwo dentystow ;) Mnie kiedys zaprzyjazniona dentystka zdradzila w tajemnicy ze sposobem na pozbycie sie klienta dla stomatologa jest polecenie mu pasty Elmex. Wzielam sobie do serca i od ... moze 15 lat? Uzywam tylko tej pasty. Strasznie mi jest zle z tym, jesli musze uzyc innej

 

A za polecenie stomatologa dziekuje :yes: Jesli bede musiala kiedys skorzystac, na pewno bede miala na uwadze. Normalnie mam swoja ulubiona w Radomiu. Bardzo dobra, sprawdzona na calej rodzinie, no i polowe (jesli nie lepiej) tansza niz w-wskie.

 

Venus, to nie to studio. Moj jak mu powiedzialam o kolorze tak mnie przemaglowal - z bizuterii, ubran, opalania, koloru szminki, codziennych zajec, ulubionych kwiatow, po czym wskazal palcem ten jeden jedyny kolor i po fakcie pierwszy raz w zyciu nie mialam watpliwosci co do wyboru. Pamietam ze chodzilam po tej wizycie oczarowana jeszcze kilka dni. Kuuurcze! Musze isc do fryzjera!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam narazie chociaż luz na tym froncie - bo nie farbuję włosów... ale myslę, że jeszcze max ze 2-3 lata dadzą radę... dziś mi gość wyrwał z 10 siwaków:rolleyes: Stresy w końcu muszą dać się we znaki:lol2:

podobno nie wyrywa się siwych włosów, bo więcej ich odrasta (ale może to tylko takie gadanie)

 

ja muszę farbować włosy, bo mam tyle siwych, że szok. U mnie niestety to rodzinne i pozostaje mi się z tym pogodzić i maskować.

 

Co do obcinania, to nie mam większego problemu, ale u mnie i tak nie widać, czy ktoś mnie krzywo obciął, czy nie :lol2:

 

Najbardziej zaskakujący efekt obcinania włosów u mnie uzyskała moja koleżanka, która (a miałyśmy wtedy po 6 lat), obciachała mi jednego kucyka tuż przy gumce, a drugi (z włosami do pasa) został. Obcięte włosy schowałam pod dywan i poszłam spać :rotfl: Moja mama miała niezłą zdziwkę rano, jak mnie chciała uczesać do szkoły :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Monia to ten Twój fryzjer lepszy :)

 

lepszy bo wypytuje? ;)

 

na poczatku myslalam sobie - niezla bajerka, pewnie tak ich na kursie czarowania klienta uczyli ;) No ale widac ze cos z tego wyszlo (skoro bylam zadowolona)

 

Z drugiej strony tak jak pisalas - ten sam swietny fryzjer moze okazac sie nastepnym razem, albo w innym przypadku klapa. I w sumie jestem w stanie to zrozumiec. Nie wierze we fryzjerow idealnych. Albo sie uda ten raz i potem jest juz z gorki, albo bedzie to jednorazowy przypadek, albo w ogole, od samego poczatku klapa

 

Lidzia :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Moj jak mu powiedzialam o kolorze tak mnie przemaglowal - z bizuterii, ubran, opalania, koloru szminki, codziennych zajec, ulubionych kwiatow, po czym wskazal palcem ten jeden jedyny kolor i po fakcie pierwszy raz w zyciu nie mialam watpliwosci co do wyboru. Pamietam ze chodzilam po tej wizycie oczarowana jeszcze kilka dni. Kuuurcze! Musze isc do fryzjera!!!!!

przekonałaś mnie...:D

od zawsze szukam kogoś kto dobierze mi odpowiedni kolor włosów..i jakoś nie trafiłam ...albo mi nic nie pasuje i powinnam się ogolić :eek::lol2:

 

Lidszu :lol2: mama nie pstryknęła fotki dla potomnych?? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu, ale historia. :-) Ja też mam Madziu swoje naturalne włoski (bo jak w liceum zrobiłam sobie blond pasemka i wspomnę jak z nich schodziłam to dopóki nie osiwieję na amen, to nie zafarbuję włosów) i mi wszyscy fryzjerzy mówią, że w moim wieku, to się prawie nie spotyka, ale nie proponują farbowania (i tak bym nie dała), bo mówią, że przy moich piórach nic dobrego z tego nie będzie. Ze zdjęć wynika, że masz gęste włosy, więc może to cieniowanie tak tragicznie nie wygląda jak u mnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...