Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewuszki, jeszcze raz mówię dziękuję - za te wszystki ciepłe słowa, wsparcie i komplementy:hug:

 

Powiem Wam, że sklep zaczyna wyglądać obłędnie:rolleyes: Dziś naprawdę pokonałyśmy kamień milowy:yes: Nadal ogromny chaos, nadal wszędzie walajace się kartony;), ale większość lamp, kinkietów i luster już wisi, lampki stojace mają abażurki - już jest git:lol: CHYBA ZDĄŻYMY ;)

 

Żartuję, nie ma "chyba", MUSIMY ZDĄŻYĆ:lol:

 

W każdym razie jeszcze raz chciałam wszystkich serdecznie zaprosić na otwarcie:hug:

 

http://i3.fmix.pl/fmi2668/30ccba840019eb034ff22132/zdjecie.jpg

 

Słuchajcie - darujmy sobie maile i indywidualnie rozsyłane zaproszenia;) Naprawdę zapraszam serdecznie każdego, kto jest ciekawy jak mi to wyszło:lol:

Zaczynamy o 13, ale spokojnie zapraszam do 15-16 :) (jakby komuś wcześniej nie pasowało)

 

 

Powiem jeszcze tylko, że na ten dzień przewidziany rabat 15% dla każdego, a do każdych zakupów będzie dołączany kupon rabatowy na kolejne zakupy:)

 

ZAPRASZAM!!!

 

*****************************

 

A ja tymczasem zmykam - jutro znowu ok. 6 trzeba wstać:sick: Siedzimy tam z mamą codziennie do ok. 23;) No prawdziwa harówa:lol2: Buziakibuzki.gif

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu!

Elegancki sklep Nam się zapowiada :) :yes: Włożyłaś w to przedsięwzięcie duzo serca i pieniędzy.wierzę,że się uda...:)MUSI się udać :D

3-mam kciuki!

Bardzo chętnie zobaczyłabym to Twoje nowe dziecko,które praktycznie zostało spłodzone na naszych oczach ;) :lol2:ale nie dam rady:(.Rosnący brzuszek+problemy z szyjką macicy+podróż do Warszawy w taki upał to nie dla mnie :mad:.

Mam nadzieję,ze otwarcie jak i sklep będze wyjątkowe - jak i sama właścicielka :yes:.Czy są przewidziane fotki dla nieobecnych? :) Przynajmiej na krótko? ;)

 

Bużka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziulka sklep zapowiada się BOSKO!!!

 

Żałuję,ze nie mogę jutro być, ale jutro w nocy lecimy do Tunezji z Arturem, tym razem też z Julką więc jutrzejszy dzień na wariackich papierach aż do końca ;)

 

Ale całym serduchem jesem z Tobą :hug:

 

A jak będę kolejnym razem w Wawie to muszę sklep odwiedzić napewno :yes:

 

 

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że nawet bilet pociągowy już mam :lol2:

 

Oby tylko nie było strajku:lol2::hug:

 

Madziu trzymam kciuki- na pewno wszystko uda się wyśmienicie i już pierwszego dnia zarobisz górę forsyhttp://www.animated-smileys.com/smileys/shopping/animated-smileys-shopping-020.gif :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...