Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hmn...nie wiem jakie zdanie mają inne koleżanki, ale ja czekam zawsze na wieści ze sklepu, skoro z apartamentu na razie nie :) Tak dużo osób Ci kibicuje, że chyba tylko jakimś zazdrośnikom by to przeszkadzało, chyba :p

 

:hug::hug::hug:

 

 

Madzia , Twój sklep jest pierwszy na .liście do zaliczenia ...mam miesięczny urlop więc na pewno uda mi się kopsnąć do Warszawy ... na razie wyruszam się trochę powylegiwać ....

 

To strasznie się cieszę na możliwość poznania Ciebie :hug:

 

 

A ja przychodzę z prezentem dla wszystkich miłośniczek shabby chic, prowansji i stylu romantycznego:) Jako że teraz mam okazję poznać wielu producentów, importerów oraz przedstawicieli różnych firm meblarsko-dekoracyjnych... te wszystkie, które mnie nie dotyczą;) z chęcią Wam podrzucę... oto jedna z nich - można znaleźć ciekawe mebleki w bardzo przystępnych cenach:)

PATIO MEBLE

 

Parę przykładów mebli wartych uwagi:

 

http://www.patiomeble.eu/207-komoda-old-cuisine-duza.html

http://www.patiomeble.eu/34-kredens-pesaro-shabby-chic-.html

http://www.patiomeble.eu/pesaro/48-komoda-pesaro-schabby-chic-021.html

http://www.patiomeble.eu/54-komoda-pesaro-036-shabby-chic-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, zapomniałabym się pochwalić - dziś ostatecznie pożegnaliśmy pieluchy:wave:

Od paru miesięcy już nie towarzyszyły nam w ciągu dnia, ale zakładaliśmy (tak w razie co) na noc... choć przyznaję, praktycznie codziennie Hania wstawała z suchutka pieluszką.

 

Od paru dni prosiła, żeby jej nie zakładać... wczoraj zaryzykowaliśmy i... 11 godzin bez najmniejszej kropeli:lol: Wstała i od razu pobiegła na nocnik - zuch dziewczynka:lol:

 

No i drugi sukces wychowawczy - z dnia na dzień całkowicie przestawiła się z soczków na wodę... wodę zawsze lubiła i piła (szczególnie na noc - po myciu zębów u nas nic innego nie wchodziło w rachubę), ale za dnia lubiła mieć w zanadrzu jakiś kubeczek z soczkiem... z dnia na dzień zapowiedziała, ze ona tylko pije wodę z małej butelki - i jak powiedziała tak zrobiłą;) DUMA:lol:

 

No. To jeszcze tylko ten głupi nocny "dydoch" nam został do pokonania:mad: Trzyma się go kurczowo:rotfl:

A my naiwni wierzymy, że tak jak do całej reszty - sama dojrzeje i odmówi dnia pewnego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. To jeszcze tylko ten głupi nocny "dydoch" nam został do pokonania:mad: Trzyma się go kurczowo:rotfl:

A my naiwni wierzymy, że tak jak do całej reszty - sama dojrzeje i odmówi dnia pewnego;)

 

Dojrzeje, dojrzeje. U nas wszystko "samo się zrobiło": Igor stopniowo i bezboleśnie dał się odstawić od piersi, sam zrezygnował ze smoczka (i to wcześniej), bardzo chętnie sam się wyprowadził z naszego łóżka (jak dostał własne - dorosłe:)). No, z odpieluchowaniem tylko połowiczny sukces odnieśliśmy i nie chce sam zasypiać, ale i to przyjdzie z czasem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj powiem wam, że bardzo mnie to cieszy:rolleyes: Taki już doroślak się zniej zrobił:lol: Dziś znowu sucha noc:wave:

 

Tylko jeszcze ten dydoch:mad::lol2: Ale mam nadzieję, że tak jak mówicie - samo przyjdzie... tak było z całą resztą... już cała rodzina pomstowała na nas, że jak to, dziecko 2 lata skończone a my treningu czystości jej nie przeprowadzamy:roll: Na nic były tłumaczenia, że ona nie chce, że siada na nocnik i po sekundzie jak poparzona się zrywa... myślałam, ze mnie zlinczują:(

Aż tu dnia pewnego ona SIAMA na nocnik i bach - jest siku, następnego dnia bach - jest qpa:lol: No i poszło - w 3 dni dziecko przestało korzystac z pieluch...

 

Oby tak było ze smokiem:rolleyes: Choć ja nie wiem co to będzie... żadne metody już na tego cwaniaka nie działają... ja jej, że przyjdzie wróżka zabierze smoka i zostawi prezent, a ona na to - Dobzie, i pódziemy do SMYKA kupimy nowy:o:rotfl:

Ja jej, że może pora już spakować smoka i wysłać do małych dzieciaczków, które nie mają i potrzebują, a ona na to Kupimy im w SMYKU dydoszki i wyślemy:lol2:

 

No i gadaj z nią:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częś Madziu !

GRATULACJE DLA HANI ! BRAWO - MĄDRA DZIEWCZYNKA :D

Ja mam też takiego maluszka (październik 2009) mój na szczęście nie był taki sprytny powiedziałam, że przyszedł Shrek i Kung Fu Panda i Maniek i inne jego ulubione postacie bajkowe, zabrały do krainy baśni bo tak strasznie go lubią i z tamtąd nie można go odzyskać, ani kupić nowego bo go znowu zabiorą. Pierwsza noc był ciężka a po 3 dniach zapomniał, no nie zupełnie, czasem tylko przy oglądaniu bajki coś mu się przypomniało.

Mój natomiast śpi jeszcze z pampersem :oops: budzi się w nocy do siku bo bardzo dużo pije, ale ja nie chcę mieć zasikanego łóżka (mata nic przy takim siuraczku nie daje :no:

 

Mam jeszcze pytanko jaką deszcownicę kupowałaś i w jakim sklepie internetowym, za tydzień muszę mieć wszystkie akcesoria a ja nie wiem co wybrać tyle tego :cry:

 

I jeszcze tak ceny do tych baterii umywalkowych baardzo by się przydały ja wiem, że zależy od detali ale tak przykładowo (mnie interesują w niklu)

Edytowane przez Janiela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, SMYK rządzi :D

 

Magda, spójrz na to tak: jeśli Hania już teraz na każdy problem ma gotowe rozwiązanie, na pewno świetnie sobie w życiu poradzi :)

 

Dropek ma rację- Hania pewnie wdała się w zaradną mamusię:D I gratulki dla małej:hug:

 

No chyba macie rację dziewuszki:rotfl:

 

 

Częś Madziu !

GRATULACJE DLA HANI ! BRAWO - MĄDRA DZIEWCZYNKA :D

Ja mam też takiego maluszka (październik 2009) mój na szczęście nie był taki sprytny powiedziałam, że przyszedł Shrek i Kung Fu Panda i Maniek i inne jego ulubione postacie bajkowe, zabrały do krainy baśni bo tak strasznie go lubią i z tamtąd nie można go odzyskać, ani kupić nowego bo go znowu zabiorą. Pierwsza noc był ciężka a po 3 dniach zapomniał, no nie zupełnie, czasem tylko przy oglądaniu bajki coś mu się przypomniało.

Mój natomiast śpi jeszcze z pampersem :oops: budzi się w nocy do siku bo bardzo dużo pije, ale ja nie chcę mieć zasikanego łóżka (mata nic przy takim siuraczku nie daje :no:

 

Mam jeszcze pytanko jaką deszcownicę kupowałaś i w jakim sklepie internetowym, za tydzień muszę mieć wszystkie akcesoria a ja nie wiem co wybrać tyle tego :cry:

 

I jeszcze tak ceny do tych baterii umywalkowych baardzo by się przydały ja wiem, że zależy od detali ale tak przykładowo (mnie interesują w niklu)

 

Moja droga - do tych które są na fejsbuku? No niestety cena bardzo zależy od detali;) Pytaj konkretnie, a wszystko Ci wyliczę... deszczownicę też mogę Ci taką w niklu zaoferować:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda , bardzo się ucieszyłam że nie zdążyłaś wysłać przesyłki :)

 

Gratulacje dla Hani .

 

A ja właśnie czekam na te baterie zamówiłam już miesiąc temu

szkoda ,że nie wiedziałam ....

Bardzo fajnie ,że oferta się poszerza

Miałam dziwny incydent przy zamawianiu baterii , byłam gotowa już zrezygnować z zamówienia

ale bardzo chciałam je mieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratko toż to duży postęp http://forum.barcis.pl/images/smilies/tak_trzymaj.gif

Też jestem zdania że na wszystko przyjdzie odpowiedni czas no przecież do licem nie poczłapie z dyndolem :lol2:

 

Ja starszak próbowałam odpieluchowac jak skończył półtora roku bez skutku jak mnie w końcu obsikał odpuściłam spróbowałam jak skończył 2 latka i z dnia na dzień załapał w czym rzecz:wiggle:

 

Więc nic na siłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Magda,

a ja się dopiszę. Jestem z moją córką Idą na podobnym etapie co Wy z Hanulkiem - mamy za sobą odstawienie smoka. Przyjaciółce urodził się synek. Sporo wcześniej rozmawialiśmy o tym, ze dzidziuś potrzebuje i że ona też dostała jak się rodziła. Sama oddała cioci dla Franka. I niby super. Ale sprawy się skomplikowały... Duma nie pozwoliła jej upominać się o niego, ale niestety kilka nocy przebiegło dramatycznie. Byłam już poważnie zaniepokojona ale teraz po 2 tygodniach wiem, że jest ok. Wszystko się unormowało. Ja zawsze czekam aż przyjdzie odpowiedni moment ale smok mnie martwił w kontekście zgryzu (już było widać zmiany). Chyba moja to i do 3 lat by ssała i nie oddała by bez walki. Chyba nawet wcześniej byłoby łatwiej. Tak sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Wam, że moja bohaterka już 5 suchych nocy ma za sobą:wiggle: Więcsukces wielki:wave:

 

Ze smoczkiem p@nno mogotko czuję, że u mnie bedzie pdoobna draka:( I też myślę, że wcześniej mogło być łatwiej, ale niektóre za Was może pamiętają, że już mieliśmy jedno podejście z pół roku temu - i też skończyło się katastrofą:roll:

Zgryz narazie wygląda na to, że nie ucierpiał... to pewnie dzięki temu, że używa go jedynie w nocy i to też przecież nie spi z nim cały czas... smok jest ważny gdy się przebudzi - musi mieć go pod ręką, wtedy od razu zasypia dalej... jak go zgubi - jest afera:roll: Ale wiem, że i tak pół nocy śpibez niego. Rzadko gdy wchodzę do niej w nocy ma go w buzi.... także to musi mieć podłoże czysto psychologiczne... ważniejsza dla niej chyba jest świadomość posiadania niż prawdziwa potrzeba tego ssania.

 

Ale jedno jest faktem - gdy wieczorem daje jej się tego dydocha, to ona normalnie odpływa pod jego wpływem:lol2: Niesamowity to widok:rotfl:

 

 

 

Magdo, powiedz-a dla siebie ze sklepu wybierasz coś czy na koniec zostawisz?:p

 

:lol: Np chociażby trojak na przekąski jeden zgarnęłam, a drugi moja mamusia;) Ale fakt faktem, że teraz o sobie i swoim mieszkanku nawet nie mam chwili pomyśleć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...