Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

 

Magda - niestety nei dam rady dojechac do Warszawy na otwarce ale jak tylko bede w Warszafce popędzę do miętowej konkurencji moejgo kochanego MOOI:) gratuluję odwagi i trzymam kciuki

a teraz jeszcze zapytam o Twoje już byłe kafle:) z kuchni, czy miałas te białe w identycznym odcieniu i rozmiarze co ten dekoracyjny kafel -

ja kupiłam u nas w L. i Pan mi mówi ze te białe nieco się różnią od decoru, wg mnie dość znacznie są minimalnie węższe i maja inny odcień bieli,,,

Gdybyś miała identyczne jak decor, znajdziesz jeszcze gdzieś 2 białe, które mogłabyś odsprzedać???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wandeczko, mnie ostrzegano gdy brałam te kafle, że tak może być... na szczęście (teraz okazuje się to być bez znaczenia;)) przyszły idealnie dopasowane - kolorem i formatem... naprawdę nie było żadnej różnicy - a strasznie się bałam:roll:

 

może spróbuj poprzebierać w tych dekorkach, w różnych sklepach...

 

 

A Wam kochani tradycyjnie dziękuję za to całe okazywane wsparcie:hug::hug::hug:

 

Dziś przyjechał mój towar - jest taki, że normalnie... http://www.myparentconnection.com/forums/images/smilies/sillylove.gif

Jutro kończymy roboty remontowe, w piątek wchodzi ekipa sprzątająca... już się wiesza powoli oświetlenie... no naprawdę coś już widać;)

Przemęczona, wypruta, zestresowana... ale szczęśliwa:lol: - ściskam Was gorąco:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyjechał mój towar - jest taki, że normalnie... http://www.myparentconnection.com/forums/images/smilies/sillylove.gif

 

Czyżby to oznaczało, że jest też moja lampa? :wiggle:

 

Jutro kończymy roboty remontowe, w piątek wchodzi ekipa sprzątająca... już się wiesza powoli oświetlenie... no naprawdę coś już widać;)

Przemęczona, wypruta, zestresowana... ale szczęśliwa:lol:

 

Ale to szybko zleciało. Cieszę się razem z Tobą :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, ale powiem Wam, że stresa mam takiego, że normalnie http://emoty.blox.pl/resource/stres.gif

 

Czyżby to oznaczało, że jest też moja lampa? :wiggle:

 

 

Kochana, lampy przyszły już w poniedziałek:oops: ale normalnie nie mam czasu wysłać:oops: Twój kinkiet już dziś wsadziłam do auta, także jutro najprawdopodobniej nadam:hug:

 

Ale naprawdę fajowy jest:yes: Myślę, że będziesz baaardzo zadowolona:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia stres stresem ale ja Ci taaak zazdroszczę, że nie wiem:yes::cool::p

 

Naprawdę? A czego kochana? Tego stresu?;):lol2::lol2::lol2:

 

Czyżby i mój plafon dotarł???:wiggle:tak czy owak nie będę Ci zawracała głowy przed tak wiekopomną chwilą :DTrzymam kciukasy za wielkie otwarcie ,,,pewnie wkrótce Cię nawiedzę ...

 

Oczywiście, że tak:yes: Naprawdę, postaram się wysłać jak najszybciej:yes: I zrobię wszystko, zeby Wam lampy rozesłać jeszcze w tym tygodniu:hug:

no ale wiecie - różnie może być;):hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, czyżbyś internet w domu miała? :hug:

 

aha:wiggle: po wielu tygodniach odcięcia:evil:

ale wczoraj w nocy coś znowu przestał działać... dziś działa - ja już nie wiem co z nim jest:wtf:

 

Madzia:wave:jak my lubimy czytać takie super wiadomości:hug:

szkoda tylko, że do stolycy mam tak daleko...:(

 

oj tam zaraz daleko:) przecież teraz mamy samoloty, Autostrady...:lol2:

 

Ja też http://emoty.blox.pl/resource/blush.gif

Nie stresu oczywiście :lol2:

 

Magda czy my się mamy zjawić o jakiejś konkretnej godzinie?

Jak coś zadzwonię :lol:

 

Buziaki :hug:

 

Moje drogie, więc tak...

 

Zaczynamy o 13. Ale można być o dowolnej godzinie tak do 17-18... Najpierw planowałam kameralne przyjęcie dla znajomych - ale to jednak byłoby bez sensu... w rezultacie zrobię to, co wczoraj zrobiło MOOI (a propos - wczoraj otworzył się ich drugi salon na Wojska Polskiego) - normalnie tego dnia o tej godzinie otwieramy sklep, z opcją handlową;), ale jest uroczyście, jest poczęstunek, jest szampan itp. itd...

Dla nas, dla forumek - fajnie by było, gdybyśmy się zgrały w czasie:) Potem możecie kontynuować zlot:wiggle: (tylko obawiam się, że beze mnie, bo ja pewnie pod koniec padnę na tej sofie przez siebie wyprodukowanej i nie wstanę przez tydzień:lol2:)

 

Czekam na Was:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...