Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda, bardzo bardzo gratuluję! Stworzyłaś cudowne miejsce.

Cudne jest, że w tych czasach sieciówek, sklepów internetowych i tych byle jakich stacjonarnych, powstało takie miejsce jak Twoje...

Sklep z duszą. Piękne miejsce!

 

Życzę Ci wielu wielu klientów i satysfakcji.

http://www.agateria.pl/sklep/img/p/3/9/39-large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeja, a ja znowu jedynie zbiorowo:( (wiem, wiem, jestem ostatnio złym-forumowiczem:oops:):lol2:

 

Wybaczcie kochani, nie dam rady inaczej... postów nacykaliście dziesiatki przez te 2 dni, a poza tym, musiałabym się mocno powtarzać;)

Miód na me serce lejecie:rolleyes: I już nieważne czy Wam się naprawdę tak podoba, czy chcecie mi tylko sprawić przyjemność;) Naprawdę bardzo, bardzo Wam wszystkim dziękuję za te wszystkie komplementa:hug::hug::hug:

 

Powiem Wam nieskromnie, że ja też jestem zachwycona efektem;) Naprawdę:lol: A najbardziej mnie cieszy, że to wszystko tak bardzo podoba się odwiedzającym mnie klientom... przez ostatnie 3 dni usłyszałam tyle komplementów, że chyba przez całe życie tylu nie usłyszałam;) Łącznie z opiniami, że to najpiękniejszy sklep w mieście i że zasługuje na to, by być na 5 alei w NY - od całkiem obcych osób, niejednokrotnie związanych z designem... - tak strasznie miło słyszeć takie rzeczy:rolleyes: Nawet, jeśli są trochę na wyrost;):lol2:

 

W każdym razie - wygląda na to, że jest już jakiś sukces:lol: Mam nadzieję, że będzie tylko większy;)

 

Setny raz dziekuję Wam za wsparcie:hug: I za te "szczeki na podłodze":hug:

 

Ściskam, pozdrawiam, całuję:hug:

I spadam:bye: - bo ja nadal dojść do siebie nie mogę i już po nocach siedzieć nie daję rady:roll:;)

 

PS Tak strasznie mi wstyd, że nie jestem u Was na bierząco:oops: Że czasem gdzieś wpadnę, ale nawet odpowiedzi nie zostawię:oops: Że nie na wszystkie maile odpiszę:oops: Że u siebie samej przeczytam w biegu posty, a potem dopiero po 2 dniach odpisuję zbiorowo:oops:

Obiecuję, że niedługo wszystko wróci do normy:hug:

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia ty wypoczywaj a ja mam prośbe do dziewczyn,które były na otwarciu.Powiedzcie mi proszę te hortensje,które stoją w koszach na podłodze to są sztuczne czy prawdziwe?

 

sztuczne kochana:lol2: ile zapakować?:rotfl:

 

Kochane, nie wiem o so chozi...normalnie wciąż nie mogę dojść do siebie... nie wiem czy to takie zmęczenie materiału, czy jakieś "letnie przesilenie";) czy co... normalnie nie mogę ruszyć ręką, powłóczę nogami zamaist chodzić i ciągle bym spała... a 2 łyki najlżejszego alkocholu sprawiają, że odpływam na dobre:o:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztuczne kochana:lol2: ile zapakować?:rotfl:

 

:lol2::p

Ty wiesz jak moje zeszłoroczne wygladały po ususzeniu :sick:Podrzuć jutro cene;)

 

Kochana raz,że napewno jesteś przemęczona,dwa opadł stres a trzy ta pogoda daje nam w kość.Postaraj sie odpocząć chociaż teraz pewnie to nie bedzie takie proste.

Edytowane przez Tosiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiaczku masz już odpowiedź na PW...

 

Z tym stresem chyba masz rację:roll:... chyba faktycznie - opadły emocje i dopiero poczułam jak skrajnie wycieńczona byłam - do tej pory nakręcała mnie adrenalina i nie czułam nawet skutków braku snu i pracy ponad siły pod tak dużą presją... a teraz to sie na mnie odbija:roll: ale damy radę - mam nadzieję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz to sie na mnie odbija:roll: ale damy radę - mam nadzieję;)

 

no teraz jak wszystko puściło to fakt może przyjść faza zmęczenia.

ale Magda dasz radę przywykniesz, parę dni i się organizm dopasuje. Na początku zawsze jest ciężko.

Mam nadzieję że efekty Twojej pracy przełożą się na papierki płatnicze i to w duuuużej sumie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, grzecznie się przywitam. dawno mnie tu nie bywało, tzn. nawet czasami zajrzałam, ale się nie wpisywałam, więc się nie liczy. tyle tytułem wstępu.

Aby wnieść swoim wpisem coś nowego w wątek powiem, że kibicuję otwarciu sklepu od początku jego idei, a to dlatego, że kibicuję ludziom, którzy maja odwagę i potrafią wybrać szlak realizacji własnych marzeń. zabrzmiało może nieco patetycznie, ale to prawda. Cieszę się, że mam zaszczyt być człowiekiem, który szczerze podziwia pionierski wysiłek i sukces :))))

Magdo, szczerze gratuluję, data otwarcia tym bardziej szczególna, że to dzień moich urodzin, w ten dzień wszystko się udaje, to magiczna data. :)))

 

 

Osobiście przyznaję tu na fm, że to wydarzenie natchnęło mnie to do działania. tzn. skłamałabym gdybym powiedziała, że gnuśnieję, nie mam celów, albo się za nie nie zabieram.

owszem, realizuję cały pakiet projektów, z których większość to realizacja marzeń, bądź etap pośredni, a jednak...

przecież można jeszcze szybciej.. (choć jest szybko), jeszcze wydajniej (choć jest już wydajnie.. )

z większą pasją :))

i np. właśnie TERAZ , a nie za chwilę ruszyć z nowym projektem.

 

Dziękuję Ci Magdo za natchnienie i za to, że jesteś uroczą gospodynią wątku.

mam nadzieję, że biznes będzie sukcesem i przyniesie oczekiwane dochody, albo dochody przekraczające nawet najśmielsze oczekiwania!!

Tego Tobie życzę. :))))

to byłoby jeszcze większym natchnieniem dla wszystkich!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, fantastycznie to wszystko wymyśliłaś, urządziłaś, dopięłaś do samego końca! Jestem pod dużym wrażeniem, a na mnie ciężko zrobić wrażenie, bo dość "opatrzona" jestem;)

Witryny, oświetlenie, dodatki - ach!

Bardzo, bardzo życzę Ci samych sukcesów, wielu publikacji, poleceń i dobrych klientów. Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...