Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madileo, co ja czytam !? To co myślę ?

 

To Stachu z Sanoka - do Ciebie miałby (chyba) bliżej:)

 

 

 

No właśnie też tak tą aluzję odczytałam, ale jakoś chyba mnie zatkało i zapomniałam skomentować;)

Madi - gratulować/nie gratulować???:) To to co myślimy, czy odwyk;):lol2:

 

Dzięki yoka:hug: trzymaj;)

:lol2: o ludu..do głowy mi nie przyszło, że mogło to tak zabrzmieć ... no odwyk, bo kierowcy nie wolno pić , O! :lol:

Madzia, to Stachu niezłą trasę musi pokonać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Madziu, trzymam kciukasy za 4.07:hug:

Kochana mam gorączkę, ale ostatkiem sił Ci napiszę o tym kamieniu, bo wiem, ze to pilne.

Tym bardziej, ze ta firma jest rzut beretem od Ciebie, bo na Bartyckiej...:wiggle: Nasz kamień to łupek kwarcytowy- nie wiem jaka Cię cena interesuje, ale zaczynają się do 100 do prawie 300 za metr. Przeciętnie to 169/m2.

Zobacz sobie stronkę, a najlepiej wpadnij tam osobiście- na pewno coś wybierzesz. Buziole:bye:

Kimar Pro Art

 

jesteś kochana:hug:

 

Madziulek, a gdzie dla hazelka zaproszenie,co? Tym razem, to ja mam drajwerować, wiec wieeeeesz...:lol:

 

będzie, będzie zaproszenie:yes: szykuj się;)

 

Magda, wysłałam maila. Zajrzysz i dasz znać?

 

Barbe - posłałam zapytanie dalej:)

 

:lol2: o ludu..do głowy mi nie przyszło, że mogło to tak zabrzmieć ... no odwyk, bo kierowcy nie wolno pić , O! :lol:

Madzia, to Stachu niezłą trasę musi pokonać...

 

Tak właśnie zabrzmiało:lol2:

 

 

To trzymam kciukasyhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/tak_trzymaj.gif za 4 lipca:yes::yes:

ale będzie imprezka http://emoty.blox.pl/resource/drinkchampagne.gif http://emoty.blox.pl/resource/waiter.gif

http://emoty.blox.pl/resource/drinkcola.gifhttp://emoty.blox.pl/resource/champagne10.gif

 

Ja też kibicuję naszej pani biznesmen, oj bizneswoman :lol2: :hug:

 

Dzięki dziewuszki:hug:

 

 

Magda 4 lipca to dobra data :yes:

 

a otwarcie sklepu będzie zamknięte tzn. trzeba będzie mieć zaproszenie ???

 

myślałam, że uda mi się choć na chwilę wdepnąć bo wybieramy się akurat 4 tego do Wwy :D ( mój J. urodzony 4 lipca :lol2: i idziemy na koncert Bobby McFerrina ) ;)

 

Kochana - wpadaj koniecznie:hug: To idealna okazja, genialny splot okoliczności:) Zaproszenia będą:yes: bo muszę kontrolować sytuację;) - wiedzieć ilu gości będzie, żeby wszystko móc przygotować... także chętnym dziewczynkom z forum - prześlę zaproszenia mailem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.07 super data...moja mam ma urodzinki to może jej coś kupię ładnego:yes:...a czy bedzie możlwośc juz zakupów czy tylko zamknięta imprezka ??

 

także trzymam kciuki mocno!!! to już ostatnia prosta!!!

dołączam się do zapytania wyżej - jaki plan na 04.07 - fajerwerki i szampan czy także pierwsze zakupki ?? :)

 

Nie nastawiam się na handel;) ale jak coś się komuś spodoba, to oczywiście nie odmówię:lol2: Tylko pewnie znaczna część będzie pochowana, bo jej miejsce zajmie żarełko itp;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana - wpadaj koniecznie:hug: To idealna okazja, genialny splot okoliczności:) Zaproszenia będą:yes: bo muszę kontrolować sytuację;) - wiedzieć ilu gości będzie, żeby wszystko móc przygotować... także chętnym dziewczynkom z forum - prześlę zaproszenia mailem:)

 

Madzia :hug: dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze, że lecę do tego Szczecina 5-go!!!!!:):D

 

Madziula, chociaż rzadko zaglądam, to mocno trzymam kciuki za mieszkanie i biznas i moooocno kibicuję. Na pewno prędzej czy później do Ciebie zawitam ;)

 

:wave: Madzia Super, że data juz ustalona:) będzie o czym czytać w gazetach wnetrzarskich:D a potem to juz tylko podążać za tlumem do sklepu:) mam nadzieję, że żadne sceny dantejskie znane z amerykanskich wyprzedaży nie będą się rozgrywaly:lol2:

 

W lipcu dotarcie do Ciebie może byc dla mnie wyczynem niemalże niewykonalnym, trzymam kciuki i karmię świnkę skarbonkę na kolejne miesiące:)

 

to na zakupy 5.07 :) !!! a strona internetowa kiedy ruszy???? i jaka nazwa sklepu??? przegapiłam czy jeszcze owiana tajemnicą? :)

 

Jesteście kochane i naj, naj, naj:hug: Strasznie miło czytać o tych wszystkich zaciśniętych kciukach i wierze w powodzenie mojego ryzykownego przedsęwzięcia:hug:

 

Powinnam się odwdzięczyć zdjęciem kominka - które mam (cco tam kominek - jaki regał mi Stachu pierdyknął obok:o Normalnie rzeźbiarz artysta:lol2:))... ale niestety, chyba zepsuł mi się na dobre czytnik kart sd, a nie mam kabla do aparatu:roll: Zdjęcia w nim utknęły:sick:

 

 

Madziu a co ze sklepem internetowym? Czy ty wiesz jak ja mam daleko do Warszawy? U Agi takie lampy pokazałaś jakich ja nie mogę nigdzie znaleźć i co, teraz chcesz mnie zostawić z tymi wiszącymi żarówkami?

 

Trzymam kciuki za 4-go!:-)

 

Kochana - jak mówiłam - nie będzie:no: Ale mam w planach założyć funpage na fb, gdzie będę wrzucać co ciekawsze kąski - te z Was które nie mają jak mnie odwiedzić fizycznie, może coś znajdą dla siebie na zdjeciach - wtedy spokojnie się dogadamy i wyślę:)

 

A naprawdę... gromadzę takie rzeczy:o wowwww - normalnie nie mogę się doczekać aż to wszystko porozkładam, porozstawiamhttp://emoty.blox.pl/resource/4_16_1.gif

 

 

 

Kurcze, szkoda ze ode mnie tak daleko a poza tym bede w delegacji w zurychu .... a chetnie bym zawital.... ale moze przy kolejnej wizycie w wawie nieomieszkam zawitać

 

Koniecznie wpadnij przy okazji - zapraszam:hug:

 

to ja jak zwykle się pochwalę u Madzi.... chyba mnie zbanuje kiedyś.....

Moja miska do sałat Pea Fun od Joseph Joseph z WestWinga właśnie dotarła..... Jestem mega zadowolony.....

 

a jak u Ciebie z netem?? Bo coś Ciebie mało dzisiaj......

 

Pochwal się porządnie, to Cię nie zbanuję - dawaj fotkę:)

Net dziś naprawili:wiggle: ALe ten mobilny też sobie zostawiam - jest genialny:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...