Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

Magda, o podłokietnikiach napisałam, że dla mnie są za niskie, nie że są nieproporcjonalne.

Ja lubię wysokie, takie że można się o nie oprzeć :lol2:

 

aaa, no to okej:hug:

jak mówiłam - wszystkim nie dogodzę:lol2: każdy lubi co innego... ale już myślałam, że one jakoś rażąco nei takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madzia dzieki za info ;)

 

Ej no...czemu tak piszesz o tej sofce :confused: to chyba oczywiste, że nie każdemu się spodoba...zdjęcie też jest nie za bardzo, o czym zresztą pisałaś...z pewnością nie oddaje jej uroku :yes:

 

jeszcze raz napiszę, że MI SIĘ SOFKA BAAAARDZO PODOBA !!! i wcale się nie podlizuję :p

 

ja do siebie myślę właśnie o takich niskich podłokietnikach :yes:

 

.............................................................................................

 

synkowi przekazałam przytulaski :hug: bardzo dziękuje :D

wczoraj długo nie mogłam go uspokoić...zalał się łzami, aż się trząsł :confused: tak jak my wszyscy liczył na wygraną :)

 

............................................................................................

 

a ja dzisiaj w nowej pracy :wiggle: już nie będę panią nauczycielką :lol2: przebranżawiam się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 tygodniowej nieobecności zdołałam nadrobić tutaj zalegości w trakcie śniadania (jedna bułka) - dobra jestem co ? ;)

Kanapa śliczna, myślę, ze z proporcjami wszystko oki, ale ja sama też wolę większe podłokietniki aby się po wyłożeniu wygodnie oprzeć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze tak dłużej na tą kanapę to faktycznie coś mi w niej nie pasuje. Najbardziej chyba to, że w tych wszystkich amerykańskich sofach są ciut inne proporcje. Siedziko jest głębsze więc oparcia są jakby schowane, wiec stanowią jakby piękny dodatek do sofy, no i te poduchy psują mi efekt. Są za masywne w stosunku do oparć. Gdyby zmniejszyć poduchy i bardziej odsłonić oparcie byłaby ładniejsza. Co do wykonania, nie podoba mi sie wykończenie oparć, są pofałdowane i zbyt odznacza się szew. A inna sprawa, gdyby sofa miała pieknie zaaranżowane zdjecie z pieknymi stoliczkami, dywanami, tapetami na ścianach na forum byłyby same ochy i achy. A tak mamy paskudną ścianę , na której tle faktycznie sofa wyglada fatalnie.

Sam pomysł bardzo ciekawy, ale jesli Madziu sobie życzysz dam ci namiary na świetnego fachowca od tapicerowanych mebli z Dobrodzienia. Wykonuje meble z niebywałą dokładnością i w przystępnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd... Ale wy marudzicie! kanapa jest zajebista-pokazcie mi jeden ogolnodostepny sklep w PL,gdzie taka znajdę,bo ja nie widziałam??Magda pokazała nam swój projekt i jego wykonanie,z którego jak rozumiem jest zadowolona.Dziewczyna zaczyna nowy etap i cieszy sie nim,ale tu zawsze znajda sie osoby które przyczepia sie do zielonej ściany....:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd... Ale wy marudzicie! kanapa jest zajebista-pokazcie mi jeden ogolnodostepny sklep w PL,gdzie taka znajdę,bo ja nie widziałam??Magda pokazała nam swój projekt i jego wykonanie,z którego jak rozumiem jest zadowolona.Dziewczyna zaczyna nowy etap i cieszy sie nim,ale tu zawsze znajda sie osoby które przyczepia sie do zielonej ściany....:lol2:

 

zawsze się takie znajdą:lol2: no ale cóż... życie;) przecież nie może być tak, że same ochy i achy... każdemu co innego się podoba;) I okej...

 

Do Margulki (lub Joliski:hug:) tylko prośba, by usunęła zdjecie z cytatu... ta kanapa zaraz ma zniknąć z wątku, bo nie na nim jej miejsce docelowe... a przez ten cytat nie może...

 

I ja też z chęcią zobaczę tą kanapę z ikei za 400 złotych przyominającą (czy może lepszą wręcz?) od mojej;)

 

bellamag, z chęcią wezmę namiar na tapicera:) zawsze chętnię poznam konkurencyjną ofertę cenową i jakościową:lol: tam gdzie robię meble, to wielki zakład z wieloletnim doświadczeniem, dziesiątkami pracowników i bardzo renomowany... robią cuda... jakbyście dowiedziały się dla kogo robią meble:rolleyes: Pewnie połowa z Was siedzi na ich wyrobach w tej chwili:lol2: ale to fakt - to co im powymyślałam, to przyznają - dla nich totalna nowość (i zapewniam Was, ze dla innych też bedzie;))... i faktycznie, niektórych rozwiazań technologicznych dopiero muszą się nauczyć... np. to, że zarządałam wszystkich kantów "ostrych", kanciastych, a do tego miękkich:lol:... to wbrew pozorom nie jest takie proste;)

no i takich rzeczy nawymyślałam całą masę...

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dobrodzieniu sami stolarze, jak ja meblowałam dom to trafiłam na salon wystawowy, super mebelki. Ale chcieli dużą zaliczkę. Dałam, ale by spać spokojnie wsiadłam w auto i pojechałam do Dobrodzienia zobaczyć ich fabrykę, i co wszędzie stolarze i w dodatku to samo nazwisko przewija się NOWAK. Meblenowak, Meblonowak, Meble Nowak - ponoć nie są spokrewnieni, ale kto ich tam wie. Ja mam umeblowany cały dom od tych:http://www.meblonowak.com.pl/kolekcje-charme_nowosc-11.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć Natalko:yes:

 

A właśnie, pokazywałaś te piękne poduchy - będę miała sporo tkanin:yes: Może nie od pierwszego dnia, bo nie chcę od razu tyle kasy we wzorniki pakować;) Ale mam już dojścia do wspaniałych rzeczy:yes:

 

Ahhh zapomniałabym - jo@siu, Emmo, mirelko, dziękuję:hug: Asiu, tan kawałek widoczny to sofa, też moja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę mnie nie było, a tu tutaj takie kanapowe cuda:jawdrop: dobrze, że zdążyłam zobaczyć:D

Madziu sofa bardzo gustowna i elegancka- będzie bardzo pasować do Waszych wnętrz:yes: Podłokietniki to rzecz względna- przecież można tam położyć poduchę i wygodnie leżeć. Dla mnie bomba:D

A jak tam podłoga?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...