Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

Niestety lasche, ale ta mozaika Atlas Concorde to mozaika ceramiczna, a nie kamienna:( Właśnie jak wcześniej szukałam, to tylko na nią trafiałam:( A producenta nie znam, oni tam mają jedynie napisane "crema lev." Pod tym hasłem nic ciekawego nie wyskakuje. Prodecentem pewnie jest jakiś duży zakład kamieniarski, któremu chce się bawić w wycinanie takich kwadracików. Ale w życiu na nich nie trafię:bash: Nawet nie wiadomo, czy z Polski nawet.

Raz parę dobrych tygodni temu trafiłam do zakładu, który kiedyś miał mozaiki. Ale jak się okazało, już się z nich wycofali:(

 

Dzięki lasche za dobre chęci, kochana jesteś:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a pociąć? kamieniarze oferują cięcie na wymiar ...no strasznie mi szkoda ...

 

A te?

http://marmolid.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=39&Itemid=65

 

lascheńko, podejrzewam, że to by wyszedł majątek:( Samo precyzyjne przycięcie takiej ilości elementów, ale do tego położenie. Gdy fachowiec ma mozikę podklejoną na siatce, równo, przez maszynę, to w rezultacie jeden plaster traktuje jak jedną płytkę. Marwi się jedynie o narożniki. A tak by musiał spasowywac każdy element:o Wątpię, żeby ktos się tego w ogóle podjął:no:

 

Ale dzięki za tą ostatnią stronkę:) W prawdzie kwadraciki są maleńkie (pewnie 1,5 cm), ale się nią zainteresuję:yes: Dzięki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu, a patrzyłaś może w Klinku? http://www.sklep.klink.pl/

Oni mają duży wybór mozajek z naturalnego kamienia :yes: (najlepiej sprawdzic w sklepie, w neecie jest okrojona oferta i kamień trzeba zobaczyć "na żywo"). Miałam na nie chrapkę, ale niestety wymiękłam,bo potrzebuję jej całkiem sporo.:bash: Ale moze ty znajdziesz coś dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki aga:) Faktycznie spory wybór mają, niestety mojej mozaiki na stronie niet:( Ale zadzwonię w poniedziałek, a nuż:) Tylko jak ja ją obejrzę, skoro to w Olsztynie:bash:

 

Może wiosenny wypad nad morze sobie zrobicie ;) w Gdańsku też majż salon ;) i chyba jeszcze w Iławie. Ale żeby w stolicy nie mieli!!!...:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiosenny wypad nad morze sobie zrobicie ;) w Gdańsku też majż salon ;) i chyba jeszcze w Iławie. Ale żeby w stolicy nie mieli!!!...:bash:

 

No właśnie:confused: W stolycy żeby nie było;)

qrcze, tylko ja tego na już potrzebuję:( No najdalej do końca przyszłego tygodnia:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda nie wiem jakie sa mozliwosci w Pl ale my w naszej ceglanej lazience mamy kamien, ktory sciagalismy z No - w Pl niedostepny, chcielismy miec i podloge i prysznic z tego samego kamienia wiec pocieli go nam na podluzna mozaike w skladzie kamieniarskim gdzie zostal zakupiony. nie pamietam jak to wyszlo cenowo, tanio na pewno nie bylo ale nie zalujemy bo wszystko idealnie sie zgralo. moze to jest jakies rozwiazanie i dla Ciebie...:)

Historia z mieszkaniem niezla...nie boicie sie tam mieszkac dluzej;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie:confused: W stolycy żeby nie było;)

qrcze, tylko ja tego na już potrzebuję:( No najdalej do końca przyszłego tygodnia:(

 

Zadzwoń w pn. i wypytaj. Ja namierzam drzwi w Wa-wie. Akurat mężuś jedzie służbowo i ma popatrzeć. Głupie to, że w duzych miastach mamy problemy z wyborem...:mad: Stanowczo protestuję!!!:p I tyle moje, co sobie pogadam :bash:

Ale cóż, mamy sobie nie poradzić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jeszcze raz dziękuję za zaangarzowanie:hug:

 

anetko, jak sama mówisz, to nie wychodzi tanio:( I na pewno nie wyjdzie taniej niż zakup tej gotowej mozaiki, która jest idealna. Więc chyba będę o nią walczyć;)

 

Tosiaczku, takie ceny mnie utwierdzają w tym, że jednak ta "moja" nie jest taka droga:lol2: Ale tak poza tym, to to nie jest ta. Botticino to właśnie ta, którą mam tańszą. Niestety, kolor który potrzebuję jest trochę cieplejszy od tego. Ale jeśli ty właśnie szukasz botticino, to bardzo polecam ci tą za 220zł. Jest ,świetnej jakości. Mogę dać ci namiary. Na pewno będzie dużo łatwiej na nią męża namówić;)

 

 

Ale najlepszy numer jaki dziś mi się wydarzył, to to, że znalazłam w Domotece (przez przypadek całkiem) tą mozaikę ceramiczną crema marfil, którą znalazła w necie lasche - Atlas Concorde. Faktycznie całkiem nieźle na żywo wygląda. Prawie jak prawdziwy kamień:yes: Już próbowałam samą siebie oszukać, i swojego męza też, że może zestawienie płytki ceramicznej udającej kamień, i kamienia naturalnego nie będzie takie złe... już Pani Sprzedawczyni przekonywała, że płytka lepiej się sprawdzi pod prysznicem... już wypytałam o okres oczekiwania (były dostępne od ręki)... aż w końcu spytałam o cenę. Pani zajrzała w cennik i uprzejmie odpowiedziała... 1150 zł/m2:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

O ja głupia byłam, że mi się ta mozaika za 470 zyla droga wydawała:lol2: Chyba nawet odmówię tego rabatu, który dziś zgodzili mi się udzielić;) Bo to aż nie wypada;)

Czasem naprawdę tego świata nie rozumiem:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Madzia widzę, że nie próżnowałaś całą sobotę tropicielko mozaiki :rotfl:

Ja szalałam w ogródku a Ty na forum ;)

 

Cena, którą podałaś powaliła mnie na stojąco.:bash:

 

No, i pamiętaj, że to ceramiczna, nie kamienna;)

 

Tak jak mówisz, cały dzień pod hasłem: "Misja Mozaika";)

 

... też idę spać:sleep: wszystkiem, a tobie yokasta szczególnie, mówię:goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...