Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

No Madziulku a więc trzymam kciuki za 4 lipca. :wave: . Super że okna się udały.

Zostawiam buziaki i życzę miłego dnia :hug::hug:

 

:hug:

 

fajnie że już masz internet! brakowało mi wątku, ja mało pisze ale czytam na bieżąco;)

 

To miło, że ktoś jeszcze o mnie pamięta:) To prawda - wątek ostatnio przymiera głodem... nie ma postów, nie ma gości... no taki czas - mam nadzieję, ze wkrótce będzie lepiej:lol:

 

No czekam i czekam, ;) milo, ze o mnie pamietasz :hug:u mnie kładą się płytki na podłodze w kuchni, poza tym nie dzieje się nic.... Cały czas myślę nad sposobem na przekonanie mojego M. do przemalowania mebli z kuchni, jakieś sugestie moze.?.... Hehe:-)

całusy Madzia!

 

Kochana... poczytałam - ale nie zdążyłam jeszcze nic napisać:oops: A chciałabym coś mądrego:lol2:

 

Madziu trzymam mocnoooo kciuki za 4 lipca :hug: bedzie dobrze zobaczysz :hug:

A czy sklep internetowy tez zacznie dzialac od 4 lipca? :D

 

Byłoby bosko! Pomyśl o Twoich fankach spoza Wa-wy! ;)

 

Niestety nie będzie:no::(

Już na zlocie forumowiczek o tym mówiłam i tłumaczyłam... nie da się;) Będzie tylko stacjonarny.

 

Magda współczuję przejść z internetem - dobrze że znalazłaś wyjście z sytuacji :yes:

 

To znamy już następną datę naszych odwiedzin stolycy :lol2:

Ja dalje trzymam kciuki za kolejne sprawy do załatwienia zbliżające Cię do otwarcia :)

 

Ciszę się że z okienek Pani zadowolona, ja czekam niecierpliwie na swoją kolej ;) - nie wiem czy doczytałaś - ale u mnie mają być dopiero w połowie lipca :bash:

 

Dopiero w lipcu? Zleci...

Panowie naprawdę robią rewelacyjnie:yes: Choć chyba podrożali:mad: I to pewnie przeze mnie i moje polecenia;) Ładnie mi się odwdzięczyli co:rotfl:

 

Aga, musisz być 4.06 w wawie:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To zbieramy skład :wiggle:

 

Trzymam kciuki za 4 lipca :).

 

Nie trzymaj, nie trzymaj - tyllko szykuj się;) Słyszysz Agę:lol:

 

4 lipca :wiggle: Magda dawaj dawaj bo ja zwlekam z zakupem lampy do pokoju gościnnego :lol:

 

:lol2: Wytrzymaj jeszcze chwilunię:lol2: I też już sobie wypad w porze lunchowej zarezerwuj - wpisz do notesika.

Właśnie - bo "imprezka" będzie koło 13-15:o

 

Madzia powodzenianie dziękuj!!!!

 

i ja czekam na wysyłkową sprzedaż;)

 

NIE dziękuję:hug: Będziesz?:lol:

 

ja już samolot na 5-go zarezerwowałam:yes: więc mam nadzieję, że ten 4ty nie ulegnie zmianie :p

 

Nie, no teraz już nic się przesunąć nie może;)

 

Jesssu, jaki mi Stachu pierdyknął kominek:o:wiggle: Zaczyna to wszystko jakoś wyglądać:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda..3mam za słowo! ja 4 pewnie dopiero będę się przymierzać do zakupów wnętrzarskich więc data jak ta lala! zaciągnę mojego D. do Warszawy a jak nie zechce to się sama wybiorę na otwarcie...tylko cholercia, szampana nie będę mogła wypić ... buuuu

 

Ps.Pokaż kominek... i pożycz Stacha :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fotka kominka to gdzie????!!!!:D

 

hmmm nie wpadłam na to:oops: Muszę się poprawić i znowu wpaść w ten cug fotografowania każdej nowej śrubki:rotfl:

 

Magda..3mam za słowo! ja 4 pewnie dopiero będę się przymierzać do zakupów wnętrzarskich więc data jak ta lala! zaciągnę mojego D. do Warszawy a jak nie zechce to się sama wybiorę na otwarcie...tylko cholercia, szampana nie będę mogła wypić ... buuuu

 

Ps.Pokaż kominek... i pożycz Stacha :p

 

Zapraszam:hug: Tak miło byłoby się poznać:hug:

 

A Stacha mogę porzyczyć:lol: SKąd Ty? Spytam go czy pojedzie;) Ale on do mnie też z daleka przyjeżdża:yes:

 

Madziu, a gdybym się zdecydowała na ten łazienkowy kinkiet, dałoby radę wysyłkowo? :)

 

Oczywiście, że by dało;) Nie będę regularnego sklepu internetowego prowadzić, ale zawsze przecież mogę coś wysłać, jak ktoś na podstawie zdjeć się zdecyduje;) Akurat będę robić zamówienie na te lampy w tym tygodniu... jakbyś się szybko zdecydowała, to z tą dostawą (czyli w ciągu tygodnia-dwóch byłyby u Ciebie:hug:) Pisz na priva jakby co - cobym tu takiego otwartego handlu nie uprawiała:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam:hug: Tak miło byłoby się poznać:hug:

:hug: tym bardziej mam ochotę wybrać się do Warszawy

 

A Stacha mogę porzyczyć:lol: SKąd Ty? Spytam go czy pojedzie;) Ale on do mnie też z daleka przyjeżdża:yes:

Z Lublina ;)

 

Madziu, a gdybym się zdecydowała na ten łazienkowy kinkiet, dałoby radę wysyłkowo? :)

Zdecyduj się :yes: piękny ten kinkiet!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

Z Lublina ;)

 

 

To Stachu z Sanoka - do Ciebie miałby (chyba) bliżej:)

 

Madileo, co ja czytam !? To co myślę ?

 

Magda, trzymam kciuki.

 

No właśnie też tak tą aluzję odczytałam, ale jakoś chyba mnie zatkało i zapomniałam skomentować;)

Madi - gratulować/nie gratulować???:) To to co myślimy, czy odwyk;):lol2:

 

Dzięki yoka:hug: trzymaj;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu ja tak jak zwykle na szybcika...

Byli u mnie z HTH,no ale mniejsza z tym .... pozostawiali mnóstwo katalogów,wzorów itd.,przeglądam i rzuciły mi sie w oczy płytki na ścianie z okapem(chociaż ja takowej nie mam) i tak pomyślałam,że troche w Twoim stylu tak więc przyszłam Ci podrzucić.Może Ci sie spodobają;)

No nie wiem jak Tobie ale ja się w nich zakochałam:wiggle:

U mnie okap na scianie za nic nie przejdzie(mąż nawet słyszeć nie chce)ale tak juz kombinujeeeeeeeeee.....:D;)DSC02966.jpgDSC02973.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Madziu, trzymam kciukasy za 4.07:hug:

Kochana mam gorączkę, ale ostatkiem sił Ci napiszę o tym kamieniu, bo wiem, ze to pilne.

Tym bardziej, ze ta firma jest rzut beretem od Ciebie, bo na Bartyckiej...:wiggle: Nasz kamień to łupek kwarcytowy- nie wiem jaka Cię cena interesuje, ale zaczynają się do 100 do prawie 300 za metr. Przeciętnie to 169/m2.

Zobacz sobie stronkę, a najlepiej wpadnij tam osobiście- na pewno coś wybierzesz. Buziole:bye:

Kimar Pro Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...