Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

Madzia ,wyprzedziłaś mnie z tym pisaniem....:yes:A z Grace wcale nie żartuję ,,, uroda,gracja i klasa ta sama -jakbyś jej siostrą była:D

a paczuszkę dopiero teraz mogłam rozpakować ...dotarła wtedy kiedy byłam zarabiać .Pakowanie pierwsza klasa:D

 

Eee, u Ciebie to nie było żadnego AjWaj - bo tak była zapakowana oryginalnie:rotfl:

 

Ale żebyś zobaczyła jak ja cudowałam, żeby zapakować przesyłkę dla Tosiaczka naszego:rotfl:

 

A z tą urodą, gracją itd... :oops: Matko, kochane - czy Wy nie widzicie, że ja na tych zdjeciach na pół-żywego trupa wygladam:lol2: Błagam, nie zawstydzajcie mnie:oops: Bo ja nie wiem, czy zartujecie sobie czy poważnie... ja tam tylko widzę na czarno podkrążone oczy, szarą cerę i mega zmęczenie na twarzy:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak ty TAK wyglądasz ,jak jesteś zmęczona ,to już moge sobie wyobrazić Ciebie wypoczętą !!.,no no,kochana ,wybiegi czekają ...:yes:

 

Madzia ,mam jeszcze pytanie dotyczące mebli ogrodowych...coś mi się majaczy ,że podawałaś kiedyś adres sklepu internetowego ,gdzie sprzedają takie meble jakie kupiła sobie Mar Jel .Masz gdzies go jeszcze?czy one sa identyczne z tymi z Almi Decor?

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

oby oby - dbaj o te swoje hortensje:hug: jak widać wiele od nich zależy:rotfl:

 

Oj Madziu, przecież wiesz, ze Ci hortensje wcale nie są potrzebne:no: Będzie dobrze, czyli pełen sukces:hug:

 

 

A tak w ogóle może zamiast tych sztucznych zacznę sprzedawać żywe z Twojego ogródka???:o:p:lol2:

 

Super pomysł http://forum.barcis.pl/images/smilies/chytry.gif Aktualnie kwitną białe:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo,

ale tak zupełnie serio - hortensje w charakterze dekoracji żywe lub pięknie ususzone aż się proszą u Ciebie :yes:

Co do podawania cen: zrób dokument i udostępniaj via docs.google - nie będziesz musiała nieustannie odpisywać na maile :)

 

Też kiedyś przybędę do Mint Grey :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje stwierdzenie "Też mam takie doczucia" odnosiło się do zapisu Gabry tj., wszystko jest tak cudowne, że nie mogę się powstrzymać aby nie zapytać co ile kosztuje.

Napisz mi proszę czy jest możliwość wysyłki, wiem, że tego nie lubisz :rolleyes:, ale takie piękności każdy chciałby mieć :cry: Ja poczekam.

W Warszawie będę dopiero w przyszłym roku na szkoleniu, na milion % zawitam na zakupach, ale do tego czasu nie wytrzymam.

Wrazie czego napiszę na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będę czytać coście tu naskrobały :)

 

Madzia na karteczce powinno być Justyna Venus i Robert :) :lol2: a ja kupiłam sobie w nagrodę lizaka i zanim doszłam na pociąg miałam zęby i język niebieskie! :D

 

Magda też mi się wydaje, że najfajniej by było gdybyś zrobiła taki prosty cennik np kinkiety od 220-340 (to tylko przykład). Patery małe od do patery duże itp :rolleyes:

 

Mi się po nocach śni dozownik w romby, tylko nie wiem jakie ma wymiary razem z mydelniczką, bo marzy mi się....do kuchni :lol2:

 

Zobaczymy kochana jaka będzie dziś pogoda, bo jak na razie to wpadłam do pracy z mokrymi plecami i kompletnie mokrymi japonkami :lol2:

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty piękny ten plafon jest,prawda?:)

 

Madzia wczoraj wieczorkiem piękna karafka została napełniona Amarulą i opijaliśmy Twój sklepik.Za powodzenie:D

HA!Teraz nie tylko ja żałuje,że nie byliśmy na otwarciu ale mój mąż też:)Bardzo dobrze;)

Kochana powiem Ci,że namęczyłaś się z zapakowaniem tej paczki faktycznie ale zrobiłaś to perfekcyjnie.

Nic sie nie potłukło ,nic nie uszkodziło a przecież mogło bo co niektóre rzeczy są tak ciężkie,że aż byłam zaskoczona.Świetna jakość!

Z większymi zakupami już nie będe Cię męczyła z bieganiem na poczte,obiecuje;)

 

Joliska,uwierz mi,że jak zobaczyłam te hortensje byłam w lekkim szoku.Wierz lub nie ale ja naprawde pierwszy raz w życiu kupiłam sztuczne kwiaty.Zawsze ich unikałam.Czasami ogladałam w AD ale zawsze mnie jakoś odrzucało od zakupu a te....

Uwielbiam hortensje i w zeszłym roku usiłowałam je zasuszyć.Wyszły fatalne!Początkowo wygladały jako tako natomiast jak zaczeły brązowieć brzegi listków,zaczeło się to kruszyć to wywaliłam w .... .

Ja wiem wiem...sztuczne to nie to samo co żywe i nie ma nawet co porównywać ale mimo wszystko są piękne.

 

Aha..jeszcze jedno ...JAK TO NIE MA KONIKÓW NA BIEGUNACH?????:jawdrop:Za póżno je zobaczyłam:bash:

Powiedz,że będą jeszcze proszę:)

Edytowane przez Tosiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Magdo,

podglądałam podglądałam - przyznaję. Ale po fotorealacji ze sklepu ciężko się powstrzymać od komentowania. Cudo. Przyjadę na zakupy to mam nadzieję osobiście Ci pogratuluję. Pozdrawiam serdecznie.

Nie wiem czemu ale też sobie wyobraziłam, że jesteś niska, hhee ciekawe dlaczego? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam tapety sandberga http://www.udekorujdom.pl/tapety/sandberg/cecilia , może ktoś zna inne źródła ? tutaj nie widzę tej Magdowej widzę w podobnym stylu , ale to już coś :D.

kombinuje ..... jak tu mojego M. namówić na wycieczkę do W-wy ?:yes: . .Ale to będzie trudne... tak samo jak rozmowa o remontach:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...