Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochana nie bolej nade mną, bo ja MG mam po drodze na pociąg (stacja Powiśle) :) Nawiedzę Cie po dostawie :wiggle:

 

ufff;):hug:

 

Madzia, a widziałaś styl nowojorski w wydaniu Macieja Zienia?

Woronicza Qbik Manhattan - realizacja

Woronicza Qbik Manhattan - wstępna koncepcja

 

A wiesz, że tego projektu nie widziałam... akurat to fajnie mu wyszło:yes: Podoba mi się bardzo:yes: rozwinął się;)

Dzięki:)

 

Madziu, tym razem w Rzymie byliśmy przez cudowne 3 tygodnie. Żyć się chce:-)

 

o nieeee, zazdrość mnie zżarła:sick:;) Uwielbiam Rzym, a ostatni raz byłam w ciąży, czyli równo 3 lata temu:( Przytyłam wtedy 8 kilo w 5 dnihttp://www.myparentconnection.com/forums/images/smilies/bwahaha.gif

 

ehhhh, co ja bym dała za choćby 3 dni w Rzymie:rolleyes: o 3 tygodniach nawet nie marzę;) (czym Wy się do cholerki zajmujecie, że tak możecie wciąż sobie podróżować:rolleyes:znowu zazdrość:sick:;))

 

Madzia jak żyjesz?:hug:

Skibusia, ale miałaś fajniehttp://www.matrax.net/forum/images/keny/zeby.gif:rolleyes:

 

Jakoś żyję, jakoś żyję :hug:

 

Madziu, ja dopiero teraz: SERDECZNE GRATULACJE SKLEPU!!!! Stworzyliście coś przecudownego!!!! Na fb już podglądałam i jestem zachwycona!!! :wiggle:

 

Ohhh jak miło Nelciu:hug:

 

Magda, sklep cudowny. Masz niespotykaną klasę i styl. :yes:

 

Co to za szara sofka i szare fotele? Bardzo mi się podobają.

 

Dziękuję Gabs:) A sofki i fotele mojego autorstwa - cieszę się, że się podobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kobieto Sukcesu :lol:

A dopiero by sie wydawało że nie tak dawno na kebabie;) z Lady i Tobą planowałaś jakiś biznesik, a tu juz hula pełną parą:jawdrop:

Jak to marzenia szybko się spełniają :hug:

 

hahaha:rotfl:

To prawda:lol2: Boże, to faktycznie było dopiero co:lol2:

Pisiaj mi na priva, co tam się wydarzyło u Ciebie...:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek a ty o swojej galerii może pomyslisz ? ja to jestem ciekawa jak mieszkasz;)

 

Anetko

Juz nieraz nad tym myslalem ale mieszkam w 60 letnim domu który wymaga wielu środków aby go wyremontować.... Na razie jest jak jest. Zrobiłem minimalna lazieneczke a za 2 tyg wchodzą dekarze robic dach od nowa.... Na piętrze chce zrobic sypialnie marzen. Moze wtedy sie zdecyduje.... Na razie przy waszych wnętrzach wstyd byłoby mi pokazywać moje skromne izdebki.., ale moze pod koniec roku? Czemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak: ja też mieszkam w okropnym domku, który baardzo po trochu, głównie własnymi siłami doprowadzamy do jakiego-takiego stanu - nie przeszkadza to mieć własnego wątku :yes:

 

Madziu - ja wiem, że sklep, inne zajęcia i w ogóle, ale nic nie poradzę na to, że tęsknię do wykończeniówki w Twoim mieszkanku:) :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loluś - koniecznie zakładaj wątek:yes: Strasznie się cieszę, że kosze dotarły i się podobają:hug:

 

nihiru, qrczę - ja też tęsknię;) No ale o czym mam pisać... że przyszły shuttersy, to nie mamy za co ich wykupić (z oczywistych powodów;)) i gość nas ściga codziennie telefonami ;) czy o tym, że za taras firma wykonawcza zawołała 80 tys.:jawdrop: no i wszystko stanęło... negocjujemy a w międzyczasie szukamy kogoś innego kto by to zrobił...

 

U nas zawsze wykończeniówka, to był trudny i drażliwy temat... ale ostatnio to już w ogóle :roll: Także tęsknię, tęsknię, ale z drugiej strony wolę nie myśleć;) Już wystarczy, że ten biznes mam na głowie i walczę o przetrwanie - mieszkanie poczeka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także tęsknię, tęsknię, ale z drugiej strony wolę nie myśleć;) Już wystarczy, że ten biznes mam na głowie i walczę o przetrwanie - mieszkanie poczeka;)

 

Madziula - ależ ja wiem, tak sobie tylko narzeknęłam, :rolleyes:

 

Wszystkie Ci tu kibicujemy i trzymamy kciuki za powodzenie przedsięwzięcia! A że nam smutno bez Ciebie na forum to nasz problem :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cudownie nam tam w tym Rzymie było. To nasz 3 raz w tym mieście był, ale poprzednio byliśmy na kilka dni tylko (też nam się podobało), ale dopiero teraz mogłam się poczuć jak prawdziwa mieszkanka Rzymu. Tęsknię za tym miastem okropnie.

 

Madziu, ja tylko jedno: 80 tyś. za taras, czy oni na głowę upadli?! Ja wiem, że to mega inwestycja i przebudowa, ale bez przesady. Szukajcie kogoś tańszego, to może i na shuttersy będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha:rotfl:

To prawda:lol2: Boże, to faktycznie było dopiero co:lol2:

Pisiaj mi na priva, co tam się wydarzyło u Ciebie...:hug:

 

Napisie, napisie bo Cię skręci :p, ale to dłuższa historia :rolleyes:, więc na spokojnie jak już męża wyprawię i będę siedziała przez kilka dni z dzieciaczkami i wieczory będę miała tylko dla was ;) Nadrobię trochę privików i Tobie też skrobnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, a widziałaś styl nowojorski w wydaniu Macieja Zienia?

Woronicza Qbik Manhattan - realizacja

Woronicza Qbik Manhattan - wstępna koncepcja

 

I co moje oczka widzą...lakierowane frezowane fronty, wprawdzie w łazience ale zawsze :wiggle:

 

 

Napisie, napisie bo Cię skręci :p, ale to dłuższa historia :rolleyes:, więc na spokojnie jak już męża wyprawię i będę siedziała przez kilka dni z dzieciaczkami i wieczory będę miała tylko dla was ;) Nadrobię trochę privików i Tobie też skrobnę ;)

 

Napisz i mi co tam się u Ciebie porobiło :hug:

 

 

---------------------------------------

 

Madzia buziaki zostawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kochana to co Ty nie mówisz :) Ja mam p. Łukasza z zapleczem sprawdzonych wykonawców, mów co tam na tym tarasie trzeba robić to Ci wycenią :rolleyes:

 

 

Oj kochanie, tego chyba nie jest w stanie zrobić każda ekipa od ogrodów... my jak zwykle szalejemy, wiecie;) - tu potrzebni są konstruktorzy, ludzie od schodów metalowych, od zrywania nawierzchni, od kładzenia nowej i kładzenia drewna na legarach... no i najlepiej, żeby za wszystko była jedna firma odpowiedzialna, żeby wzięła to na siebie - bo jak my się zaczniemy rozdrabniać, to znowu 2 lata będziemy robić ;)

Spoko spoko... zmiękną;) Na szczęście mój mąż trzyma ich za **** zawodowo, więc zmiękną ;)

 

 

Madziula - ależ ja wiem, tak sobie tylko narzeknęłam, :rolleyes:

 

Wszystkie Ci tu kibicujemy i trzymamy kciuki za powodzenie przedsięwzięcia! A że nam smutno bez Ciebie na forum to nasz problem :hug:

 

 

Oj dziubku, a myślisz, że ja nie tęsknię :hug: Nawet nie wiesz jak mi głupio teraz się tu udzielać ;) Mam wrażenie, że co nie powiem, to brzmi jak jakaś auto-promocja - więc wolę siedzieć cicho :oops:

Nie mam nic do powiedzenia w kwesti własnej wykończeniówki, więc omijam swój wątek szerokim łukiem, zeby ciągle o tym sklepie nie nawijać (bo przeca tu innego tematu od miesiąca niet;)) no i tylko czasem się poszlajam po waszych wątkach :hug:

Ale już też troszeczkę wypadłam z obiegu, bo to ciężko tak być na bierząco :oops:

 

No cudownie nam tam w tym Rzymie było. To nasz 3 raz w tym mieście był, ale poprzednio byliśmy na kilka dni tylko (też nam się podobało), ale dopiero teraz mogłam się poczuć jak prawdziwa mieszkanka Rzymu. Tęsknię za tym miastem okropnie.

 

Madziu, ja tylko jedno: 80 tyś. za taras, czy oni na głowę upadli?! Ja wiem, że to mega inwestycja i przebudowa, ale bez przesady. Szukajcie kogoś tańszego, to może i na shuttersy będzie.

 

Pewnie ci zostaną, ale na pewno zapłacimy im nie więcej niż połowę :rotfl:

 

Napisie, napisie bo Cię skręci :p, ale to dłuższa historia :rolleyes:, więc na spokojnie jak już męża wyprawię i będę siedziała przez kilka dni z dzieciaczkami i wieczory będę miała tylko dla was ;) Nadrobię trochę privików i Tobie też skrobnę ;)

 

Jak to TEŻ:mad: PRZEDEWSZYSTKIM chyba:lol2::hug: I to już, bo mnie naprawdę skręca;)

 

 

Madzia buziaki zostawiam :hug:

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłam w sklepie Magdy :) co prawda nie udało sie nam spotkać(byłam niezapowiedziana)

Sklep super,ma niesamowity klimat (zdjęcia wpełni go oddają)

 

Zamówiłam plafon i lampę latarenke i muszę powiedzieć że w pełni spełniły moje oczekiwania.

Są super wykonane taka szkoda że muszę trzymać jeszcze przez miesiąc w pudełkach.

Magda DZIEKUJĘ :):)

 

Kanapy bardzo ciekawe siedziałam na jasnej i jest bardzo wygodna :) poważnie się zastanawiam ....

Pozdrawiam serdecznie hug

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłam w sklepie Magdy :) co prawda nie udało sie nam spotkać(byłam niezapowiedziana)

Sklep super,ma niesamowity klimat (zdjęcia wpełni go oddają)

 

Zamówiłam plafon i lampę latarenke i muszę powiedzieć że w pełni spełniły moje oczekiwania.

Są super wykonane taka szkoda że muszę trzymać jeszcze przez miesiąc w pudełkach.

Magda DZIEKUJĘ :):)

 

Kanapy bardzo ciekawe siedziałam na jasnej i jest bardzo wygodna :) poważnie się zastanawiam ....

Pozdrawiam serdecznie hug

 

Asiulku, ja się od tygodnia zbieram, żeby maila do Ciebie napisać... Ty wiesz jak było:lol2: Twoja paczka miała być już nadana, razem z koszami dla Lolka... ostatniego dnia przed wylotem do Szczecina się tym zajmowałam (a dokładniej w dniu wylotu;))... w każdym razie kosze naszykowaliśmy no i miałam zabrać sie za Twoją pakę, a tu projektanci na głowę mi się zwalili i 3 godziny siedzenia w katalogach i ustalania zamówienia... patzrę na zegarek - a tu za 15 minut muszę wychodzić... no i dawaj - szybko zaczęłam ogarniać rzeczy najpilniejsze, tłumaczyć moim kobitkom ostatni raz - jak kasa, jak termina, jakie kody, jak zamknąć itp, itd... no i paki przygotować nie zdążyłam;) Wyrzuty sumienia mnie zżerały, bo chyba najdłużej już czekałaś... a tu na drugi dzień jesteś po lampy, bez uprzedzenia - Ty widzisz jaki to fart, że ja nie zdążyłam;):lol2:

 

Ale szkoda, ze sie nie zobaczyłyśmy:(:hug:

 

Madzia ,mam nadzieje ,że w urlopie Twój sklep nawiedzę ...

 

Beciu, a wybierasz się do Wawy??? No to koniecznie:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...