Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

znalazłam tapety sandberga http://www.udekorujdom.pl/tapety/sandberg/cecilia , może ktoś zna inne źródła ? tutaj nie widzę tej Magdowej widzę w podobnym stylu , ale to już coś :D.

kombinuje ..... jak tu mojego M. namówić na wycieczkę do W-wy ?:yes: . .Ale to będzie trudne... tak samo jak rozmowa o remontach:(

 

 

tu jest chyba ta Magdowa. Bynajmniej tak mi się wydaje :) .. http://www.udekorujdom.pl/sandberg/v...rmonica-549-21

 

http://www.youshop.pl/tapeta-sandberg-szwecja-sandberg-villa-harmonica-544-29/ (trzeci rząd)

Edytowane przez Gosia_D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beauty piękny ten plafon jest,prawda?:)

:)

Oj prawda ,prawda ,,zachwycona nim jestem na tyle ,że jeszcze pewnie dokupię dwa do holu tylko w wersji mosiądz:yes:

 

Madziu,wiesz ,ze tych ogrodowych mebli już brakło...pojawią się dopiero na przełomie roku...ale zapisałam się na listę oczekujących...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu ,wszystko jest tak piękne i dobrane z takim smakiem Gratuluję.Bardzo bym chciała odwiedzić Twój sklep ,ale obecnie jest to niemożliwe .Powiedz mi tylko ,w jaki sposób mogłabym kupić tego konika ,chociaż konika .Miałabym pamiątkę z Twojego sklepu.Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego pierwszego kinkietu już nie dostanę:( Jak zwykle to co miałam namierzone, zostało wycofane z produkcji:bash: Spóźniłam się o miesiac:bash:

A tych drugie nie wiem czy nie pozostaną w sferze marzeń... 800 zł zakinkiet?:o Masakra co?:lol2:

 

No dobra, a co powiecie na taki plafon?

 

http://i1.fmix.pl/fmi2572/96d123c1002c41624f17f633/zdjecie.jpg

 

Myślę o nim w kontekście Hankowej łazienki, gdzie jest kwadratowa nisza w suficie na środku, tak ok. 1x1m... Przekombinowany? Moim zdaniem dość prosty, raczej na zdjęciu wygląda tak na bogato... ale jakby to przeanalizować, to parę fazowanych szybek i nikiel - może być ładnie:rolleyes:

 

Mówcie, tylko szczerze - "lwy"?:lol2:

Madzia gdzie taki plafon można kupić...Please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha

 

 

Ja capnęłam bujańca :yes:

Całe szczęście bo widzę spore zainteresowanie :yes:

 

Ja też żałuję że ten mały pojechał nad morze a nie w góry ze mną :lol2:

Ale Magda obiecała dużą dostawę, więc ja się nie martwię :wiggle:

 

-----------------------------

 

Plafon potwierdzam - PIĘKNY :lol:

też go mam już u siebie :)

 

--------------------------------

 

Magda buziole zostawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, wydawało mi się, zechwilęmnie nie było, a Wy tu 2 strony natrzaskałyście :o Czyli jednak jeszczemnie kochacie:hug::rotfl:

 

Przepraszam, żeostatnio tak nędznie z tymi moimi wpisami... ale uwierzcie - nie wiem w co łapki włożyć;)

 

Jutro np. z samego rańca muszę lecieć do sklepu, bo... mamy sesję z Herbusiową na okładkę Olivii ;) Czyli będzie pierwsza publikacja prasowa:wiggle:

Także dzieje się dzieje... :lol:

 

No a ja tymczasem spróbuję pokrótce odpowiedzieć na Wasze pościki:hug:

 

 

Magdo,

ale tak zupełnie serio - hortensje w charakterze dekoracji żywe lub pięknie ususzone aż się proszą u Ciebie :yes:

Co do podawania cen: zrób dokument i udostępniaj via docs.google - nie będziesz musiała nieustannie odpisywać na maile :)

 

Też kiedyś przybędę do Mint Grey :D

 

Czyli Joluś, że co??? Zrobić listę normalnie w wordzie i gdzie ją udostępnić??? docs.google? - nic mi to nie mówi:confused: I ja jestem po informatyce:wtf::rotfl:

 

Madziu to tym cennikiem to może jakaś galerię na picasie czy czymkolwiek załóż, nie musisz mieć linka w stopce, raz podana informacja będzie dalej przez nas szerzona:) albo jakiegoś blogspota prostego załóź:)

 

hmmm, to brzmi jeszcze bardziej skomplikowanie :rotfl:

Ale spokojnie;) Ogarnę się i coś zorganizuję:)

 

To moje stwierdzenie "Też mam takie doczucia" odnosiło się do zapisu Gabry tj., wszystko jest tak cudowne, że nie mogę się powstrzymać aby nie zapytać co ile kosztuje.

Napisz mi proszę czy jest możliwość wysyłki, wiem, że tego nie lubisz :rolleyes:, ale takie piękności każdy chciałby mieć :cry: Ja poczekam.

W Warszawie będę dopiero w przyszłym roku na szkoleniu, na milion % zawitam na zakupach, ale do tego czasu nie wytrzymam.

Wrazie czego napiszę na priv

 

Misiaczki - to nie jest tak, że nie lubię ;):hug:

Oczywiście, że wyślę, co tylko chcecie... tylko niestety musicie mi wybaczyć, żenie jest to tak szybka wysyłka jak profesjonalnych e-sklepów, które tylkotym się zajmują...mi się schodzi - najpierw 3 dni nie mam czasu zapakować;), potem nie mam kiedy na pocztę podjechać, bo cały czas trza w sklepie siedzieć... ale jeśli Wam to nie przeszkadza - to oczywiście, że mogę wysyłać:hug:

 

obejrzałam zdjęcia i powiem tylko - jak to dobrze że muszę tylko pół miasta przejechać a nie pół polski :)

 

Magda, wnętrze sklepu powala, pięknie wszystko dobrane i skomponowane - gratuluję i trzymam kciuki żeby interes kwitł :)

 

Ahhhh, dziękuję :):):)

 

Zaraz będę czytać coście tu naskrobały :)

 

Madzia na karteczce powinno być Justyna Venus i Robert :) :lol2: a ja kupiłam sobie w nagrodę lizaka i zanim doszłam na pociąg miałam zęby i język niebieskie! :D

 

Magda też mi się wydaje, że najfajniej by było gdybyś zrobiła taki prosty cennik np kinkiety od 220-340 (to tylko przykład). Patery małe od do patery duże itp :rolleyes:

 

Mi się po nocach śni dozownik w romby, tylko nie wiem jakie ma wymiary razem z mydelniczką, bo marzy mi się....do kuchni :lol2:

 

Zobaczymy kochana jaka będzie dziś pogoda, bo jak na razie to wpadłam do pracy z mokrymi plecami i kompletnie mokrymi japonkami :lol2:

 

No wpadaj wpadaj :hug: Jeszcze kawiarkinie mamy, ale ciasteczka i kieliszek wody zawsze się znajdą :lol:

 

Madzia mnie się pomyśł Joli wydaje sensowny:yes::D Sama chciałabym Cię o wiele rzeczy zapytać ale sumienia nie mam Cię dręczyć póki co bo wiem, że to dla Ciebie gorący czas...:hug:

 

:hug:

 

Beauty piękny ten plafon jest,prawda?:)

 

Madzia wczoraj wieczorkiem piękna karafka została napełniona Amarulą i opijaliśmy Twój sklepik.Za powodzenie:D

HA!Teraz nie tylko ja żałuje,że nie byliśmy na otwarciu ale mój mąż też:)Bardzo dobrze;)

Kochana powiem Ci,że namęczyłaś się z zapakowaniem tej paczki faktycznie ale zrobiłaś to perfekcyjnie.

Nic sie nie potłukło ,nic nie uszkodziło a przecież mogło bo co niektóre rzeczy są tak ciężkie,że aż byłam zaskoczona.Świetna jakość!

Z większymi zakupami już nie będe Cię męczyła z bieganiem na poczte,obiecuje;)

 

Joliska,uwierz mi,że jak zobaczyłam te hortensje byłam w lekkim szoku.Wierz lub nie ale ja naprawde pierwszy raz w życiu kupiłam sztuczne kwiaty.Zawsze ich unikałam.Czasami ogladałam w AD ale zawsze mnie jakoś odrzucało od zakupu a te....

Uwielbiam hortensje i w zeszłym roku usiłowałam je zasuszyć.Wyszły fatalne!Początkowo wygladały jako tako natomiast jak zaczeły brązowieć brzegi listków,zaczeło się to kruszyć to wywaliłam w .... .

Ja wiem wiem...sztuczne to nie to samo co żywe i nie ma nawet co porównywać ale mimo wszystko są piękne.

 

Aha..jeszcze jedno ...JAK TO NIE MA KONIKÓW NA BIEGUNACH?????:jawdrop:Za póżno je zobaczyłam:bash:

Powiedz,że będą jeszcze proszę:)

 

Strasznie się cieszę, że Ci sięwszystko podobało :lol: Naprawdę opijaliście mój sklepik??? :hug:

A z zakupami zdalnymi może zaraz będzie łatwiej, bo chyba znalazłam fajną opcję wysyłki... jeszcze nic od nich nie wysłałam, ale mój wujek, który ma księgarnię wszystko przez nich wysyła... Narazie jak sobie przez nich liczę to taniej wychodzi niż pocztą:o

sendit.pl - znacie ich??? Korzystają z usług DPD i UPS.Jak ich przetestujęi się sprawdzątodam znać - to by mi bardzo usprawniło system wysyłkowy ;)

 

no właśnie jak to bujańców już niet :mad: :hug:

 

Madziulka, zamów całą stadninę tych koników, bo ja też chcę, dwa albo trzy :)

 

Dziewczyny - noco Wy z tymi konikami?:lol2:

Ażtak???:o:lol2: No cudne były... ale żeby ażtak się wszystkie na nie rzuciły:lol2: Chyba tylko dlatego, żejużich nie ma:rotfl:

Tyle innych cudności,a te wciąż o konikach;)

 

Nie wiem czy będą jeszcze... zgłosiłam Pani Ani, że koników biorę każdą ilość;) Ale sama też nie wie, czy się jeszcze trafią... ale ogólnie teraz poprosiłam o jakieś dekoracje/popierdółki/durnostojki... przyznaję, że na razie jakoś tak zaniedbałam temat:oops: Koniki chwyciłam w ostatniej chwili, gdy sie, skapnęłam, że nie mam z tych rzeczy NIC:oNo i jak widać - to był strzał w dziesiatkę:lol:

 

A takie skuterki np. Wam się podobają???

 

http://i1.fmix.pl/fmi2710/beaac711001f3ae35005d81f/zdjecie.jpg

 

Hej Magdo,

podglądałam podglądałam - przyznaję. Ale po fotorealacji ze sklepu ciężko się powstrzymać od komentowania. Cudo. Przyjadę na zakupy to mam nadzieję osobiście Ci pogratuluję. Pozdrawiam serdecznie.

Nie wiem czemu ale też sobie wyobraziłam, że jesteś niska, hhee ciekawe dlaczego? ;-)

 

Ja niska??? ;) Tego o mnie chyba jeszcze nikt nie powiedział http://www.myparentconnection.com/forums/images/smilies/bwahaha.gif

Myślałam, że już wszyscy na forum o tym wiedzą, że ja "dość" wysoka jestem :lol2:

 

 

znalazłam tapety sandberga http://www.udekorujdom.pl/tapety/sandberg/cecilia , może ktoś zna inne źródła ? tutaj nie widzę tej Magdowej widzę w podobnym stylu , ale to już coś :D.

kombinuje ..... jak tu mojego M. namówić na wycieczkę do W-wy ?:yes: . .Ale to będzie trudne... tak samo jak rozmowa o remontach:(

 

A mnie się wydaje,że Magda zamawiała bezpośrednio stąd? http://www.sandbergab.se/en/products/wallpaper/sort/texture/8

 

Tak to chyba ta tapeta Gabriel, a czy ktoś jest zorientowany w cenach tych tapet i czy można w PL kupić?

 

:no: Magdowa jest w listki chyba oliwne

 

 

Dziewuszki - to ta tapeta :yes: Ja kupowałam w rezultacie stacjonarnie, bo dostałam świetny rabat i taniej mi wyszło niż ściągać z UK...

No ale ja tego w rezultacie sporo brałam...

Tapeta wychodziła coś koło 300 pln, ale nie pamiętam dokładnie :roll:

 

i furę hortensji , bo pewnie się kończą:yes:.... zresztą pewnie wszystko już wyprzedane.... w takim tempie:D

 

Wszystko nie, ale przerzedziło się;) Hortensje też muszę domówić:yes: Są hitem, a nie spodziewałam się :o No ale są naprawdę cudne... sama byłam zaskoczona jakością:o

 

Magda sklep wygląda bosko! Mam nadzieję, że niedługo zjawię się tam osobiście- mam rodzinę w Warszawie którą często odwiedzam więc nie będzie to trudne (chyba) . Gratuluję i życzę powodzenia!

 

Zapraszam :) Pretekst jest, tylko sobie wolne zorganizować;)

 

Oj prawda ,prawda ,,zachwycona nim jestem na tyle ,że jeszcze pewnie dokupię dwa do holu tylko w wersji mosiądz:yes:

 

Madziu,wiesz ,ze tych ogrodowych mebli już brakło...pojawią się dopiero na przełomie roku...ale zapisałam się na listę oczekujących...

 

No coś Ty Beatko :o Ale numer...to ja też się wpisać na listę muszę:lol2: Ach, siła tego forum jest naprawdę niesamowita:rolleyes:;)

 

Magda,

czy ja mam po co przyjeżdżać w poniedziałek?:lol2:, skoro asortyment "wychodzi" w tak zastraszającym tempie?:lol2:

A poważnie: nogami przebieram po prostu - nie mogę się doczekać!!!!!!

 

No sama widziałaś - przerzedziło się;) Ale mam nadzieję, że nie żałujesz, że się pofatygowałaś:hug:

Aneczko - jeszcze raz - było mi prze-ogromnie-miło Cię poznać:hug:

 

Madziu ,wszystko jest tak piękne i dobrane z takim smakiem Gratuluję.Bardzo bym chciała odwiedzić Twój sklep ,ale obecnie jest to niemożliwe .Powiedz mi tylko ,w jaki sposób mogłabym kupić tego konika ,chociaż konika .Miałabym pamiątkę z Twojego sklepu.Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

 

Jak tylko uda mi się je zdobyć - dam znać :) Naprawdę się postaram:) no ale obiecać nie mogę:roll:

Dziękuję za tę moc komplementów:hug:

 

Ha

 

Ja capnęłam bujańca :yes:

Całe szczęście bo widzę spore zainteresowanie :yes:

 

:lol2: I to w jakim stylu:lol2:

 

Kochana,aja mam Twoje takie śliczne zdjecie z Agą (admete) i jakmścudem nie zamieściłam go na fejsbuku:bash: Będę musiała zaraz naprawić swój błąd:)

 

 

Gratuluję capnięcia ale mi potrzeba az trzech bujańców.Mam cichą nadzieję ,że Madzią coś na to poradzi.

 

Naprawdę spróbuję;)

 

To ile już razem??? 20???:rotfl:

 

Madzia gdzie taki plafon można kupić...Please

 

Kochana - u mnie np.:lol2:

Pisz na pw:)

 

Ja też żałuję że ten mały pojechał nad morze a nie w góry ze mną :lol2:

Ale Magda obiecała dużą dostawę, więc ja się nie martwię :wiggle:

 

-----------------------------

 

Plafon potwierdzam - PIĘKNY :lol:

też go mam już u siebie :)

 

--------------------------------

 

Magda buziole zostawiam :hug:

 

[http://emoty.blox.pl/resource/buziak.gif

 

Hej Magda! :)

Wpadłam przytulaska zostawić i spytać co słychać :)

 

:hug:

 

Dzięki Rubinku:hug: Dobrze słychać:) Toczy się toczy jakoś... pracy sporo, ale efekty cieszą jak diabli :lol:

 

http://emoty.blox.pl/resource/buziak.gif

 

nastała cisza forumowa - to wynik zapracowania

czekamy na wieści z apartamentu!

 

Oj dokładnie Kasiu:yes: Miałam nadzieję, że po otwarciu wszystko się przewali i wróci do normy - nic bardziej mylnego ;) ALe nie narzekam, bo też nie mam na co;) Może jedynie na to, że nie mam tyle czasu ile bym chciała, żeby wpaść do Was jak zazwyczaj, poczytać, poprzeżywać Wasze problemy, podoradzać...:hug: No ale mam nadzieję, ze to chwilowe;)

 

A apartament... nocóż - nawet taras się nie robi:bash: Na razie jesteśmy na etapie ostrego targowania z generalnym wykonawcą - bo na razie poszalał z wyceną:lol2:

buziak.gif

buziak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, widziałam, jestem zachwycona!!!!

Sklepem i Magdą:lol2: - przemiła, przesympatyczna, bardzo kontaktowa, a jeszcze przy okazji bardzo ładna dziewczyna!!!

 

Magda,

wielkie dzięki za przemiłe spotkanie - wierzę, że uda nam się znowu za jakiś czas spotkać i pogadać!

No i uzupełniaj asortyment, bo sklep i towar piękny, tylko "szybko wychodzi".

Dziękuję za gratis przy zakupie:hug:!

Edytowane przez Sharlotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...