Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pierwszy raz mogłam obejrzeć Twoje zdjęcia i już wiem czemu wszyscy się zachwycali ;) Mieli absolutną rację :yes::yes::yes:. A mama:jawdrop::jawdrop:

Aż mi dech w piersiach odjęło.. Super foty, super sklep i super właścicielka. Jeszcze raz gratuluje!

 

I małe skromne pytanko, które padło już wcześniej. Co to za tapeta, na ścianie z lustrem, po prawej stronie od wejścia?

Edytowane przez Gosia_D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome: Pewnie tak bez końca będziemy zadręczać pytaniami... ile to kosztuje ?... co zrobić jak zdjęcia kuszą :D no nie mogę się powstrzymać i nie zapytać? Ile kosztuje paterka wyżej pokazana , patera dwupoziomowa na której "siedzą" ciasteczka, żyrandol chyba 6-cio ramienny, konik na biegunach , suszone hortensje , słynna sofa, kinkiety w sypialni , ... dywan :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziula CUDOWNA Kobieto właśnie odebrałam paczke od mamy:D

Dziękuje :wave:Wszystko jest PIĘKNE łącznie z hortensjami;)

Kochana jak znajde chwilkę napisze do Ciebie priv i pomęcze Cię o dalsze zakupy bo wyobraż sobie,że mama znalazła rachunki wrzucone do pudła i powiem tak "cudowny prezent imieninowy dostałam dzięki Tobie w tym roku";)Dziekuje:hug:

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Madziu proszę o podanie ceny poniższych kinkietów.

Wszystko jest prześliczne, gdybym mieszkała w pobliżu wykupiła bym pół sklepu :)

Pozdrawiam serdecznie!

 

[ATTACH=CONFIG]124348[/ATTACH]

 

Kochane, wszystkie kinkiety mam w tej chwili po 290 pln.

 

witam, grzecznie się przywitam. dawno mnie tu nie bywało, tzn. nawet czasami zajrzałam, ale się nie wpisywałam, więc się nie liczy. tyle tytułem wstępu.

Aby wnieść swoim wpisem coś nowego w wątek powiem, że kibicuję otwarciu sklepu od początku jego idei, a to dlatego, że kibicuję ludziom, którzy maja odwagę i potrafią wybrać szlak realizacji własnych marzeń. zabrzmiało może nieco patetycznie, ale to prawda. Cieszę się, że mam zaszczyt być człowiekiem, który szczerze podziwia pionierski wysiłek i sukces :))))

Magdo, szczerze gratuluję, data otwarcia tym bardziej szczególna, że to dzień moich urodzin, w ten dzień wszystko się udaje, to magiczna data. :)))

 

 

Osobiście przyznaję tu na fm, że to wydarzenie natchnęło mnie to do działania. tzn. skłamałabym gdybym powiedziała, że gnuśnieję, nie mam celów, albo się za nie nie zabieram.

owszem, realizuję cały pakiet projektów, z których większość to realizacja marzeń, bądź etap pośredni, a jednak...

przecież można jeszcze szybciej.. (choć jest szybko), jeszcze wydajniej (choć jest już wydajnie.. )

z większą pasją :))

i np. właśnie TERAZ , a nie za chwilę ruszyć z nowym projektem.

 

Dziękuję Ci Magdo za natchnienie i za to, że jesteś uroczą gospodynią wątku.

mam nadzieję, że biznes będzie sukcesem i przyniesie oczekiwane dochody, albo dochody przekraczające nawet najśmielsze oczekiwania!!

Tego Tobie życzę. :))))

to byłoby jeszcze większym natchnieniem dla wszystkich!!!

pozdrawiam

 

Boszeee, to tak niesamowicie miło co piszesz:hug: Tak miło usłyszeć, że można być dla kogoś natchnieniem:hug: Naprawdę - dziękuję za te słowa:hug::hug:

 

Madziu jeszcze ja z gratulacjami:) nie mogłam wcześniej napisać ale dzielnie podglądałam postępy na komórce. taak samo jak dziewczyny jestem pod wielkim wrażeniem, sklep wygląda pięknie. mam nadzieję, że uda mi się zaglądac i co najważniejsze przenieść co jakiś czas któreś z tych cudeniek do ich nowego domku:)

a z tymi cenami to chyba jakiś oficjalny cennik będdziesz zmuszona zrobić i zamieścić żebyś miała czas na przyjemności a nie tylko na odp o ceny...bo ja najchętniej to poprosiłabym o cennik wszystkich dodatków;)

:lol2:

 

kurczę... no nie wiem co robić z tymi cenami;) naprawdę z odpisywaniem na maile nie wydalam:roll: Strony internetowej nie mam czasu stworzyć (więc o sklepie on-line nawet nie myślę;))... na forum nie wypada podawać mi cen... na fejsie też:roll: No nic - musimy się pomęczyć:roll:

 

Magda, fantastycznie to wszystko wymyśliłaś, urządziłaś, dopięłaś do samego końca! Jestem pod dużym wrażeniem, a na mnie ciężko zrobić wrażenie, bo dość "opatrzona" jestem;)

Witryny, oświetlenie, dodatki - ach!

Bardzo, bardzo życzę Ci samych sukcesów, wielu publikacji, poleceń i dobrych klientów. Pozdrawiam!!!

:hug: ach, jak się cieszę:hug:

 

A propos cennika, to i ja się zastanawiam, jak to będzie? Niemożliwością przecież będzie odpowiedzieć na każdy mail/każde pytanie :(

Magda, masz jakiś plan???

 

No właśnie żadnego:lol2: na razie jest CHAOS przez duże CH;)

 

Pierwszy raz mogłam obejrzeć Twoje zdjęcia i już wiem czemu wszyscy się zachwycali ;) Mieli absolutną rację :yes::yes::yes:. A mama:jawdrop::jawdrop:

Aż mi dech w piersiach odjęło.. Super foty, super sklep i super właścicielka. Jeszcze raz gratuluje!

 

I małe skromne pytanko, które padło już wcześniej. Co to za tapeta, na ścianie z lustrem, po prawej stronie od wejścia?

 

Ja również z pytankiem o tapetę za lustrem, jest boska :))))))))

 

Dziewuszki, tapeta Sandberga... ale nie pamiętam jaka to była kolekcja:oops: Kupiłam jakiś czas temu 2 rolki do chałupki na próbę;)

 

Magda,

zdjęcia obłędne, salon obłędny, towar obłędny!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ja też popieram postulat dot. udostępnienia w jakiejś formie informacji o cenach - bo inaczej Cię zadręczymy mailami!:lol2:

 

czekam na Ciebie jutro:hug:

 

Ja z kolei błagam o jakieś bony do wykorzystania np w postaci zaproszenia z wydrukowaną kwotą honorującą :)

 

To muszę koniecznie uczynić:yes:

 

Kiedy mnie odwiedzisz??? Wiem, że byłaś, gdy mnie nie było:( Dziękuję za cukiereczki:hug: Nawet mam jakąś notatkę ręką mojej mamusi na biurku sporządzoną z hasłem "Venus", ale nic z niej nie rozumiem;)

 

Wszystko prześliczne, no niestety zadręczymy Cię pytaniami o ceny, mam już tak wiele kolejnych. Ale tak głupio :oops:

Pozdrawiam serdecznie!

I trzymam kciuki, oby było jak najwięcej tylko zadowolonych klientów.

 

Dzięęęęki:hug:

O ceny śmiało pyać:) (tylko się nie obrażać jak od razu nie odpowiem:oops:;))

 

Madzia achhhhh znowu sobie powzdycham do tych cudów!

Dziewczynki miło Was widzieć :hug:no i troszkę Wam zazdroszczę, że widziałyście Madzie, sklep i te cacuszka w realu:hug:

 

Aneciu kochana:hug: No straszna szkoda, żeś tak daleko:roll::hug:

 

:welcome: Pewnie tak bez końca będziemy zadręczać pytaniami... ile to kosztuje ?... co zrobić jak zdjęcia kuszą :D no nie mogę się powstrzymać i nie zapytać? Ile kosztuje paterka wyżej pokazana , patera dwupoziomowa na której "siedzą" ciasteczka, żyrandol chyba 6-cio ramienny, konik na biegunach , suszone hortensje , słynna sofa, kinkiety w sypialni , ... dywan :D

 

Odpowiednio: 240/380/1700/80-120/36.......

 

;) koników już ni ma:roll: Nasze forumowe kuleżanki wykupiły od razu na otwarciu:lol2::hug:

 

No właśnie, też mam takie odczucia :confused:

 

Jakie???:(

 

Madziu, pooglądałam zdjęcia... :jawdrop:. Piękne miejsce, piękne rzeczy i piękna Ty :). Wszystko wygląda zjawiskowo! :hug:

 

:hug: strasznie dziękuję:hug:

 

NY in Warsaw :yes: Jest bosko,idealnie! Gratuluję i może od razu przejdę do zamówienia?:lol2: Mnie interesują dozowniki, nie wiem czy dobrze je tam gdzieś wypatrzyłam ?? Potrzebowałabym na mydło i płyn do naczyń :rolleyes: Napiszę też na priva :)

 

Kasiulu, już wszystko chyba wiesz:hug:

 

WOW! jestem pod wrażeniem Gospodyni forum!! jesteś piękną kobietą !!!!! czytając od kilku miesięcy wątek zbudowałam w głowie Twój wizerunek :) w realu jesteś wyższa!! :D odpoczywaj i zbieraj siły na realizację kolejnych wyzwań!!!

 

No nie wątpię, że wyobrażałaś sobie mnie niższą:rotfl:

Dzięki:hug:

 

Hej Madziu, no co tu dużo będę gadać- piękne kobiety w pięknych wnętrzach:jawdrop::jawdrop:

A jak interesik? Kwitnie?:hug:

 

Oj kwitnie, kwitnie Aguś, jak Twoje hortensje:rotfl:

 

Madzia to wygląda jak Grace Kelly ,jak Boga kocham:D:yes:

 

No błagam, nie żartuj Beciu:rotfl: Dlaczego jak Grace Kelly???:o:lol2:

 

Kochaniutku - dostałaś przesyłkę??? Dziewczynki już dostały:)

 

Witaj MagdoZZZ!:bye:

Z racji tego, że czytam Cię od samego początku to przyszła pora, aby się ujawnić. Cudowny sklep, mam nadzieję, że go kiedyś odwiedzę. Życzę samych sukcesów w pracy. Piękna z Ciebie kobieta, taka z gracją i elegancją.

 

Bardzo, bardzo dziękuję:) To strasznie miłe:)

 

Madziula CUDOWNA Kobieto właśnie odebrałam paczke od mamy:D

Dziękuje :wave:Wszystko jest PIĘKNE łącznie z hortensjami;)

Kochana jak znajde chwilkę napisze do Ciebie priv i pomęcze Cię o dalsze zakupy bo wyobraż sobie,że mama znalazła rachunki wrzucone do pudła i powiem tak "cudowny prezent imieninowy dostałam dzięki Tobie w tym roku";)Dziekuje:hug:

Miłego dnia!

 

:lol2: ale się już przestraszyłam, że to miał być prezent DLA mamy, a ja tu kwity władowałam:o:lol2: Dopiero maila odczytałam, to się połapałam;)

Cieszę się, że wszystko dotarło w całości i że się podoba - co ważniejsze:lol2:

 

A chortensje niesamowite co? Tak jak pisałaś w mailu - zaskakująca jakość i wygląd - połapać się można dopiero z naprawdę bliska:)

No i chyba kolory mają ładniejsze niż na fotkach co?:)

 

 

Ale tak a propos działalności wysyłkowej - chyba już wiem, dlaczego tak się przed tym bronię;) Zawsze miałam z tym problem - nie znosiłam pakowania do wysyłek, wypełniania tych kwitów i w ogóle tej całej procedury kuriersko/pocztowej... teraz miałam okazję sobie o tym przypomnieć;) Nie, to nie dla mnie:no: Zamieszania cała masa a do tego ile stresu:o (czy dobrze zapakowane, czy przetrwa itp:roll:) Cieszę się, że wybrałam działalnośc stacjonarną:lol2: Choć i tu mam największy problem z pakowaniem:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiaczku ,to ja już mogę razem z Toba podskakiwać z radości ,bo właśnie otworzyłam paczkę od Madzi.:wave:

Madziu ,plafon jest megacudny..Jestem Ci bardzo wdzięczna ,że zechciałaś mi go przysłać w tym cały zamieszaniu związanym z otwarciem sklepu.Jesteś fantastyczna:hug:nie ukrywam ,że ,mnóstwo rzeczy mi się W Twoim sklepie podoba i będę Cię gnębić pytaniami.Przede wszystkim potrzebuję stoliczek o którym Ci już pisałam ,coby pasował do plafonu:DJeszce raz dzięki wielkie!!I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...