Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słuchajcie, załamka - net będę miała najwcześniej w środę... okazuje się, ze przestał do nas dochodzić sygnał (nie mamy ani net, ani kablówy, ani stacjonarnego)... był gość, nie wie o co chodzi, pierwszy raz z czymś takim się spotkali... w środę przyjdą z miernikiem - czyli akcja jeszcze może potrwać tyle, że hoho:mad:

 

W ogóle nie wiem co u Was:cry:

 

U mnie w chałupie okna się malują:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie odcięcie od sygnału jest świetnym testem na siebie: swoje możliwości, swoje towarzystwo... Uwielbiam od czasu do czasu, bo lubię siebie i swoje towarzystwo :D

 

mhhhmmmm, fajnie, też lubię:yes: pod warunkiem, że to 3 dni a nie 2 tygodnie, i że akurat nie otwieram nowego biznesu - nawet nie wiesz jakie to utrudnienie:roll: Ludzie do mnie wydzwaniają, opierdzielają - "Miała Pani dosłać te dokumenty:wtf:", "Co z tym zamówieniem?!?! Robimy czy nie? Miała Pani przesłać mailem", "Do tej pory nie mamy zatwierdzonego projektu logo - dostała Pani???:wtf:"... itp, itd...:bash:

 

Naprawdę lepszej pory na awari,ę nie mogli sobie "wybrać":mad:

 

No nic to... pozdrawiam dziewczynki:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia no koszmar to co piszesz:jawdrop::spam: Jak to jest w ogóle możliwe, żeby sygnał zanikł?:eek::eek:

Jesteś odcięta od świata biedulko- przymusowy odwyk:lol2::hug:

Miłego weekednu i wracaj szybko:D

 

Agawi74, niestety możliwe. U mnie powodem były drzewa, które urosły i wypuściły liście, dużo liści! I sygnał nie docierał! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - kupiłam bezprzewodowy;)

Można przetestować przez 7 dni i oddać - więc jak się okarze zbędny - mogę jeszcze się wycofać:lol2: Ale narazie jest NIEZBĘDNY:yes:

 

Okna wyszły pięknie:lol: choć drogo:sick: Ale nie będę psioczyć i narzekać - efekt wow:wiggle: Panowie znowu się spisali:wiggle:

 

Kasiulku, otwarcie 4.07. Trzymajcie mnie za słowo - bo już 3 razy musiałam zmieniać datę - mam nadzieję, że ta ostateczna:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - kupiłam bezprzewodowy;)

Można przetestować przez 7 dni i oddać - więc jak się okarze zbędny - mogę jeszcze się wycofać:lol2: Ale narazie jest NIEZBĘDNY:yes:

 

Okna wyszły pięknie:lol: choć drogo:sick: Ale nie będę psioczyć i narzekać - efekt wow:wiggle: Panowie znowu się spisali:wiggle:

 

Kasiulku, otwarcie 4.07. Trzymajcie mnie za słowo - bo już 3 razy musiałam zmieniać datę - mam nadzieję, że ta ostateczna:lol:

 

No to fajnie, ze jestes! No to moze zdradzisz juz nazwe sklepu? Pleeease!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lipca - to będzimy świętować razem z Ameryką :-)

 

Ładna data co:wiggle::lol:

 

To Ty Kasieńko mówiłaś, że sklep trzeba otwierać w środę? Ty czy nie Ty? W każdym razie słyszałam to już od 3 różnych osób - więc nie może być inaczej;)

 

4-goooo:(:(

cóż chyba muszę plany wyjazdowe zmienić;)

 

No ba:lol2: Co tam wyjazdy, co tam nadmorska bryza;)

 

No to fajnie, ze jestes! No to moze zdradzisz juz nazwe sklepu? Pleeease!:D

 

Jestem jestem...i Emmuś muszę czym prędzej lecieć Cię odwiedzić... Normalnie już parę razy o Tobie myślałam...pewnie już 20 stron Ci dziewczyny natrzaskały:rotfl:

 

ALe to pewnie jutro... bo brak internetu i bardzo intensywny ostatnio tryb życia spowodowały, że kładę się spać troszkę wcześniej;) Bo wcześniej też wstaję...

Jutro sobie zarezerwuję parę chwil na Twoje wnętrza:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem jestem...i Emmuś muszę czym prędzej lecieć Cię odwiedzić... Normalnie już parę razy o Tobie myślałam...pewnie już 20 stron Ci dziewczyny natrzaskały:rotfl:

 

ALe to pewnie jutro... bo brak internetu i bardzo intensywny ostatnio tryb życia spowodowały, że kładę się spać troszkę wcześniej;) Bo wcześniej też wstaję...

Jutro sobie zarezerwuję parę chwil na Twoje wnętrza:hug:

No czekam i czekam, ;) milo, ze o mnie pamietasz :hug:u mnie kładą się płytki na podłodze w kuchni, poza tym nie dzieje się nic.... Cały czas myślę nad sposobem na przekonanie mojego M. do przemalowania mebli z kuchni, jakieś sugestie moze.?.... Hehe:-)

całusy Madzia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda współczuję przejść z internetem - dobrze że znalazłaś wyjście z sytuacji :yes:

 

To znamy już następną datę naszych odwiedzin stolycy :lol2:

Ja dalje trzymam kciuki za kolejne sprawy do załatwienia zbliżające Cię do otwarcia :)

 

Ciszę się że z okienek Pani zadowolona, ja czekam niecierpliwie na swoją kolej ;) - nie wiem czy doczytałaś - ale u mnie mają być dopiero w połowie lipca :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...