Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

Dobry wieczór, zaglądam sporadycznie, ale teraz to już nie wytrzymałam, musiałam coś napisać!!!! Super sklep, super towar. I ja także zajrzę do sklepu, muszę tylko się wybrać do Warszawy i na pewno coś wybiorę z tylu przepięknych rzeczy. Cud, miód, malina:)

A pytanie z innej beczki - co to za śliczna tapeta Madziu? ta szara w romby? Dostępna na rynku?

Pozdrawiam fka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

 

Nie pierwsza widzę i nie ostatnia ujawniam się jako stały podglądacz wątku Magdy:)))

Cały wątek mam w jednym paluszku, przewertowałam go z 10 razy w tą i z powrotem :))))))))

To samo z wątkami pozostałych dziewczyn, które udzielają się w wątku: Venus, Yokasta (jak jeszcze miała), Adamete, Aneta S, Narendil :-DDDDD

Wiem, wiem jestem szalona :-D

 

Słówko do Madzi: żadne ochy i achy nie wystarczą aby opisać super wnętrza jakie tworzysz w swoim mieszkaniu oraz jakie stworzyłaś w sklepie.

Wszystko jest takie piękne, że jak wygram w totka to cały sklep wykupię hehehe

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Mam nadzieję się częściej udzielać skoro już założyłam konto, korciło mnie od dawna ale dopiero jak zobaczyłam sklep to mówię nie no padnę na kolana:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana brak słów!Fantastyncze wnętrza,fatastyczny asortyment....wszystko z wieką klasą.Pięknie!Gratulacje raz jeszcze!

Jak tylko będe miała chwilke czasu napewno zajrzymy.Niby mamy do Ciebie na rzut beretem a jednak tak ciężko znaleść te pare godzin żeby na spokojnie sie wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki:

muszę się pochwalić (i autorkę dziennika także), bo dziś u mnie na kolację będzie słynne RISOTTO Magdy!!! :D za które dziękuję Ci bardzo MagdoZZZ mocno - jest pyszne!!!! Twój przepis - me pochwały od gości :D

sezon kurkowy rozpoczęty i przy okazji jagodowy w pełni, bo na deser Tiramisu z jagodami z przepisu sprawdzonego:

 

http://www.kwestiasmaku.com/zielony_srodek/jagody/tiramisu_jagodowe/przepis.html

 

polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://homeglamournow.blogspot.com/2012/07/mint-grey-juz-otwarte.html?spref=fb

 

wielkie WOW dla całokształtu i wszystkich detali i dla yellow pufy (razem z tacą) oczywiście :D

po tym co zobaczyłam w linku chyba się nie podniosę. Magda nożesz ...OBŁĘDNY JEST TEN TWÓJ SKLEP!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ide po szufelkę i zmiotkę bo szczęka z wrazenia mi wypadała i trzeba posprzątać......

 

JAK TU PIĘKNIE!!!!!! Magda gratuluję. BRAWO BRAWO.

 

Ja chcę ten kosz co na schodach stoi!!! (czy mozna bedzie kupować przez neta też??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide po szufelkę i zmiotkę bo szczęka z wrazenia mi wypadała i trzeba posprzątać......

 

JAK TU PIĘKNIE!!!!!! Magda gratuluję. BRAWO BRAWO.

 

Ja chcę ten kosz co na schodach stoi!!! (czy mozna bedzie kupować przez neta też??)

Lolek tylko kosz?;) ja bym wszystko chciała :pbuuuuuuuu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu ,wysłałaś mi plafonik? już się doczekać nie mogę :yes:

 

Beauty z tego co Madzia dziś napisała zakupy powysyła w poniedziałek.Dajmy sie dziewczynie ogarnąć chociaż też sie nie moge doczekać na te cudowności,które kupilam:)

Kochana dziewczyna jest i nie ma problemu z zakupami przez net.Napisałam chce to i to i to i nie ma problemu.Dziękuje Madziu,:hug:

Kochana zamów wiecej tych koszy bo ja dopisuje sie do listy z Anetką i Lolkiem i też go chce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...