Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

Cześć Madziu :)

 

Sklep masz Boski ale o tym już pisałam ;)

 

 

Chciałam na priva ale skrzynkę masz pełną :p ;)

 

Mam pytanie o cene akcesorii łazienkowych Lene Bierre.

 

 

 

Buziaki wielkei i jak będę w Wa-wie to oczywiście wizyta u Ciebie obowiązkowa :yes:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gdzie te złote czasy, gdy na forum spędzałam 10 godzin na dobę ehhhh:rolleyes:

No brakuje mi Was:hug: Nawet chyba sobie nie zdawałam sprawy z tego, jak ciężki jest życie kobiety pracującej:lol2: A narzekałam na to, że nie mam co robić i całymi dniami na kanapie przesiaduję;)

 

W każdym razie dziękuję kochane moje forumowe-przyjaciółki, że jak tu zajrzę po 2 dniach, to mam jeszcze chociaż garstkę wiadomosci:hug::lol2:

 

 

Magda skuterek jak dla mnie,amy dwóch łobuzów bomba :lol:

Ja szukam chromowanej klepsydry z piaskiem do kompletu do globusa do pokoju Oskara

jak spotkasz coś takiego do daj mi znać:)

 

Skuterki zamówione;)

 

Madziu, informatyka, a posługiwanie się komputerem i funkcjami online to inne historie :D Zerknij tu: http://www.docs.google.com :yes:

 

uffff;) czyli nie jestem aż tak beznadziejna:lol2: Choć jakbym się przyznała, że kończyłam specjalność "Organizacje wirtualne" to chyba by mnie to w gorszym świetle postawiło co?:rotfl:

Ale na usprawiedliwienie dodam, ze to wszystko tak się zmienia i ewoluuje... że jak studiowałam, to się uczyliśmy o fejsbuku i skypie - to wtedy były innowacje i nowości;)

 

Byłam, widziałam, jestem zachwycona!!!!

Sklepem i Magdą:lol2: - przemiła, przesympatyczna, bardzo kontaktowa, a jeszcze przy okazji bardzo ładna dziewczyna!!!

 

Magda,

wielkie dzięki za przemiłe spotkanie - wierzę, że uda nam się znowu za jakiś czas spotkać i pogadać!

No i uzupełniaj asortyment, bo sklep i towar piękny, tylko "szybko wychodzi".

Dziękuję za gratis przy zakupie:hug:!

 

Po raz n-ty;) - strasznie mi miło było:hug:

 

Cześć Madziu :)

 

Sklep masz Boski ale o tym już pisałam ;)

 

 

Chciałam na priva ale skrzynkę masz pełną :p ;)

 

Mam pytanie o cene akcesorii łazienkowych Lene Bierre.

 

 

 

Buziaki wielkei i jak będę w Wa-wie to oczywiście wizyta u Ciebie obowiązkowa :yes:

 

Pozdrawiam!

 

Kochanie - bo do mnie to się pisze na [email protected];) Napisz, to Ci od razu odpowiem... Cieszę się, że Ci się podoba:lol:

 

Ja też o te w romby :) Ja proszę o wymiary i ceny :yes: pliiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzz

 

Ty już wszystko wiesz;)

 

Straszliwie spóźnione gratulacje, nawet nie szukam przymiotników, bo chyba już wszystkie zostały wykorzystane ...byłam pewna, że to wnętrze będzie hitem a i jak widać asortyment znika w szybkim tempie :)

 

Ojej - LASCHE!!!!!!!!!!!!:hug: Co się z Tobą działo kochana??? Lecę do Ciebie - może się czegoś dowiem;)

 

Wróciłam i od razu pognałam do Ciebie pooglądać efekty pracy - jest WOW! Szkoda, że W-wa jest tak daleko od Wrocławia. Buziaki

 

A Ty gdzie się bawiłaś przez ostatnie tygodnie??? Malediwy, Dehli, Singapour:rolleyes:;) Opowiadaj:)

 

Magda spóźnione ale szczere GRATULACJE...wciaz nie moge sie nadziwic ze ze zwyklego pisania na forum powstala tak historia jak niemalze sztandarowy produkt FM i jeszcze calkiem sensowny biznes. SZOOOOK! Buzka

 

No nie wytrzymam - i Kacha we własnej osobie mnie odwiedziła:hug: Już myślałam, żeś się wyrejestrowała z tego naszego grajdołka;) Jak tam w chałupce? Co jeszcze fajnego wymyśliłaś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż u Ciebie Madziu łatwo mi będzie nadrobić, bo nie masz czasu na forum:lol2::lol2:

Doczytałam, że była sesyjka- jak się udała?:rolleyes::wiggle:

Śliczna sofka CHLOE- nie mogłaś otworzyć tego sklepu wcześniej?:mad::hug:A tak już po herbacie:bash:

Dobra, już dzisiaj zmykam- jutro będę wszystko nadrabiać. Buziaki:hug:

Edytowane przez agawi74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż u Ciebie Madziu łatwo mi będzie nadrobić, bo nie masz czasu na forum:lol2::lol2:

Doczytałam, że była sesyjka- jak się udała?:rolleyes::wiggle:

Śliczna sofka CHLOE- nie mogłaś otworzyć tego sklepu wcześniej?:mad::hug:A tak już po herbacie:bash:

Dobra, już dzisiaj zmykam- jutro będę wszystko nadrabiać. Buziaki:hug:

 

I wczoraj się sprzedała:wiggle: Wiec lubię ją jeszcze bardziej ;):lol2:

 

Sesyjka baaaardzo udana. Fotograf piał, że tak fotogenicznego miejsca już dawno nie widział... zdjecia wyszły naprawdę cudne :rolleyes: Tylko zobaczymy co się w druku ukaże;) wiecie - różnie może być ;) Czasem takie szkaradztwa wybiorą... no i pewnie tak wykadrują wszystko, że z tła nic nie zostanie :roll: No zobaczymy :)

 

PS Cieszę się, że znalazłaś pozytywy tego mojego permanentnego niebytu na forum ;):hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu - a planujesz dzisiaj być w sklepie? Bo zamierzam wpaść dosłownie na 5 minut koło 16-ej:)

(napisałam Ci maila ale nie dostałam odpowiedzi:P:))

 

Kochana, wiem, przepraszam :oops: Odczytałam w komórce i miałam Ci odpisać na tej elaborat:lol2: Ale teraz, kiedy już mam w odczytanych, to wiesz... jakoś tak zapominam :oops:

Wpadaj kochanieńka:yes: Ale dlaczego na 5 minut???:mad: A najlepiej zadzwoń, jakbędziesz jechać, zeby mi do głowy nie przyszło wyjść akurat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu mam prośbe...ja z tych nielogujacych się na portalach internetowych typu NK czy FB itd.. dlatego spytam tutaj.

Kliknij Kochana w jakiej cenie masz te szklane talerze?

 

Zaraz ci mailika poślę... a widziałaś ten stojący wieszak? Chyba szukałaś czegoś podobnego (czy nie ty:oops:;))

 

A talerze z tym platynowym rantem, czy te "słoneczka" (ze żłobieniami)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a koniki dojechały ? i rezerwuje ten pojemnik łazienkowy ( widziałam na fotkach) biały z przykrywką chyba za 95 zł . :rolleyes:- miłość od pierwszego ujrzenia, i jeszcze pojemniczki białe na zioła za 115 ( te które są na fotkach z przodu i z tyłu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh, z tymi pojemnikami to trochę lipa:roll: Z tymi białymi z przykrywką... przyszła jakaś felerna partia czy cóś (to raczej dobra firma, mam ich inne rzeczy - więcsię dziwię :roll:)

W każdym razie schodzi z nich emalia pod przykrywką :( Nie polecam:no: Wczoraj też Justynce to pokazałam - przejechała sie na marne:( Noale cóż - nie będę wciskać chłamu... Mam je reklamować, ale narazie z braku laku;) i czasu sobie stoją bo pięknie wygladają:)

 

Za to doniczki Lene Bierre jak najbardziej polecam:yes: Produkty tej marki to prawdziwy majsterstuck:yes: Świetnie wykonane i po prostu prześliczne okazy:rolleyes:

 

Pozdrawiam:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...