Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Madzia, pytanie pro forma: masz wykupione prawa do zdjęć (zwłaszcza tych użytych w banerze reklamowym), prawda?

 

Ty to jednak formalistka jesteś:rotfl:

Z checią odpowiem na priva (jak mi prześlesz swojego maila):hug:

 

Dzien dobry

A u Wlascicielki watku to pewnie przygotowania pelna para, co?

Zostawiam pozdrowienia i zycze spokojnego czasu na najblizsze kilka dni :) O ile sie w ogole da :lol:

 

Moja kochana:hug::hug::hug:

 

Jest piekło, uwierzcie mi;)

 

A wiecie, że ja w tym wszystkim nadal nie mam internetu?:o No to jakieś żarty już:mad: Dziś był koleś i mówi, że nie wie co to się u nas dzieje... ze on nie umie naprawić:wtf::mad:

 

No też qwa nie miało sie to kiedy zj.ać... nawet sobie nie wybrażacie jakie dla mnie to utrudnienie:( Wszystko, co mogłabym załatwić w necie po godzinach pracy muszę robić między 10-18 w kawiarniach - kiedy to powinnam latać po całym mieście i załatwiać wszystkie sprawy w realu:sick:

 

No ale damy radę;) Buzaki zostawiam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagdaZZZ, widzę, że w końcu sama przyznałaś, że kanapa jest fatalna i postanowiłaś usunąć jej zdjęcie z wątku.

 

Co do usunięcia zdjęcia kanapy z cytatu w moim poście, to wypadało z tym zwrócić się bezpośrednio do mnie, zamiast grzebać w cudzych postach. Ale cóż... warszawka... więc i zachowanie musi być adekwatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagdaZZZ, widzę, że w końcu sama przyznałaś, że kanapa jest fatalna i postanowiłaś usunąć jej zdjęcie z wątku.

 

Co do usunięcia zdjęcia kanapy z cytatu w moim poście, to wypadało z tym zwrócić się bezpośrednio do mnie, zamiast grzebać w cudzych postach. Ale cóż... warszawka... więc i zachowanie musi być adekwatne.

 

Margulka ale jadem od ciebie trąci :(

 

 

...........................................................................................................

 

poczytałam trochę twoich postów i mam wrażenie, że poprzez sprawianie innym przykrości w taki czy w inny sposób leczysz jakieś własne kompleksy....a czytając nasze wypowiedzi pod twoim adresem (może niepotrzebnie dajemy się wkręcić) będziesz napawała się dumą bo złośliwość uważasz za swoją największą zaletę...to przykre :(

Edytowane przez Leia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagdaZZZ, widzę, że w końcu sama przyznałaś, że kanapa jest fatalna i postanowiłaś usunąć jej zdjęcie z wątku.

 

Co do usunięcia zdjęcia kanapy z cytatu w moim poście, to wypadało z tym zwrócić się bezpośrednio do mnie, zamiast grzebać w cudzych postach. Ale cóż... warszawka... więc i zachowanie musi być adekwatne.

proponuję wrócić do wcześniejszych postów - tam jest wyrażna prosba Madzi do Ciebie właśnie....więc może zanim Zaczniesz kogokolwiek obrażać pocwicz czytanie ze zrozumieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję wrócić do wcześniejszych postów - tam jest wyrażna prosba Madzi do Ciebie właśnie....więc może zanim Zaczniesz kogokolwiek obrażać pocwicz czytanie ze zrozumieniem...

 

dokładnie;) zanim Jola usunęła zdjęcie minęło 3 dni... 3 dni miałaś na spełnienie mojej prośby... a zdjecia niezwiazane bezpośrednio z budową/mieszkaniem zawsze usuwam po paru dniach... więc nie wiem, czy to takie przyznanie się do tego, że sofa jest beznadziejna:lol2:

 

Pzdr:bye:

 

Dziewuszki, dziękuję za miłę słowa:hug: Zaproszenia są, ale czasu brak by wysłać te wszystkie maile;) WY CZUJCIE SIĘ ZAPROSZONE!!! (nawet bez oficjalnego wystosowanego maila:oops:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...