Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

proponuję wrócić do wcześniejszych postów - tam jest wyrażna prosba Madzi do Ciebie właśnie....więc może zanim Zaczniesz kogokolwiek obrażać pocwicz czytanie ze zrozumieniem...

Aneta s, skieruj do siebie tę uwagę o czytaniu ze zrozumieniem. Pisałam o bezpośrednim zwróceniu się do mnie, a nie o zwracaniu się na forum, na którym nie każdy przecież wisi całymi dniami. Wystarczyło aby Magda wysłała do mnie PW.

 

a zdjecia niezwiazane bezpośrednio z budową/mieszkaniem zawsze usuwam po paru dniach... więc nie wiem, czy to takie przyznanie się do tego, że sofa jest beznadziejna:lol2:

 

To nieprawda, że zdjęcia niezwiązane z budową zawsze usuwasz po paru dniach. Na przykład zdjęcia lamp wiszą od 9.06. do dzisiaj - tyle, że lamp nikt jeszcze nie skrytykował :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zaraz mnie trafi!! Margulka powiedz w czym ty masz problem?! Prosi dziewczyna o usunięcie postu, to uszanuj jej decyzje i tyle, a nie dochodzisz które zdjęcia zostawiła a które nie. Akurat to powinno ciebie najmniej obchodzić. Nikt nie bedzie się przed tobą płaszczył i wysyłał zapytania na PRV, bo po to jest forum muratora by wyrazać swoją opinię. Nie podoba sie kanapa. ok, to twoje zdanie i każdy je szanuje. Szkoda tylko, że ty nie potrafisz uszanować innych, bo twoja ocena Magdy była nie na miejscu. Cholerka co ci ta Warszawka zrobiła? (chyba ktoś tu jest, jak to mówią "nagulany") Swoją drogą określenie ciebie- użytkownika mianem "sympatyk forum" na podstawie ilości wpisanych komentaży w twoim przypadku powinno mieć określenie "wasza francowatość", bo każdy twój wpis na forach jest niemiły, jadliwy, bezczelny.....Aż poświeciłam ( straciłam) swój czas, by przeczytać wszystkie w twoje wpisy!! Nie chcesz się udzielać na temat wykańczania wnętrz nie rób tego, ale nie nie uprzykrzaj życia innym forumowiczom, bo każdy z nas wchodzi tutaj by poczytać o poczynaniach Magdy, podpatrzeć jej wnętrza, którymi chętnie się ze wszystkimi dzieli, by wesprzeć ją w dążeniach do celu, a ty wszystko psujesz!!!

No matko, co za dziewczyna?! Wchodzę na forum, by zobaczyć co nowego, a tu jakieś francowate wpisy!!!

Edytowane przez bellamag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zostałam rozliczona:rotfl:

no nie wytrzymam:rotfl:

Zdjęcia lamp wiszą - bo dziewczyny co chwila o nie wypytywały i poprosiły, żebym je wstawiła, żeby każdy miał wgląd... bo gdy usuwałam, to co chwila ktoś chciał, żebym znowu wstawiła...

No ale co ja się tłumaczę... mój wątek, moje reguły;) jak się nie podoba - to przebywać tu nie trzeba - lamentować z tej okazji chyba nie będziemy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w Wawie (kiedyśtam) nie odmówię sobie przyjemności odwiedzenia Twojego sklepu :no: no way.

 

No, z tego co pamiętam Twoją opinię o stolycy to tak szybko tu nie zawitasz:rotfl:

Ale ja będę wypatrywac:hug:

 

Magda,

nazwa sklepu fajna!!!:yes:

Tylko, ja Cię proszę, uruchom stronę www, bo nie wszyscy korzystają z facebooka.

 

qrczę... z tą stroną to będzie przeprawa:roll: tak szybko to nie nastąpi:( zakładaj lepiej tajne konto na fb:lol2:

 

Madzia a tego 4-go to już będzie od rana tak normalnie otwarte czy ruszasz dopiero od 5-go???

 

no od rana to nie, bo od rana będzie mega zadyma;) ale jak coś się będzie bardzo podobało, to spokojnie - kupić będzie można:lol:

 

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za lajkni na fejsbuku:hug: FM jednak ma moc:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże smutne musi być życie ludzi,którzy logujac sie na różnego rodzaju forach i korzystając z anonimowości internetu,wylewaja swoj jad,wynikający z własnych kompleksów...Za to jak fajnie jest cieszyć sie,ze ktoś kogo nie znasz osobiście spełnia swoje marzenia,które poniekąd są twoimi marzeniami i nie czuć ani trochę zazdrości! Wiecie co,jestem człowiekiem szczęśliwym :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...