Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No co tam dziewuszki - tęsknicie jednak za mną :lol:

 

Ja własnie w Krakowie urzęduję. Jutro weselicho mamy;)

 

A wczoraj mieliśmy własną rocznicę ślubu:wiggle: Już czwartą - ale zleciało :o

 

Powiem Wam, że tak intensywnie jak ostatnio to jeszcze nie żyłam;) To chyba widać też po mojej (nie)obecności na forum... jak sobie przypomnę te czasy gdy 4-5 godzin dziennie spędzałam z Wami na kanapieprzed monitorem... :rolleyes::lol2:

 

No właśnie! Jakieś szczególne perełeczki z tych wyszukanych przez Ciebie :)

 

Aaaaa dajecie spokój ;)

 

no dzieciaki to potrafią nastraszyć. No ale się ich nie upilnuje i dobrze że Hania sobie "poradziła". Widać twardziel z niej:P

 

I to jaki:yes: Byliśmy jeszcze parę razy na basenie od tej pory - nic się nie boi:no:

 

Hej:welcome: Nawet nie pamietam kiedy u Ciebie byłam.

Hania czytam nie daje Ci się nudzić w wakacje.Ma pomysły brzdąc mały ale widzialam ja na zdjęciu na FB i na takiego słodziaka nie sposób sie chyba nawet złościć.Śliczna dziewczynka.

 

Dzięki:hug:

 

Raaaaaany Madziu, MINT GREY jest fantastyczny !!!! Obejrzałam i tu i na FB:D Obowiązkowo przy następnej wizycie w stolycy;)

 

Gratuluję z całego serca:)

 

Kochanie moje - to Ty dopiero na Mint greya trafiłaś???:o No ale lepiej późno niż wcale:lol2: Dzięki Maduś:hug:

 

Madziu, co to za materiał obiciowy na tej ciemnoszarej sofie i fotelach? Ta sofa naprawdę baaardzo mi się podoba. Mogłabyś mi coś więcej o niej i fotelach napisać (wymiary, cena). Plizzz.

 

Moja droga - to nie jest mój projekt. To importowana sofa. Tkanian jest boska- tzw. kameleon;) W świetle dziennym jest bardziej szara, w świetle sztucznym typowy taupe wpadajacy w odcienie beży i brązów. Piękny połysk - no strasznie się ludziom podoba:)

Sofa ma 220 cm długości i kosztuje 8900 zł (nie za tanio co;))

A - i super wygodna jest:yes:

 

hellluuuuuuuuuuuu :)

 

helołłłłł my dirrrr:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby nie było, że ceny z kosmosu rzucam - w stanach też tyle kosztuje - prawie 3 tys. $

http://furniture.zoostores.com/furniture_en/jennifer-taylor-legacy-sofa-sofa.html

 

Ale teraz akurat ją mają w promocji - może warto sprowadzić sobie :lol: Nawet mają darmową dostawę (tylko czy do Polski?:confused:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co - czekałam kiedy powiem, że moje dziecko typowo - ledwo poszło do przedszkola a już chore ;)

No i się nie doczekam - Hania zachorowała jeszcze zanim poszła do przedszkola:rotfl:

 

Nasze hulańce-swawole weselne skończyły się mega gilem z nosa, gorączką i chorym gardłem :(

 

Dziś zamiast pierwszego dnia w przedszkolu mamy co-minutowe wycieranie noska i leżenie pod kocykiem :roll:

 

Miłego dnia dziewuszki:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga - to nie jest mój projekt. To importowana sofa. Tkanian jest boska- tzw. kameleon;) W świetle dziennym jest bardziej szara, w świetle sztucznym typowy taupe wpadajacy w odcienie beży i brązów. Piękny połysk - no strasznie się ludziom podoba:)

Sofa ma 220 cm długości i kosztuje 8900 zł (nie za tanio co;))

A - i super wygodna jest:yes:

 

Madziu, ładna jest. Nie widziałam jej wcześniej. :cool:

 

Mnie chodziło o tę szarą sofę, którą pokazałaś w sklepie na samym początku, a która wraz z dwoma fotelami stała obok dwóch takich samych witryn. Tamta mi bardziej odpowiada.

Tylko czy wytrzyma towarzystwo kotów - dlatego pytałam jaki to materiał? ;)

 

A co do braku czasu, to jak napisałaś, że zakładasz własny biznes, a później napisałaś o dwóch leżakach do opalania się na tarasie, to uśmiechnęłam się w duchu i pomyślałam sobie kiedy Ty znajdziesz na to czas... :)

 

Nie dziwię się, że mała się przeziębiła, bo pogoda w weekend była nie najlepsza.

Edytowane przez Gabi.gg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Magdę ZZZZZZ ...... z pewną nieśmiałością się witam z forumowym guru i chylę czoła wszelkim Twoim dokonaniom :wave:. Piękne mieszkanie, cudowny Mint&Grey (już jestem facebookowym fanem) i niesamowita osobowość. Przeczytałam wątek od dechy do dechy jednym prawie tchem.

 

A jako, że jestem forumowym nowicjuszem, bo wcześniej mąż na forum głównie przesiadywał chciałam tylko wyrazić swój podziw dla Twojego gustu i wyczucia smaku. Pięknieeee. Chciałam się tylko przywitać i powiedzieć, że kibicuje dalszym poczynaniom i z niecierpliwością czekam na dalszy postęp prac mieszkaniowych. Bardzo żałuję , że mieszkam tak daleko od Warszawy, ale już sobie obiecałam, że jak będę w stolicy to nie żaden Pałac Kultury zaliczam jako główną atrakcję turystyczną tylko Twój sklep!!!!!! Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrówka dla Hani!!!

 

ach... 30 baniek w sobotę w totolotka nie trafiłam.. nie trafiłam nawet ćwiartki, jednej ósmej, ani nawet jednej 12 tego :( miałam taki plan napaść na MINT :)

lista moich potrzeb nie maleje

- wręcz przeciwnie ma tendencję wzrostową.... ale bedę próbowała wygrać - a jak nie da rady to rozłożę listę na części i co miesiąc jedna potrzeba - większe potrzeby co dwa miesiace :D ach... jeszcze do tego te miętowe inspiro na fb... lista potrzeb się powiększa

 

 

p.s. mam pytanie w sklepie masz sztukaterię na ścianach... i przegapiłam gdzieś..co to za listwy i jak były mocowane????? i jaka farba - ta szara

z góry dziękuje za odpowiedz

spokojnej nocy życzę ja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej :hug: uściski dla Hani.

 

Dużo zdrowia dla Hanutka:hug:

A my ze względu na choróbska zaczynamy przedszkole 15 września;)

 

Zdrówka dla Hani :yes:

 

To teraz możecie i mnie wyściskać, i mi zdrówka pożyczyć... mnie też dopadło :( Dziś cały dzień spędziłam w wyrku :(

 

Plusy takie, że może będę miała wiecej czasu na forum i nadrobię wasze wątki:hug:

 

 

Madziu, ładna jest. Nie widziałam jej wcześniej. :cool:

 

Mnie chodziło o tę szarą sofę, którą pokazałaś w sklepie na samym początku, a która wraz z dwoma fotelami stała obok dwóch takich samych witryn. Tamta mi bardziej odpowiada.

Tylko czy wytrzyma towarzystwo kotów - dlatego pytałam jaki to materiał? ;)

 

A co do braku czasu, to jak napisałaś, że zakładasz własny biznes, a później napisałaś o dwóch leżakach do opalania się na tarasie, to uśmiechnęłam się w duchu i pomyślałam sobie kiedy Ty znajdziesz na to czas... :)

 

Nie dziwię się, że mała się przeziębiła, bo pogoda w weekend była nie najlepsza.

 

:rotfl: A ja głupia myślałam, że własny biznas gwarantuje niezlaeżność, masę wolnego czasu itp... :lol2::lol2::lol2:

Matko, jakżem się myliła:rolleyes:

 

Dziś Tosiaczkowi w mailu nakresliłam w skrócie jak teraz wyglada moje życie... nie mam czasu jeść, nie mam czasu spać... no i wciąż muszę wybierać, co ważniejsze, co pilniejsze, co sobie mogę chwilowo odpóścić, a z czego w ogóle zrezygnować :(

Ale i tak jestem przeszczęśliwa :lol:

 

Sofa o którą pytałaś - Chloe jak się okazuje ;) - ma 180 cm długości i jest obita welurem/aksamitem... świetnie się sprawuje :yes:

 

 

Madziula odbierz priv,prosze;)

 

jak już wiesz -zrobione ;)

 

 

Madzia ma nadzieje ze wkrotce bedziesz miała troche wiecej czasu i na wiosnę jakies roboty budowalne sie rozpoczną;)

Nuuuda na forum bez Ciebie:sleep:

 

:hug:

Kochana... byłam wczoraj na budowie... o matko - wyć się chce:cry: Melina normalnie... tracę serce do tego przedsięwzięcia :(

 

Nie uwierzycie - podłoga w jadalni wstała nam praktycznie do pionu :wtf: Szpary na 2 cm:sick:... może potem zdjecia wrzucę :(

 

Na początku tego tygodnia miały się rozpocząć prace na tarasie, ale oczywiscie są problemy i wciąż się nie zaczęły... wykonawca nie chce dać deweloperowi gwarancji na wykonaną usługę. Daje ją tylko nam... a problem polega na tym, że to deweloper pokrywa znaczną część kosztów związaną z uszczelnieniem tarasu itp...

 

Naprawdę można mieć dość wykończeniówki ;)

 

 

Witam Magdę ZZZZZZ ...... z pewną nieśmiałością się witam z forumowym guru i chylę czoła wszelkim Twoim dokonaniom :wave:. Piękne mieszkanie, cudowny Mint&Grey (już jestem facebookowym fanem) i niesamowita osobowość. Przeczytałam wątek od dechy do dechy jednym prawie tchem.

 

A jako, że jestem forumowym nowicjuszem, bo wcześniej mąż na forum głównie przesiadywał chciałam tylko wyrazić swój podziw dla Twojego gustu i wyczucia smaku. Pięknieeee. Chciałam się tylko przywitać i powiedzieć, że kibicuje dalszym poczynaniom i z niecierpliwością czekam na dalszy postęp prac mieszkaniowych. Bardzo żałuję , że mieszkam tak daleko od Warszawy, ale już sobie obiecałam, że jak będę w stolicy to nie żaden Pałac Kultury zaliczam jako główną atrakcję turystyczną tylko Twój sklep!!!!!! Pozdrawiam serdecznie

 

Nigdy nie wiem co powiedzieć po takiej recenzji mojego wątku (i życia;)) :lol:

Jedyne co mi przychodzi do głowy to DZIĘKUJĘ :) I pytanie, czy aby na pewno zasługuję ;)

Naprawdę bardzo, bardzo mi miło :)

 

 

zdrówka dla Hani!!!

 

ach... 30 baniek w sobotę w totolotka nie trafiłam.. nie trafiłam nawet ćwiartki, jednej ósmej, ani nawet jednej 12 tego :( miałam taki plan napaść na MINT :)

lista moich potrzeb nie maleje

- wręcz przeciwnie ma tendencję wzrostową.... ale bedę próbowała wygrać - a jak nie da rady to rozłożę listę na części i co miesiąc jedna potrzeba - większe potrzeby co dwa miesiace :D ach... jeszcze do tego te miętowe inspiro na fb... lista potrzeb się powiększa

 

 

p.s. mam pytanie w sklepie masz sztukaterię na ścianach... i przegapiłam gdzieś..co to za listwy i jak były mocowane????? i jaka farba - ta szara

z góry dziękuje za odpowiedz

spokojnej nocy życzę ja!!!

 

My też nie wygraliśmy :( Boże, ile towaru bym zakupiła:rotfl:

Wczoraj zrobiłam wielkie zamówienie - już świąteczne - w Lene Bjerre... matko, jakie oni mają ozdoby bożonarodzeniowe:rolleyes:

Jakbym wygrała w totka, to chyba bym wzięła wszystko ;)

 

Kochanie, sztukateria w sklepie najtańsza, stropianowa z castoramy i LM ;)

Farba to Flugger "Metal".

 

 

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

Wiecie, że miałam jechać w ten weekend do Paryża na targi wnętrzarskie... pięknie tak się pochorować co:bash:

choć i tak wyjazd stał pod znakiem zapytania przez mojego męża... to w końcu się okazało, że byśmy mogli - a nie możemy :(

 

Tyle bym dała za wrześniowy Paryż :rolleyes: echhhh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia zdrówka Wam zostawiam:hug: i kuruj się szybciutko bo w przyszłym tygodniu zamierzam MG nawiedzić :yes:

 

Ryllliii??? :lol:

A Ty już spowrotem rozumiem... jak było nad morzem??? Jak ja Ci tego moża zazdroszczę :rolleyes:

 

Odkąd mieszkam w Warszawie, tylko raz mi się udało trafić słońce na plaży:bash: Jednak tam trzeba być, żeby z uroków wybrzeża pokorzystac w pełnni;)

 

Buziolki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...