Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Matko, dziewuszki - gdybyście wiedziały jakie przeciwności losu mnie spotykają na tym finiszu:rolleyes: głowa mała:sick: - nie mam czasu nawet opisywać.

Net działał 4 godziny i padł:wtf: Ja już qrwa nie wiem... mobilny też nie chce działać (mamy na firmę - nikomu nie działał wczoraj:sick:)

A poza tym 20 wpadek i problemów na minutę...

 

Także jeszcze raz dzięki wszystkim za wsparcie:hug: Chociaż czuję wtedy, że to ma sens:lol2:

 

Madzia...znowu mnie pominęłaś :(...a ja nie wiem o so chozi z taką stroną na fb :oops::oops::oops: czy oprócz wspaniałych inspiracji....ponawiam pytanie ;)

 

...czy ja dobrze zrozumiałam, że tam będziesz zamieszczała towar jaki będzie w sklepie ??? czy coś mi się pokręciło :oops:

 

Kochaniulku - jak to pominełam?:(:hug: Było już to pytanie???

Na fejsie Cię widziałam:lol2: Od razu zauważyłam, że konto specjalnie dla mnie założone:hug:

Tak, będą zdjęcia towaru:yes: Będą jak już będą:rotfl:

Narazie wszystko w kartonach;)

 

Buziaki:hug: lecę:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia współczuję,tych wszystkich przeciwności... że tak masz kurcze pod górkę :hug: i to na finiszu, kiedy stres jest największy :(

aż niemożliwe z tym netem :( w dzisiejszych czasach :o

ale WSZYSTKO się uda :yes: i to jak ;) :yes: nadal trzyyyyymmmammmm kciuki :)

a z tym moim pytaniem...było już wcześniej...chciałam zacytować a mi się zedytowało ;)

konto na fb założone oczywiściedla Ciebie z tej WYJĄTKOWEJ okazji :lol2:

 

ale się cieszę, że będę mogła oglądać te śliczności z Twojego sklepu kiedy tylko będę chciała :D:D:D :wiggle::wiggle::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu czary mary http://gify.magazynek.org/pictures/Emotikony/Szklana%20kula/016.gif hokus pokus - niech te wszystkie złe diabły idą już nękać kogo innego :mad: (tylko nie mnie :lol2:)

 

Jesteś już prawie na mecie - wszystko pięknie się uda.

A jakie stroje przewidziane??? :popcorn:

Bo my z drogi chyba musimy przebranie jakie do bagażnika spakować :lol2: - upały zapowiadają :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Podczytuję wątek od dłuższego czasu, z jego braku nie pisałam dotąd. Nadeszła chwila na ujawnienie się. Spieszę z gratulacjami: piękny sklepik się zapowiada! Szkoda że nie zdążyłam zobaczyć sofy. Odwiedziłam konto na fejsie, zanotowałam adresik i mam nadzieję, że uda mi się zajrzeć do Ciebie w lipcu, kiedy będę w W-wie.

Trzymam kciuki! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia...cudności !!!!! to to co ja tak baaaardzo lubię :yes::yes::yes:

 

chciałam dodać komentarz na fb...ale nie umiem :oops:...taka trąba ze mnie :rolleyes:

 

Witam ! Podczytuję wątek od dłuższego czasu, z jego braku nie pisałam dotąd. Nadeszła chwila na ujawnienie się. Spieszę z gratulacjami: piękny sklepik się zapowiada! Szkoda że nie zdążyłam zobaczyć sofy. Odwiedziłam konto na fejsie, zanotowałam adresik i mam nadzieję, że uda mi się zajrzeć do Ciebie w lipcu, kiedy będę w W-wie.

Trzymam kciuki! Powodzenia!

 

Rany, Madzia! Przygarnęłabym lwią część asortymentu. Piękne mebelki i dodatki :yes: będziesz bezkonkurencyjna :).

 

Rany, dziewczyn:oops:, dziękuję:hug:

 

Loo jezu, ależ się tu dzieje, gratulacje pomysłu Magdo :D

Yokasta, Ciebie też dawno nie widziałam :popcorn:

 

Dzięki:)

 

Działa, Magda, działaj!

 

Działam, działam:yes: biegam jak pershing i to w dodatku z motorkiem w zadku;)

 

Dziewczyny mialam na fb ta stronke i nie moge jej tearz znalesc mozecie pomoc?:cool:

 

Ja jej nie kasowałam - powinna być ze 2-3 strony temu:) Zaraz zatem dodam adres do stopki:)

 

Madzia a nie mogłabyś ( później) robić zdjęcia z cenką?:rolleyes:

 

Nie, no chyba nieee;) Będę udzielała informacji na priva:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...