Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

będę oblewać otwarcie z Poznania :) ale wpadnę styczniu lub lutym uciekając z Okęcia na ciepłe wakacje...tylko chyba będę spłukana hehehe

Magda, a Ty dasz radę rozstać się z tymi ślicznościami ;)

 

dziewczyny, ma ktoś może zapisany przepis na tartę z łososiem, który wraz ze zdjęciem prezentowała u siebie yokasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki krokusiku:hug:

 

Hop hop - is there anybody here????

Podejrzewam, że nie:roll: Że wszyscy balują długo-weekendowo;) co widać po tych puchach na wątkach:lol2:

 

No ale dobra, wrzucam teraz, bo mam chwilkę... ze 2 dni zostawię te zdjęcia;)

 

 

Na początek "słynny" kominek i regał Stacha:) Kominek będzie jeszcze dokańczany, dopieszczany... chyba dodam poziomą "belkę" pod półką... grzejnik będzie zasłonięty bardzo ładnym kawałkiem blachy perforowanej w bardzo nowojorskim stylu;) pokażę potem efekt końcowy - ale już dziś wydaje mi się, ze jest dobrze:)

 

***

Poprzedni najemcy tak rozwiązali problem kolosalnego grzejnika z pionowymi rurami pod sam sufit zaraz na wejściu;):

 

***

 

Chyba my trochę lepiej z tego wybrnęliśmy;)

 

No i witryny już prawie ukończone:wiggle: Długa i żmudna robota, ale efekt końcowy bardzo zadowalający:yes:

 

***

 

Ładnie widać efekty, gdy je porównać z sąsiadami;):

 

***

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Madziu :) Poczytuję regularnie -ale nie zawsze się odzywam :rolleyes:

 

Pomysł na grzejnik świetny i śliczny, o niebo lepszy niż poprzedni- bez dwóch zdań.

 

Za interes też kciuki trzymam, chyba wszyscy skutecznie dopingują bo efekty imponujące. Witryna ze zdjęcia jak ta lala :) Sąsiednie wyglądają jak nie do pary. Wydaje się ogromna- nie pamiętam czy pisałaś ale jaką powierzchnie ma ten lokal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz! zmieniasz świat na lepszy ...a przynajmniej otoczenie ;)

 

Świetnie wszystko wyszlo i kominek i witryna:) mniam mniam, mam nadzieje, że zasypiesz nas kolejnymi zdjęciami postępów:) a że sąsiedzi tez upiększają swoje witryny...prawda stara jak świat, jeśli dajesz dobry przykład inni podążają za Tobą i dopasowują się do wyższych standardów (w to, że szybciej by uszkodzili Twoją zanim poprawią swoją nie wierzę, o nie):cool:

 

Net mobilny-super sprawa:) coś czułam, że z niego nie zrezygnujesz:)

 

a jak Ty piszesz, że masz taaakie rzeczy w sklepie, to ja czuję, że mój plan oszczędzania (z niewielką ilością drobnych zakupów;)) jest mocno zagrożony, zacznę cierpieć na bezsenność i stany maniakalne;) a przeciez nie będę wciskać mężowi, "naprawdę nie zauważyłes tych kinkietów/lamp/świeczników przez ostatnie 6 lat wspólnego zycia???Kochanie, nie wierzę":rolleyes:

Chyba powinnam zacząc grać w totka;P

 

Edit: czy ktos to rozumie? piszę posta, klikam zatwierdzenie, wyrzuca mnie z forum, loguję się raz jeszcze, post się pojawia...od kilku tyg tak mam, przy poprzednim kompie nie było takich historii, to może byc kwestia ustawień kompa, systemu operacyjnego??

 

Hej Madziu :) Poczytuję regularnie -ale nie zawsze się odzywam :rolleyes:

 

Pomysł na grzejnik świetny i śliczny, o niebo lepszy niż poprzedni- bez dwóch zdań.

 

Za interes też kciuki trzymam, chyba wszyscy skutecznie dopingują bo efekty imponujące. Witryna ze zdjęcia jak ta lala :) Sąsiednie wyglądają jak nie do pary. Wydaje się ogromna- nie pamiętam czy pisałaś ale jaką powierzchnie ma ten lokal ?

 

Dzięki dziewuszki za docenienie tych drobnych-wielkich zmian;):hug:

 

Soniu wydaje mi się, że już się u mnie spotkałyśmy:) ALe na wszelki wypadek witam oficjalnie:welcome:

 

Ja na początek zdezorientowałam się-myślałam ze fotki z mieszkania :)

 

Magda - jakieś katalogi będziesz miała? Jak mamy na odległość kupować? No jak?

 

:lol2: No w domu jakbym tak namodziła, to dopiero by było:rolleyes::lol2:

Natalio, tak jak mówiłam - będę miała fanpage na facebooku, gdzie będę wrzucać co lepsze kąski (czyli naprawdę fajne dodatki i meble jakie będę miała w ofercie).

 

Świetnie wybrnęłaś z tych brzydkich witryn :) a pomysł z kominkiem to już wiadomo, jak to u Ciebie REWELKA :)

Tylko czy ta blacha maskująca nie będzie za bardzo ograniczać ciepła z tego grzejnika :)

No wiesz, żebyś nam tam nie zmarzła zimową porą :)

 

Myślę, że blacha i tak więcej cipła przepuści niż tamte kotary:rotfl:

Tam jest jeszcze cała masa grzejników wszelakich;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu ,pięknie wyszło! Czego się tylko nie dotkniesz ,to tworzysz rzeczy piękne:yes:Już mogę sobie wyobrazić efekt finalny,będzie to bardzo ekskluzywny sklep z nietuzinkowym wnętrzem:)Oczywiście jak tez czekam na niego z utęsknieniem,mam nadzieje ,że umożliwisz nam sprzedaż wysyłkową.Trzymam kciuki ,aby wszystkie Twoje zamierzenia się udały i klienci walili drzwiami i oknami:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda witryny świetne :yes: - sąsiedzi moga się faktycznie wsydzić :lol2:

A kominek - w pierwszej chwili myślałam że to Twój :lol2: - ale grzejnik i mały regał mi nie pasował :lol2:

 

Pomysł z zasłonięciem grzejnika - bomba :yes:

 

Magda a tak jak już wspomniałam Twój kominek :rolleyes: to jak w końcu rozwiążesz temat kamienia przed kominkiem? z czego go robisz ? i jak będziesz łączyć z parkietem?, bo ja nie mam w końcu kamienia (z tego co robią kominek nie da się już wybrać tak sporego nie połamanego kawałka :sick:) i nie wiem czy szukać po Polsce ;) i kombinuję z blachą/szkłem kładzionymi sezonowo http://forum.barcis.pl/images/smilies/hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochane moje za komplementa:hug: - nie-dzięki za życzenia powodzenia;)

 

Magda witryny świetne :yes: - sąsiedzi moga się faktycznie wsydzić :lol2:

A kominek - w pierwszej chwili myślałam że to Twój :lol2: - ale grzejnik i mały regał mi nie pasował :lol2:

 

Pomysł z zasłonięciem grzejnika - bomba :yes:

 

Magda a tak jak już wspomniałam Twój kominek :rolleyes: to jak w końcu rozwiążesz temat kamienia przed kominkiem? z czego go robisz ? i jak będziesz łączyć z parkietem?, bo ja nie mam w końcu kamienia (z tego co robią kominek nie da się już wybrać tak sporego nie połamanego kawałka :sick:) i nie wiem czy szukać po Polsce ;) i kombinuję z blachą/szkłem kładzionymi sezonowo http://forum.barcis.pl/images/smilies/hmm.gif

 

Aguś - ja od początku miałam zamiar ten mój matowy wapień na kominku połączyć z czarnym granitem w polerze pod kominkiem.... będzie centymetr wyższy od parkietu i na niego kawalątek nakładany.

Na twoim miejscu też bym tak zrobiła... ładnie ta podstawa wygląda w kontrastowym kolorze... jakoś tak wtedy widać, co jaest właściwą obudową, a co podłożem - takie moje zdanie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witryny powalają, nie dziwię się, że sąsiedzi zabrali się za robotę:-)

Madziu a ja przyszłam ponarzekać na ten sklep online. Czemu nie chcesz go prowadzić? Masz jakieś przeszkody czy to wyższa filozofia? Nie żebym się czepiała fb, ale myślę, że jak wszystko jednak się przeje (ja już mam dość jak mi ktoś coś każe sprawdzić na fb jakby nie można było inną drogą) a klientów mogłabyś mieć więcej online niż na miejscu patrząc po głosach z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooo Madzia naprawdę rewelcyjnie wyglądają Twoje witrynki po liftingu... a przy zestawieniu z sąsiadami to już w ogóle :jawdrop:

 

ja też myślałam, że pokazujesz kominek u siebie :lol: ale ściana nie ta, umiejscowienie kominka, no i według planów inaczej to wszystko miało być :lol2:

 

stolarz prawdziwy artysta :yes: i to w sklepie ma być...pięknie....będzię przepięknie :D

 

eeeeeeee...nie będzie sklepu internetowego ????????? mnie też nie ma na fb :(

 

Ruby trzyyyyyyyymammmmmm kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pomyśłałam ze to kominek w twoim apartamencie tylko regał coś mi nie pasi ;)

Widzę że zaczyna się tworzyć sklep z prawdziwego zdarzenia :rolleyes::rolleyes::wiggle:

 

Madziu

ja również przychodzę po prośbie szukam lampy do sypialni wiec jak masz cóś fajowego to możesz wrzucić u mnie ??

w sumie do wiatrołapu tez by się przydało

 

Plis;)

Albo zarzuć jakim katalogiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...