Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dziewczyny Madzia, skibusia...dziękuję za wspólnie obejrzany mecz :lol2:

 

no cóż....jak zwykle byliśmy blisko...niewiele nam brakowało...

 

teraz muszę iść synusia pocieszać...załamało się dziecko :( o Boszszsze jak szlocha ...............

 

:(:(:( bidulek:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leia, ukochaj synka od ciotek. Ja też dziękuję. Kompa miałam włączonego, bo lubię czytać, co komentatorzy bbc sport piszą live. Oni bardzo chcieli, żeby Polska wygrała, ale na końcu słusznie zauważyli, że Polska nie zasłużyła, bo w drugiej połowie zabrakło sił naszej drużynie, no i żeby wygrywać trzeba mieć 11 dobrych zawodników a nie 2 - 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leia, ukochaj synka od ciotek. Ja też dziękuję. Kompa miałam włączonego, bo lubię czytać, co komentatorzy bbc sport piszą live. Oni bardzo chcieli, żeby Polska wygrała, ale na końcu słusznie zauważyli, że Polska nie zasłużyła, bo w drugiej połowie zabrakło sił naszej drużynie, no i żeby wygrywać trzeba mieć 11 dobrych zawodników a nie 2 - 3.

 

Oj nie, moim zdaniem ten skład był naprawdę dobry... pokazali to w meczu z Rosją - WSZYSCY! Zobacz jak wtedy genialnie grała obrona... jak atak nie dawał Ruskim spokoju... jak pięknie rozgrywał wszystko środek... pięknie grali:rolleyes: pięknie, każdy z nich, co do jednego - ta wola walki, ta energia... ale dziś:( Lewandowski nawet nie dotknął piłki:( Jak mieliśmy strzelić gola, skoro nawet nie podchodziliśmy pod bramkę przeciwnika... parę chaotycznych akcji bez wykończenia - i tyle:roll: Zero precyzji podań, całkowita przypadkowość... No nie te same chłopaki... co jest z tym naszym narodem, że albo się spalimy na wstępie i przytłoczeni porażką nie potrafimy się podnieść, albo spoczniemy na laurach zbyt wcześniej po połowicznym sukcesie:roll: To trwa już zbyt długo, zbyt długo!!!:bash:

 

Mam nadzieję, ze to te kontuzje po meczu z Ruskimi ich wykończyły, a nie przedwczesne opijanie sukcesu:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No MASAKRA. Szmaciarze znowu przegrali....

 

 

Jak tak można ?

 

Przegrali to przegrali, taka jest piłka. Czesi byli dzisiaj w rewelacyjnej formie, kondycyjnie nasi chłopcy nie wydolili a i to nie jest ich wina tylko treningów. Ale żeby zaraz tak ? Nieładnie, właśnie to mnie denerwuje w Polakach - kibicach (albo pseudokibicach). Są tylko póki się wygrywa. W Polsce każdy czuje się trenerem, piłkarzem, znawcą. Coś strasznego, albo smutnego raczej.

 

Magda, fajna ta kanapa chociaż faktycznie podłokietniki wydają się niskie. Wierzę, że jest ok :). Z Parkietem dacie radę, a okna wyglądają dużo lepiej.

Edytowane przez yokasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yokasta, co do piłki nożnej, zgadzam się! już na tvn24 widziałam wypowiedzi kibiców. oj masakra.. :( Nie cierpię tego.. Super atmosfera, ale tylko póki wygrywamy...

Ja jestem zadowolona.. Fajne były mecze, pełne emocji. Czytałam dużo ostatnio o naszych piłkarzach, fajne chłopaki.. ;) bardzo im zależało, grali z wielkim sercem. Ich postawa też sprawiała, że atmosfera kibicowania była taka gorąca. Ja tam złego słowa nie powiem. Same dobre :D

 

A już takie epitety jak pisze lolek to .... brak słów.

Edytowane przez Ruby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, i yokastę przywiało:hug:

 

Dziewczyny, co Wy z tymi podłokietnikami??? Już na co jak na co - ale na wysokość podłokietników nie ma żadnych norm:lol2: Przecież są kanapy, które wcale nie mają podłokietników, są takie, którym podłokietniki schodzą łukiem prawie do samego siedziska, są takie ze średnimi podłokietnikami i takie, które podłokietniki mają na równi z oparciem... tej sofy nie wyobrażam sobie z wyższym podłokietnikiem:no:

Oczywiście, każdemu podoba się co innego... wszystkim nie dogodzę;) Ale tak piszecie, jakby to mógł być jakiś błą konstrukcyjny:???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to dlatego, ze na tej fotce siedzisko i poduchy wydają się spore, a podłokietniki takie malutkie i chudziutkie. Dla mnie jest w porządku, ale zgadzam się z Tobą Magda, że ładniej będzie jak będzie ciut płytsza :)

 

dokładnie:yes: te podłokietniki mogą wydawać się niskie właśnie przez jej głębokość... no ale w końcu to mój pierwszy projekt, można powiedzieć - prototyp:lol: Miałam prawo do błędów:) dobrze, że na razie takie małe są;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana kanapa świetna aczkolwiek faktycznie zgadzam się z dziewczynami wysokość wydaje sie nieproporcjonalna chociaż...przypuszczam,że to tylko wina kadru.W rzeczywistości zapewne zrobimy :jawdrop: jak zawsze zresztą;)

 

A co do meczu:"Nic się nie stało,Polacy nic sie nie stało....".

Kurcze no czego żeśmy sie spodziewali?No ok.wygranej z Czechami tak ale my chyba za duże nadzieje żeśmy mieli!Od razu od chłopaków wymagaliśmy wejścia,pózniej wygranej z Niemcami,Hiszpanami i w końcu wygranej w Euro:)

Na jakim etapie byśmy nie przegrali i tak jest żle!

A wczorajsze opinie niektórych kibiców po meczu poprostu mnie powaliły:(Jak tak można!!

Aj szkoda mówić!To samo było kiedyś z Adamem Małyszem.

CUDOWNYMI kibicami jesteśmy ale mamy słomiany zapał i jak przychodzi przegrana to szaliki w kieszeń i zaczyna się krytyka.

 

aha...Madziula jak będziesz miała u siebie jakąś fajną patere z talerzami to pamietaj o mnie co?;):hug:

Edytowane przez Tosiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia-tak przeglądam twoje zdjęcia i mam takie same schodki na taras, napisz czy należy te stopnie wykończyć jak podłogę od góry, a podstopnie jak ściana, prawda?

 

No mi się takie wykończenie nie podoba:roll: Ja bym najechętniej zrobiła je całe derwniane lakierowane na biało, ale stanie chybana białych podstopniach i ciemnej, orzechowej bejcy na stopnicach...

 

Tosiaczku, ale nieproporcjonalna wysokość czego? Podłokietnika czy całej kanapy?:( Ojej, chyba zabieram to zdjęcie, bo widać nie jest najlepsze:lol2: Sofka też widać furory nie zrobiła, tylko rzuca się w oczy brak proporcji:( No chyba jednak bez sukcesu te pierwsze koty:lol2:

 

Paterek będę miała dwa miliony;) Do wyboru do koloru:lol2: Będziesz na otwarciu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sofka też widać furory nie zrobiła, tylko rzuca się w oczy brak proporcji:( No chyba jednak bez sukcesu te pierwsze koty:lol2:

Magda, o podłokietnikiach napisałam, że dla mnie są za niskie, nie że są nieproporcjonalne.

Ja lubię wysokie, takie że można się o nie oprzeć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...