Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

Magda cały czas podglądam Twoje mieszkanie i nie mogę się doczekać nowych zdjęć rewelacja, cały czas zaskakujesz pomysłami. Kinkiety piękne, bardzo spodobał mi się łazienkowy nr 3, tylko ja potrzebuje skierowany do dołu, może posiadasz jakieś. Jeśli mogę doradzić dla Hani której życzę szybkiego powrotu do zdrowia, możesz jej podawać do picia herbatkę lekko osoloną aby zatrzymała wodę (ochrona przed odwodnieniem przy wymiotach) w przypadku żołądkówki. Mam bliźniaczki i przechodziłam z nimi parę razy takie żołądkowe. Świetny gust masz zazdroszczę i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda cały czas podglądam Twoje mieszkanie i nie mogę się doczekać nowych zdjęć rewelacja, cały czas zaskakujesz pomysłami. Kinkiety piękne, bardzo spodobał mi się łazienkowy nr 3, tylko ja potrzebuje skierowany do dołu, może posiadasz jakieś. Jeśli mogę doradzić dla Hani której życzę szybkiego powrotu do zdrowia, możesz jej podawać do picia herbatkę lekko osoloną aby zatrzymała wodę (ochrona przed odwodnieniem przy wymiotach) w przypadku żołądkówki. Mam bliźniaczki i przechodziłam z nimi parę razy takie żołądkowe. Świetny gust masz zazdroszczę i pozdrawiam

 

To takie miłe co piszesz:hug: Dzięki:hug:

 

Kinkiet można zamontować odwrotnie, do góry nogami - tak robi np. Drop, zamówiła dokładnie ten sam kinkiet i będzie wieszać go w dół:)

 

Madzia, balkon fajny! :) Przypomnij poprzedni projekt to sobie popatrzymy na zmiany :)

 

Już wstawiłam poprzedni;) Niewielka różnica, głównie kolorystyczna... no ale mi się od początku zamysł podobał, a teraz podoba mi się bardzo:)

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda a czy możesz mi przesłać na priv cenę kinkietu nr 3, może bym się skusiła potrzebuje 2 szt., mam coś upatrzone, ale ten jest piękny. I jeszcze mam prośbę czy wiesz może jakie są wymiary klosza i całego kinkietu. :)

 

Jak mi wyślesz wiadomość na [email protected] to Ci odpowiem na wszystkie pytania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zapraszam:hug:

Wydajesz się być tak intrygugącą, interesujacą osobą, że oddałabym wszystko, żeby Cię poznać ;) A tu taka okazja:hug:

 

O rany, Magda, bardzo to miłe co piszesz, ale teraz chyba będę musiała poćwiczyć przed lustrem intrygujące miny, żeby Cię nie rozczarować ;). Bardzo dziękuję za zaproszenie - cmok cmok. Ja też się bardzo cieszę, że Cię poznam!

 

Sklep zapowiada się super! Będę tam na pewno często zaglądać (pracuję tuż-tuż). Jeśli chodzi o sklep internetowy, to świetnie rozumiem - w Twoim przypadku byłby to strzał w kolano. Nie wiem czy o tym pisałaś, ale czy zamierzasz zrobić porządną stronę internetową? Wiesz, FB to jakiś pomysł, ale jednak strona to strona. Na FB nie każdy trafi (np ja też nie mam tam profilu). Patrzę po sobie (a na pewno nie jestem wyjątkiem) - jeśli czegoś szukam (poza rzeczami codziennego użytku), to właściwie wyłącznie w internecie. Jeśli czegoś nie ma w necie, to dla mnie po prostu nie ma tego w ogóle - nie mam czasu ani też nie lubię latać po całym mieście w poszukiwaniu jednej rzeczy. Niekoniecznie muszę kupować przez internet (chociaż lubię, bo to wygoda i oszczędność czasu - nie muszę po to jeździć ani tachać do mieszkania), ale na pewno zaczynam od internetu. Często jest tak, że najpierw coś tam wyszukuję, dopytuję czy jest na stanie i wtedy jestem skłonna przejechać nawet przez całe miasto, żeby to obejrzeć i kupić. Może więc stronę potraktować nie tyle jako sklep, ale raczej katalog, gdzie można obejrzeć ofertę, zerknąć na dostępność i ceny - a zakupy zrobić stacjonarnie? Coś takiego, jak na innemeble.pl. Lokalizację masz dobrą, w centrum, ale lekko na uboczu, tuż obok Art de Vivre z uzupełniającej branży, więc jest duża szansa na powodzenie. A jak jeszcze wejdziesz w jakieś alianse z projektantami wnętrz, to już w ogóle będzie super. No i pewnie będziesz miała spore grono klientek z FM!

Edytowane przez barbe-cue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbe-cue, http://www.llli.org/images/smilies/goodpost.gif

zgadzam się w całej rozciągłości!

 

Super stronka bez cen, ale z katalogiem produktów, ich wymiarami, materiałem.. Mapka z dojazdem, zdjęcia wnętrz sklepu..

Może też jakieś inspiracje, aranżacje, rady.

 

Wiadomo, nie wszystko od razu, ale taka stronka byłaby świetnym PR :)

 

Profile FB lubie tylko wtedy, gdy wrzucane są rzeczy dodatkowe typu inspiracje (jak np Wiola prowadzi na fb interiors pl).

Stronek na fb zastępujących te www, nie lubię :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek:)

 

i jak zdrówko Malutkiej:rolleyes: mam nadzieję, ze już lepiej:hug:

 

Już jest dobrze:hug: Dziś jeszcze zwymiotowała:( Ale jest już pełna energi, śmieje się... gorączka minęła:) Właśnie wyszedł od nas lekarz i mówi, ze to zwykła wirusówka... różyczki w każdym razie nie mamy:) A czerwone plamki na nóżkach i rączkach to była reakcja na gorączkę (kończyny były rozpalone:()

 

 

O rany, Magda, bardzo to miłe co piszesz, ale teraz chyba będę musiała poćwiczyć przed lustrem intrygujące miny, żeby Cię nie rozczarować ;). Bardzo dziękuję za zaproszenie - cmok cmok. Ja też się bardzo cieszę, że Cię poznam!

 

Sklep zapowiada się super! Będę tam na pewno często zaglądać (pracuję tuż-tuż). Jeśli chodzi o sklep internetowy, to świetnie rozumiem - w Twoim przypadku byłby to strzał w kolano. Nie wiem czy o tym pisałaś, ale czy zamierzasz zrobić porządną stronę internetową? Wiesz, FB to jakiś pomysł, ale jednak strona to strona. Na FB nie każdy trafi (np ja też nie mam tam profilu). Patrzę po sobie (a na pewno nie jestem wyjątkiem) - jeśli czegoś szukam (poza rzeczami codziennego użytku), to właściwie wyłącznie w internecie. Jeśli czegoś nie ma w necie, to dla mnie po prostu nie ma tego w ogóle - nie mam czasu ani też nie lubię latać po całym mieście w poszukiwaniu jednej rzeczy. Niekoniecznie muszę kupować przez internet (chociaż lubię, bo to wygoda i oszczędność czasu - nie muszę po to jeździć ani tachać do mieszkania), ale na pewno zaczynam od internetu. Często jest tak, że najpierw coś tam wyszukuję, dopytuję czy jest na stanie i wtedy jestem skłonna przejechać nawet przez całe miasto, żeby to obejrzeć i kupić. Może więc stronę potraktować nie tyle jako sklep, ale raczej katalog, gdzie można obejrzeć ofertę, zerknąć na dostępność i ceny - a zakupy zrobić stacjonarnie? Coś takiego, jak na innemeble.pl. Lokalizację masz dobrą, w centrum, ale lekko na uboczu, tuż obok Art de Vivre z uzupełniającej branży, więc jest duża szansa na powodzenie. A jak jeszcze wejdziesz w jakieś alianse z projektantami wnętrz, to już w ogóle będzie super. No i pewnie będziesz miała spore grono klientek z FM!

 

barbe-cue, http://www.llli.org/images/smilies/goodpost.gif

zgadzam się w całej rozciągłości!

 

Super stronka bez cen, ale z katalogiem produktów, ich wymiarami, materiałem.. Mapka z dojazdem, zdjęcia wnętrz sklepu..

Może też jakieś inspiracje, aranżacje, rady.

 

Wiadomo, nie wszystko od razu, ale taka stronka byłaby świetnym PR :)

 

Profile FB lubie tylko wtedy, gdy wrzucane są rzeczy dodatkowe typu inspiracje (jak np Wiola prowadzi na fb interiors pl).

Stronek na fb zastępujących te www, nie lubię :no:

 

Dobrze piszecie dziewczynki:hug: Taki właśnie mam plan:yes: Ale wiem, że takiej strony nie zrobię od razu - bo to strasznie dużo roboty:roll: Trzeba wszystko obfotografować, opisać... do tego spore pieniądze to kosztuje:roll: Na poczatek stronka będzie prosta z podstawowymi informacjami, 3-4 podstrony max, a potem katalog produktów założę na bank - ale nie chcę od razu w to inwestować, nie wiedząc czy mi się uda... dlatego zacznę od funpage na fb, który mogę sama obsługiwać, i tam będę wrzucać wszystki co fajniejsze nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja, Madzia! Ja też jestem dumna :D

 

http://www.rrclub.pl/forum/images/smiles/free-cute-smileys-457.gifhttp://www.millan.net/minimations/smileys/clap.gifhttp://www.millan.net/minimations/smileys/clap.gifhttp://www.millan.net/minimations/smileys/clap.gifhttp://www.rrclub.pl/forum/images/smiles/free-cute-smileys-457.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...